Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj @TL_PL,

Dziękujemy za zgłoszenie.
Na tą chwilę aby zniwelować ten problem można spróbować wykonać krok w bok (jedno naciśnięcie a lub d), co spowoduje odblokowanie wędki teleskopowej. Oczywiście pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Ja jeszcze raz w kwestii działania wędek pickerowych bo nie otrzymałem żadnej informacji (pytanie zamieściłem w dziale problemy z grą 9 lutego).  Od patcha który maił wtedy miejsce wędki pickerowe w moim przypadku zaczęły źle działać. Są strasznie sztywne niezależnie od zastosowanej szczytówki, praktycznie nie wskazują brań małych ryb. Stąd moje pytanie czy jest to błąd ogólny który zostanie naprawiony - czy też jest to błąd który pojawił się tylko u mnie, a jeżeli tak to prosiłbym o poradę co zrobić aby go usunąć (zmienić coś w ustawieniach, przeinstalować grę etc.) Z góry dziękuje za odpowiedź.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Slay7,

Tak jest to bug i jest on na naszym trackerze.  Wędka jest sztywniejsza/ma akcję znacznie szybszą bardziej szczytową po rzucie niż do tej pory. W momencie, gdy ryba jest już zacięta wędki pracują normalnie/jak do tej pory.

By trochę to zniwelować można użyć najlżejszych szczytówek w pickerach i feederach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po rzucie i szybkim zamknieciu kola wedkarz robi zaciecie, dosyc to dziwnie wyglada tak nigdy nie bylo

Zauwazylem ze w pilkerze czy to szczytowka 7g a 56g podczas brania malej rybki wygina sie tak samo, ale przy zwisajajacym ciezarku juz nie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejna aktualizacja i kolejny błąd,  przy  poprzedniej aktualizacji miałem to samo.

Gra znajduje się na dysku na którym jest ponad 200gb wolnego miejsca, zaś na dysku c ponad 50 gb.

Sprawdzałem zaporę systemowa, komendy w cmd tez żadnego błędu nie wykryły.

Eh wystarczyło uruchomić jako administrator... gra działa normalnie juz

2024-02-27.png

Edytowane przez Achvitch
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEWIDZIALNY ZACZEP

jest jakby zaczep ale gra nie widzi tego jako zaczep tylko jako rybę tylko że nic nie da się zrobić ?

image.png?ex=65f216c2&is=65dfa1c2&hm=a4a5f53882c0426d4600c0ef1db86bb27b141e01250b46603dec66bc896747ec&=

i tak stoi w miejscu od 15 minut, nic kompletnie się nie dziej, bez względu czy zwijam czy zacinam, trochę ten pasek skacze ale nie da rady nic z tym zrobić

zestaw jakby też stoi w miejscu, jakby to była ryba to już dawno by odpłynęła.

Lokacja: Old Burg Lake / Jezioro Stary Grod, 21:67 SE w liliach po lewej 

albo inaczej: 23:67 S pod nogami w liliach :P

image.png.50af1c33b56eb9a8c3bb4d3604fb431d.png

Edytowane przez Larcoran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to "niewidzialny zaczep", to można to sprawdzić poprzez zmianę szybkości zwijania linki (domyślnie klawisz "R"). Niestety w kilku miejscach zdarza się taka sytuacja.
Jeśli byłaby to ryba, to nie masz możliwości zmiany szybkości zwijania podczas holowania.
Rozwiązaniem na chwilę obecną jest relog, ewentualnie zmiana mapy.

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Po ostatniej aktualizacji błędy nie odpuszczają, tym razem jest problem z dziwnym zachowaniem spławików. W losowych miejscach na mapie bez żadnego powodu potrafią zanurzać się, czasem na stałe, czasem się wynurzają, czasem tak zostają pod wodą jakby je coś ''trzymało''. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj @KaFi13,

Dziękujemy za zgłoszenie.  Jeśli pamiętasz, wymień proszę akcje jakie wykonałeś przed wystąpieniem tego problemu oraz czy jesteś w stanie go powtórzyć.

Możesz spróbować:

  1. Sprawdzić spójność plików gry.
  2. Przeinstalować/doinstalować/naprawić vc++ -https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/
  3. Przeinstalować/doinstalować/naprawić DirectX - https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

image.png.13a4e7d8af84a1487540c2e50731fa57.png

To co się wyprawia na tym spocie na Archipelagu podczas wiatru(tak powyżej 6) to jest jedno wielkie XD

Wszystkie wędki mają ten sam klips,ale jakaś niewidzialna siła zatrzymuje spławik i ląduje dzie popadnie,jeden raz poleciał za plecy.rf4_4.0.21332_20240418_195458.thumb.png.b7db6ecd15335fc0ed779b82e1c67b30.pngrf4_4.0.21332_20240418_195536.thumb.png.9b27b37cd975c50b81127b3d461daf61.pngimage.png.13a4e7d8af84a1487540c2e50731fa57.png

rf4_4.0.21332_20240418_195358.png

Edytowane przez Millsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...