Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim patchu często końcówka ładowania łowiska wygląda jakby było delikatna zwiecha 3-5 sekund, do tego jak w chodzę w przerabianie na mięso i mam dużo ryb i kółkiem myszy che zjechać kawałek to często przeskakuje na sam dół listy ryb. Na pewno to po patchu bo wczoraj tego nie miałem a dużo ryb przerabiam na mięso. Na cito potrzebne naprawa ładowania łowiska bo źle to wygląda jak by gra chciał zawiesić i jest kółko Windowsa. 

Edytowane przez witek666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, borys889 napisał:

rf4_4.0.14141_20200229_163459.thumb.png.72e8881eb41337a5e12874bf727dd900.png

 

17 godzin temu, borys889 napisał:

na kazdym lowisku ten sam blad

 

 

16 godzin temu, Arczi87 napisał:

też mam ten sam problem

 

Witajcie

Będzie to naprawione najszybciej jak to możliwe. Przepraszamy 

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, witek666 napisał:

Po ostatnim patchu często końcówka ładowania łowiska wygląda jakby było delikatna zwiecha 3-5 sekund, do tego jak w chodzę w przerabianie na mięso i mam dużo ryb i kółkiem myszy che zjechać kawałek to często przeskakuje na sam dół listy ryb. Na pewno to po patchu bo wczoraj tego nie miałem a dużo ryb przerabiam na mięso. Na cito potrzebne naprawa ładowania łowiska bo źle to wygląda jak by gra chciał zawiesić i jest kółko Windowsa. 

Witaj

Dziekuje za zgłoszenie.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałbym zgłosić problem, który wystąpił u mnie dziś po ponad 7 godzinach holowania bieługi czernomorskiej na rzece Doniec. Kiedy ryba była już zmęczona podszedłem do brzegu, aby ją podebrać i zakończyć hol. Niestety wpadłem do wody i cofnęło mnie do miasta, a ryba uciekła. Wydaję mi się, iż jest to niedopuszczalne, aby wpadać do wody na mapie, gdzie są tak wielkie ryby i gdzie podchodzenie pod nie do wody jest konieczne, aby je wyholować Zdaję sobie sprawę, że twórcy nie przewidują rekompensaty za co by nie było stracony czas, jak i również za zużyty kołowrotek, jednak uważam że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Jest to doprawdy deprymujące gdy poświęca się cała niedziele, a przez nie swój błąd cała praca i cały czas idą na marne Kord: 114.122

rf4_4.0.14141_20200301_223948.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Chciałbym zgłosić problem, który wystąpił u mnie dziś po ponad 7 godzinach holowania bieługi czernomorskiej na rzece Doniec. Kiedy ryba była już zmęczona podszedłem do brzegu, aby ją podebrać i zakończyć hol. Niestety wpadłem do wody i cofnęło mnie do miasta, a ryba uciekła. Wydaję mi się, iż jest to niedopuszczalne, aby wpadać do wody na mapie, gdzie są tak wielkie ryby i gdzie podchodzenie pod nie do wody jest konieczne, aby je wyholowaćZdaję sobie sprawę, że twórcy nie przewidują rekompensaty za co by nie było stracony czas, jak i również za zużyty kołowrotek, jednak uważam że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Jest to doprawdy deprymujące gdy poświęca się cała niedziele, a przez nie swój błąd cała praca i cały czas idą na marneKord: 114.122

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam taki bug (dzisiaj już 3 razy się pojawił) - wciskam numer wędki, gdy jest branie a gra się zawiesza, nie mogę wziąć wędki do ręki - pisze komunikat ze nie mogę wykonać akcji, ani się ruszyć, działają tylko klawisze wejścia do menu i trzeba grę resetować !!!! - przyznam, że jest to denerwujące

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od .06.03.2020 do dzisiaj gra na kliencie Steam laguje, wcześniej problemu nie było. Sterowniki grafiki zaktualizowane, gra zoptymalizowana pod kątem już nie grafiki, a wydajności i nadal jest problem. Zacięcia gry + opóźnienia. Dopytywałem graczy na czacie i też parę osób to zaobserwowało. Pytanie czy pracujecie nad tym czy po prostu tak ma być? Co z tym problemem zrobić?

Edytowane przez laki992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @zuk123123,

Jest to znany błąd, niestety obecnie nie mamy sprawdzonego rozwiązania. Występuje on najczęściej, podczas zmiany wędek w momencie wykonywania animacji podnoszenia/odkładania. Zmienianie wędek dopiero po zakończeniu animacji podnoszenia/odkładania wędki, może zminimalizować ryzyko wystąpienia tego błędu.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Pozdrawiam

Lepin

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...