Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

witam …. od wczoraj nie kasuje mi się ilość otrzymanych wiad PW.   oczywiście wiadomości sa odczytane i nie zawierają w sobie nic co by np. było wyslane do mnie i nie potwierdzony był odbior 

 

wlasnie przeczytałem je raz jeszcze i wiad zniknely ……  problem sam się rozwiazal

Edytowane przez DRAGON krakow PL
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd tylko na bursztynie, na tych pomostach, klikając skrajną wędkę, przenosi nas na bok, nie można się ruszyć ani podnieść wędki, czy też ruszyć kamerą, działa tylko menu... irytujące, nie pierwszy raz się to dzieje i nie pierwsza ryba przez to stracona

rf4_4.0.14224_20200401_123258.png

rf4_4.0.14224_20200401_123227.png

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przez dłuższy czas ciągnąłem dużą rybę (pewnie w logach widac jaką xD) na jedna wędkę podczas gdy dwie pozostałe stały na brzegu i miały odjazd. Nagle naraz zniknęły linki na każdej z wędek, a na chacie wyświetlił się komunikat 3x ryba uciekła, zestawy są całe. 44:50 Bear Lake. Screen mało co pokazuje, jedynie brak widocznych linek.

rf4_4.0.14224_20200401_162426.png

Edytowane przez Dr4ken
  • Thanks 2
  • Lubie to RF4PL 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lepin napisał:

Witaj @Dr4ken,

Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za zgłoszenie. Po restarcie gry linki powinny wrócić do normy.

Pozdrawiam

Lepin

Dokładnie tak zrobiłem, dziękuję za przyjęcie zgłoszenia.

Edytowane przez Dr4ken
  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja się powtarza w innym miejscu, klikam 1 i pojawiam się za wędką, nie mogę się ruszyć, ani ruszyc kamerą :< a ryba wyjeżdża 

EDIT: 2 razy z rzędu to jakiś żart.........

EDIT2: prawdopodobnie ma to zwiazek z neceniem proca na kule zanetowe

rf4_4.0.14224_20200402_115621.png

Edytowane przez Kamor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Kamor,

Błąd ten może występować, jeśli próbujesz wykonać kolejną czynność, podczas wykonywania poprzedniej. Np. podnosisz wędkę, animacja się jeszcze nie skończyła i w tym momencie klikasz klawisz, pod którym masz przypisaną procę.

Dziękujemy za zgłoszenie i przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiam

Lepin

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lepin napisał:

Witaj @Kamor,

Błąd ten może występować, jeśli próbujesz wykonać kolejną czynność, podczas wykonywania poprzedniej. Np. podnosisz wędkę, animacja się jeszcze nie skończyła i w tym momencie klikasz klawisz, pod którym masz przypisaną procę.

Dziękujemy za zgłoszenie i przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiam

Lepin

Spróbuje wolniej klikać w takim razie, dzięki

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zamiast o nim mówić czas go naprawić ? bo że on występuje to chyba każdy ogarnia xdd  a coś o naprawie cokolwiek ?  bo jak dla mnie  to ta odpowiedź ani mu pomogła ani mu zaszkodziła xdd  bo to że on istnieje to już kolega napisał 😉

 

Edytowane przez THc4Life
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, od jakiegoś czasu na sygnalizatorach elektrycznych Westhill Horn podczas brania jest słyszalny tylko dźwięk a samych kolorów świateł nie widać. Próbowałem je zmieniać z wędki na wędkę ale nic nie dawało. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MatkaBoskaKlatkiPiersiowej napisał:

Dobry, od jakiegoś czasu na sygnalizatorach elektrycznych Westhill Horn podczas brania jest słyszalny tylko dźwięk a samych kolorów świateł nie widać. Próbowałem je zmieniać z wędki na wędkę ale nic nie dawało. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu ?

a resetuj ustawienia grafiki 😜  miałem podobny problem hmm mgła chyba dawała światełka na off 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam dość dziwny problem w grze otóż gdyż rzucam zestaw bez pva do wody wszystko jest okej ale jak założę pva i rzucę zestaw do wody i uderzy o tafle to przeciążenie zestawu święci na ułamek sekundy na czerwono i co 3 rzut wchodzi 0.1% w wędzisku proszę o szybko pomoc 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CeltykPL napisał:

Alt + Tab do pulpitu i z powrotem do gry powinno działać

tak ale się traci a chodzi o to żeby tak nie było, rozumiem że to wersja o wczesnym dostępie ale chyba należy coś zrobić żeby tak się nie działo, chyba, że o to właśnie chodzi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...