Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

ja rozumiem migracje ryb ale nawet mały okonek nic totalnie wczesniej obojetnie gdzie sie zarzuciło woblera i cos zawsze brało może nie były to giganty ale zawsze coś a teraz kompletnie nic, ale dzieki bede sprawdzal. Dodam tylko ze wczesniej łowiłem tylko na woblery i tak jak mówie było mnustwo ryb złowionych a teraz moge pływać w każdy zakątek mapy i nic 0 ryb coś jest nie tak jak zmienie na obrotowke lub wachadlowke to biora a na woblery nic a mam kazdy rodzaj woblera na stanie

Edytowane przez KiLiAn 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy to jest normalne pobieranie aktualizacji? Pobiera się już do kilku dni internet jest szybszy i nie obciążony. A to jakoś kiepsko wygląda i może się okazać , że w dniu  dzisiejszym to się nie uda. Może jest jakaś rada na to ?1842755928_pobieranierf4.thumb.jpg.720c8eaa9ecd25edd187a1a43d30fa5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @kwanga, być może szybciej uda ci się pobrać aktualizację z pliku torrentrf4_14224_14886_win64.torrent .

By pobrać aktualizację, uruchom powyższy plik torrent, w dowolnej aplikacji, która obsługuje pobieranie plików w tym rozszerzeniu. Po zakończeniu pobierania przenieś plik(bez rozpakowywania) do folderu Update w katalogu gry.(Scieżka domyślna: C:\Games\RF4_PL\Update) Następnie uruchom launcher, weryfikacja plików powinna zakończyć się pomyślnie, w tym momencie rozpocznie się instalacja aktualizacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj miałem dziwna sytuacje zalogowałem się w grze przełączyłem się z Volkov na Tunguzke. Tam połowiłem w czasie Happy Hour, później używając opcji z wciśniętym Shiftem zakończyłem sesje gry i gdy zalogowałem się i wczytało mi Łowisko Tunguzka siatka była pusta a miałem ponad 50 ryb :

rf4_4.0.14901_20200719_103835.thumb.png.dd215e82cf3affefd32acbeceb226b5d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w nocy 29.07.2020 około godziny 02:00 wyrzuciło mnie z gry. Po kilku próbach ponownego zalogowania odpuściłem. Około godziny 11 tego samego dnia zalogowałem się do gry chcąc sprzedać rybki około 60-ciu, co się okazało siatka pusta, wędka przynęta zdjęta żeby było śmieszniej w ekwipunku miałem 2x po jednej sztuce chruścika + chruściki zestakowane. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Soulee napisał:

Witam.

Od jakiegoś czasu resetują mi się klipsy po wyłączeniu i włączeniu gry. Przedtem nie było takich sytuacji. Zestaw jest taki sam, jak go zostawiam przed wyłączeniem gry.

Pozdrawiam

Witam

Dziekuje za zgłoszenie. 

Levo

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kubsky1337

Witam posiadam dziwny bład w grze podczas wyciagania wędki z podpórki lub stojaka na łodzi nagle wędka się dubluje dzięki czemu nie moge wyciągnąc ryby . Po schowaniu wędki ta nadal zostaje w recę.

rf4_4.0.14991_20200818_223906.png

rf4_4.0.14991_20200818_130017.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...