Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

3 trofki sazana z rzędu "ryba uciekła", zróbcie coś z tym proszę. To nawet nie jest zabawne. Wszystko było ok, nagle spina się jedna i kolejna i kolejna w ciągu 30min 3 trofeczki z głowy, myślę, że jesteście w stanie to sprawdzić w logach, proszę tylko o to, żeby ktoś dał mi znać co jest na rzeczy, bo naprawdę odechciewa się grać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 21:26, Kamor napisał:

3 trofki sazana z rzędu "ryba uciekła", zróbcie coś z tym proszę. To nawet nie jest zabawne. Wszystko było ok, nagle spina się jedna i kolejna i kolejna w ciągu 30min 3 trofeczki z głowy, myślę, że jesteście w stanie to sprawdzić w logach, proszę tylko o to, żeby ktoś dał mi znać co jest na rzeczy, bo naprawdę odechciewa się grać...

Widzę że nie tylko mnie to dotyczy
może o moje sazany pogodzony
ale to co miałem na bursztynie 1 ucieczka mowie dobra trzeba lżej odkręcam tagarę na 23 i co znowu to samo i to przy zielonym polu najwiekszy dziś wyciągnięty z karpi miał 19 ale nie jechał tak ostro jak te 2 co mi spadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 21:26, Kamor napisał:

3 trofki sazana z rzędu "ryba uciekła", zróbcie coś z tym proszę. To nawet nie jest zabawne. Wszystko było ok, nagle spina się jedna i kolejna i kolejna w ciągu 30min 3 trofeczki z głowy, myślę, że jesteście w stanie to sprawdzić w logach, proszę tylko o to, żeby ktoś dał mi znać co jest na rzeczy, bo naprawdę odechciewa się grać...

Witam

Po sprawdzeniu logów - 1 trofka Sazana Ci uciekła , nie 3 

Prosze pamietac :

- że im dłuższy przypon - tym większa szansa na niepoprawne zacięcie się ryby +  ucieczkę ryby podczas holu,

- im wyższy skill + pkt rozdane do umiejętności tym mniejsza szansa na ucieczkę ryby, 

- prosze także pamietać aby utrzymywać napięcie linki caly czas podczas holu,

- odpowiedni dobór haczyków do konkretnych gatunków ryb ma ogromny wpływ na poprawne zacięcie,

- tak jak w realu czasem ryba ucieknie.

Levo

 

  • Lubie to RF4PL 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry proszę o wyjaśnienie . Ponieważ sytuacja zdarzyła się już nie jeden raz, na czacie pojawia się komunikat ryba uciekła , ok podczas holowania po braniu ok ale jak nic się nie dzieje? Nie ma  brań nic cisza i nagle ucieka ryba JAK ? Czy ktoś to może wyjaśnić 

rf4_4.0.14224_20200415_211230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ładowania ryby po złowieniu, kółko się zacieło a następnie wyrzuciło mnie z gry około 12:20, Jesiek wytargany na calibre poszedł się kochać. Naprawdę tracę cierpliwość, ostatnio dzień w dzień mam pod górkę w tej grze, a na dobicie jak coś wyciągam to jeszcze nie zalicza się do siatki, po prostu cudownie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2020 o 09:00, Levo napisał:

Witam

Po sprawdzeniu logów - 1 trofka Sazana Ci uciekła , nie 3 

Prosze pamietac :

- że im dłuższy przypon - tym większa szansa na niepoprawne zacięcie się ryby +  ucieczkę ryby podczas holu,

- im wyższy skill + pkt rozdane do umiejętności tym mniejsza szansa na ucieczkę ryby, 

- prosze także pamietać aby utrzymywać napięcie linki caly czas podczas holu,

- odpowiedni dobór haczyków do konkretnych gatunków ryb ma ogromny wpływ na poprawne zacięcie,

- tak jak w realu czasem ryba ucieknie.

Levo

 

-myślę że prawie 100% w gruncie to już niezłe procenty jeśli chodzi o szanse na ucieczkę ryb.

-obecnie niemal każdy używa 60cm przyponów łowiąc sazany, a ucieczki to rzadkość

-pchając rybę pontonem, bo zbugowała się w ścianie, ciężko utrzymać napięcie żyłki

-niech będzie i jedna trofka +2szt które były w stanie swobodnie odjeżdżać, to i tak są dobre pieniądze

-nie spotkałem się jeszcze żeby komuś w takim tempie uciekały

-używam najlepszych dostępnych haków karpiowych

-wiem doskonale kiedy to ja zawale, a kiedy coś jednak nie gra w samej grze, wczoraj stracilem 2 piękne ryby z własnej chciwości, dziś jedną, ta gra nie wybacza błędów, to nie znaczy, że sama ich nie ma, przykład wyżej ^

Pozdrawiam i połamania

Kamor

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, HANPL napisał:

@kwanga często ma to miejsce przy metodach ciężarek przelotowy i boczny trok które to metody nie powodują samo zacięcia. Następuje branie delikatne i ryba wisi na haku I nie zostaje zacięta i po chwili ucieka, bardzo często bierze tak kleń. 
Pozdrawiam

 Dzięki za informację choć to dziwne ale ok dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, p_system napisał:

dobra jak jesteśmy w temacie spadania ryb to mam takie pytanie
czy zacięcie ryby ma jakiś wpływ na jej szanse ucieczki??

Ja nie łapie na spławiki i w tej sprawie się nie wypowiem, ale odkąd gram w ta grę na gruncie nigdy nie zacinam i zawsze zwijam z shift (nie używam klawisza ctrl ) mam złapane grubo ponad 115.000 ryb i nie wiem może z 2 000 - 3000 ucieczek, czyli to maleńki promil tego co złapałem. 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni testuje i jednak to jest błąd. Jestem na Białorybicach mam trzy takie same zestawy i takie same ciężarki oraz klips 21, gdy zarzucam kiełbiem, ukleja, jazgarz, płoć lub krąp waga 40-55 gr wystarczy około 36-40 % mocy wyrzutu aby dobiło do 21 klips, przy założeniu karasia 100 gr, na ten sam zestaw muszę zarzucić mocą około 55-60 %, przy okoniu 150 gr wystarczy koło 30%. Wydaje mi się, że to błąd z karasiem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rf4_4.0.14224_20200419_224109.thumb.png.52df77fcc17cac6d5828bb1f948510b5.png

 

jest problem w własnych statystykach jedna ryba może przypisać się na 2 metody sum był złowiony na kulki i wszedł też pod spining
karp był złowiony na grunt tylko miałem w wodzie bolonkę i wskoczył pod spławik realnie nie mógł bym go złowić na spławik bo nie mam nawet kulek odblokowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2020 o 23:35, p_system napisał:

 

Spoiler

rf4_4.0.14224_20200419_224109.thumb.png.52df77fcc17cac6d5828bb1f948510b5.png



 

jest problem w własnych statystykach jedna ryba może przypisać się na 2 metody sum był złowiony na kulki i wszedł też pod spining
karp był złowiony na grunt tylko miałem w wodzie bolonkę i wskoczył pod spławik realnie nie mógł bym go złowić na spławik bo nie mam nawet kulek odblokowanych

Dziękujemy za zgłoszenie

Levo

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie moje brzmi : Dlaczego kasują się trofki na łowiskach?  Jeśli (już po podniesieniu wagi trofki) złapało się na danym łowisku większą rybę od poprzedniej ale  teraz nie jest już rybą okazem. Przykład u Mnie - Achtuba Amur biały 23 kg wcześniej , teraz złapałem 27 kg i z okazów łowiska zniknęła. Dlaczego?     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...