Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kolo polnocy wywalilo mnie z gry. Po ponownym zalogowaniu stracilem ryby ktore byly w siatce kolo 50 szt. (nie wszystkie). Szacuje straty na okolo1500 srebra, sumy sandacze i muszle.. prosze o pomoc administratorow i sprawdzenie tego bledu.. dzieki ,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podobny problem do Pjoterra powyzej.

Wyrzucilo mnie z gry dzisiaj okolo 2pm polskiego czasu. Mialem w siatce 50+ rybek z dzisiejszego trolowania po Ahtubie. Glownie Bolenie < 4kg, kilka Lososi Kaspijskich i Czarnogrzbietek. Gdy zalogowalem sie przed chwila zostala mi tylko trofka czarnogrzbietki.

Jezeli jest szansa odzyskania strat, bede wdzieczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić drobny problem z synchronizacją osiągnięć z gry z wyświetlaniem ich na steam.
W grze osiągnięcia są zdobyte, natomiast na steam pokazuje, że jeszcze nie udało się tego zdobyć.

Temat nie jest pilny. Zgłaszam jako ciekawostkę przed przeniesieniem konta na klienta RF4 😉


GRA:

Spoiler

20200504155811_1.thumb.jpg.c050e3a6cb6f2478ebafcc302719c456.jpg

Spoiler

20200504160147_1.thumb.jpg.8e7e2a7352e09a68ba561ad8bdc42685.jpg

STEAM:

Spoiler

494731366_osigniciasteam.thumb.png.eb9ba3a41d3d0d05d3f1fbf4846b4a32.png

Spoiler

1026117609_osigniciasteam2.thumb.png.ddc40ce83800e67bf9a543e3ed3d5b4b.png

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Zyziax napisał:

Witam.

Od 3 dni łowię po około 80 rybek na posiedzenie. Zlowilem lacznie z 400 rybek a % ja kstaly na 69,9% tak stoja. Nie wiem dlaczego

Witaj

Im wyższy % tym wolniej się % wbija. Aby to szybciej szło  - premka, HH, łowienie na ostatnio odblokowana metodę, łowienie różnych gatunków ryb. 

Pozdrawiam

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem...i tak robię jak poradziłeś powyżej. Stosuje nowa metodę łowie na 3 wedki i sie % nie zmienia czyzby byłaz taki skok? Na teleskop mam podobny procen i tu idzie wolno ale idzie a teleskopem lowie na 1 wędkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzień dobry

Biegnie postać wędkarza na miejscówkę, jeszcze ciemno. Chce jak najszybciej zarzucić wędki przed świtem, spot 63:133, no i oczywiście zbiegając z lekkiej górki ląduję po kostki w wodzie, bo nie zauważył gdzie kończy się linia brzegowa. Kończy się ta sytuacja zablokowaniem  postaci w tej wodzie i nie można się ruszyć ani w tył ani na boki - jedyna rada to przelogowanie się od początku do gry. Sytuacja nie pierwszy raz i ten spot to nie jedyne miejsce gdzie to się zdarza. Wiem napiszecie zainstaluj program, zrób skriny i wyślij, ale nie o to chodzi, nie jestem programistą i nie będę się w to bawił. Powiecie gra bezpłatna w wersji beta, to nieprawda bo na premki i złoto wydałem kilka setek zł i chcę unikać takich przykrych dla mnie momentów w grze. To programiści powinni nad tym pracować, bo nie robią tego bezpłatnie, a ja chcę tylko grać w jakim takim komforcie. Pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nu pagadi napisał:

dzień dobry

Biegnie postać wędkarza na miejscówkę, jeszcze ciemno. Chce jak najszybciej zarzucić wędki przed świtem, spot 63:133, no i oczywiście zbiegając z lekkiej górki ląduję po kostki w wodzie, bo nie zauważył gdzie kończy się linia brzegowa. Kończy się ta sytuacja zablokowaniem  postaci w tej wodzie i nie można się ruszyć ani w tył ani na boki - jedyna rada to przelogowanie się od początku do gry. Sytuacja nie pierwszy raz i ten spot to nie jedyne miejsce gdzie to się zdarza. Wiem napiszecie zainstaluj program, zrób skriny i wyślij, ale nie o to chodzi, nie jestem programistą i nie będę się w to bawił. Powiecie gra bezpłatna w wersji beta, to nieprawda bo na premki i złoto wydałem kilka setek zł i chcę unikać takich przykrych dla mnie momentów w grze. To programiści powinni nad tym pracować, bo nie robią tego bezpłatnie, a ja chcę tylko grać w jakim takim komforcie. Pozdrawiam

Nie tylko Tobie się to zdarza..od spotu też chyba to nie zależy bo chyba na każdym zbiorniku tak nieraz miałem ale tylko wtedy jak podchodzę do końca lądu a potem żeby położyć wędki chce cofnąć ze dwa kroki w tył i nic,obracać postać można ale ruszać już nie..mi to po chwili się odwiesza ,to z shiftem próbuje to w plecaku coś szukam i ani razu nie musiałem się wylogować ,ale masz rację trochę to irytujące jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać się zacina po schowaniu wędki lub zmianie, w momencie schowania wędki ona znika i stoi tak nie ruchomo postać nic nie można zrobić ani nic wyjąć nic ani się ruszyć się zawszę od nowa muszę grę odpalać...ktoś miał taki problem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @MINIEKK, problem ten występuje, gdy zbyt szybko próbujesz wykonać kolejną animację, taką jak np. schowanie łopaty i podniesienie wędki. By zminimalizować wystąpienie tego błędu, należy wykonać kolejną czynność dopiero po skończeniu poprzedniej.

Pozdrawiam

Lepin

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lepin napisał:

Witaj @MINIEKK, problem ten występuje, gdy zbyt szybko próbujesz wykonać kolejną animację, taką jak np. schowanie łopaty i podniesienie wędki. By zminimalizować wystąpienie tego błędu, należy wykonać kolejną czynność dopiero po skończeniu poprzedniej.

Pozdrawiam

Lepin

To chyba o to chodzi na spokojnie nic się nie dzieje dzięki Wielkie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po patchu większość(2/3) brań na gruncie jest pustych, coś ciągnie żyłkę(przynęte) po czym przestaje zostawiając przynęte w jakimś innym miejscu , na haczyku nic nie ma(ryby), komunikatów ryba uciekła również, przynęta jest nienaruszona. Mam nadzieję, że ktoś się już tym zajmuje bo to tragedia

Edytowane przez Kamor
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kamor napisał:

Po patchu większość(2/3) brań na gruncie jest pustych, coś ciągnie żyłkę(przynęte) po czym przestaje zostawiając przynęte w jakimś innym miejscu , na haczyku nic nie ma(ryby), komunikatów ryba uciekła również, przynęta jest nienaruszona. Mam nadzieję, że ktoś się już tym zajmuje bo to tragedia

Hmm, dziwne caly dzien lowie na grunt i jeszcze mi się nie zdarzyło a co ciągasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Kamor,

Sprawdziłem w logach i uciekają Ci tylko małe ryby, prawdopodobnie dlatego, że używasz bardzo dużych haczyków oraz najdłuższych przyponów. Zbyt szybko podnosisz wędkę, przez to te małe ryby nie mają dostatecznie dużo czasu, by się zaciąć.

Pozdrawiam

Lepin

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lepin napisał:

Witaj @Kamor,

Sprawdziłem w logach i uciekają Ci tylko małe ryby, prawdopodobnie dlatego, że używasz bardzo dużych haczyków oraz najdłuższych przyponów. Zbyt szybko podnosisz wędkę, przez to te małe ryby nie mają dostatecznie dużo czasu, by się zaciąć.

Pozdrawiam

Lepin

Dzięki, dobrze w takim razie, nie tracę przynęt, aczkolwiek nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą mechaniką, pomimo tego, że kilka razy na jesiotrach byłem, to coś nowego?

PS: a okoń 400g to zawsze się zatnie menda 😛

Edytowane przez Kamor
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...