Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wpływ na to co złapiesz ma Twoje szczęście, cierpliwość - jeśli chodzi o prezenty. Jeśli chodzi o ryby, to przynęty, haki, przypony, zanęty, linki itd.  Nikt tu na złość nie generuje prezentów, czy ryb. Po prostu jest to RNG... 

Co zrobić? Możesz zmienić przynętę, uruchomić ponownie grę, iść połapać troszkę na innej mapie i tu wrócić... 

Gwarantuje Ci, że wszystkie worki są do złapania 😉 co to za frajda, jak wszystko zdobędzie się w jeden wieczór (moje osobiste zdanie). Czasu jest jeszcze dużo. Tak jak pisałem, ważna jest cierpliwość i spokój 😉

Wesołych i spokojnych świąt życzę wszystkim 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Kristofer napisał:

3 razy pod rzad dropi czarny obciaznik to tez normalne prawda? Konto premium a 2 ostatnich workow od 2 dni nie mozna zlapac bo tylko czarny odwaznik. Brawo RF4 brawo wy.Ps Wesolych Swiat i duzo czarnych odwaznikow.

tylko ryczeć pozostaje. Wraca sobie człowiek po paru miesiącach i jeszcze woda nie chce dać ehh 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HANPL złośliwość nawet w święta co? Lubisz to prawda? Taki właśnie jesteś. Ale życzę i Tobie Wesołych Świąt i więcej refleksji. Wiem muszę grać codziennie bo ty tak każesz. 

Edytowane przez Kristofer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Kristofer napisał:

HANPL złośliwość nawet w święta co? Lubisz to prawda? Taki właśnie jesteś. Ale życzę i Tobie Wesołych Świąt i więcej refleksji. Wiem muszę grać codziennie bo ty tak każesz. 

Nie musisz grać codziennie. Nie musisz, też zdobyć wszystkich prezentów. Przecież nie ma przymusu ich wszystkich wyłowić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Kristofer napisał:

hehe ja Ci nic nie każe, ale komentować sobie mogę co chce i jak chce byle z kulturą. 
Płakać nawet w święta, smutne.
Tobie też Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku samych rarek i odstaw już ten ciężarek 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wpadłęm na kręty kupić jajka i zaskoczył mnie komunikat o błędzie, że nie mam miejsca w magazynie. Kumple z teamu wysłali parę jajek i się jakoś zmieściły w plecaku. Wyrzuciłem nawet jajka do namiotu ale i to nie pomogło.

rf4_4.0.15749_20201226_091718.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas łowienia wszedłem do domku jednego gracza i po wyjsciu zastalem taki o to widok brak mozliwosci zwijania  kołowrotkiem chyba ze ryba siedzi 

rf4_4.0.15749_20201226_113102.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lolo1989 napisał:

Podczas łowienia wszedłem do domku jednego gracza i po wyjsciu zastalem taki o to widok brak mozliwosci zwijania  kołowrotkiem chyba ze ryba siedzi 

rf4_4.0.15749_20201226_113102.png

@Lolo1989Jest taki błąd jak wejdziesz do domku i z niego wyjdziesz. Wędki do plecaka i wszystko działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko miałem problem z jedną wędką bo nie mogłem jej zwinąć i tym samym schować do plecaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy z grą wszystko OK ? Bo mam taki komunikat . OK gra już działa . nie ma tematu.

serwer nie odpowiada.jpg

Edytowane przez kwanga
  • Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko ja mam problem z energią ? Prosze o pomoc ,nie mogę podbić powyżej 60% . Tak mam od tygodnia 

Z góry Dziękuje 

rf4_4.0.15749_20201227_150323.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój stan zdrowia podupadł (rysunek serca). Prawdopodobnie od spożywania alkoholu. Energia nie będzie wyższa niż zdrowie.
Można kupić sobie tabletki, które od razu będą działały. Jeśli chcesz to rozwiązać taniej, to należy jeść czosnek, cebulę i pić dużo herbaty. Z czasem ten parametr poprawi się 😉

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, vegeta.ki napisał:

Czy tylko ja mam problem z energią ? Prosze o pomoc ,nie mogę podbić powyżej 60% . Tak mam od tygodnia 

Z góry Dziękuje 

rf4_4.0.15749_20201227_150323.png

sfolguj z alko juz po świetach 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W chwili obecnej są problemy z serwerami. Spróbuj za chwilę lub wieczorem.
Możesz pobrać sobie klienta RF4 ze strony głównej, aby nie było konieczności używania steam.

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, AdamosKompanieros2 napisał:

Od paru godzin nie mogę połączyć z serwerem gry

image.jpg

ja mam tak samo pomocy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od czasu do czasu zauwazylem trudnosci z osiagnieciem pewnych dystansow rzutu zestawem zywcowym.

No zeby miec problem z rzuceniem takim zestawem na 45m???Przeciez to spokojnie mozna rzucic na 70m+

rf4_4.0.15749_20201228_232938.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Dlaczego pasek energii nie zapełnia się do końca? Zatrzymuje się w około 90-95%.

Pozostałe paski są na max. 

IMG_20201229_151101.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @mirs_99,

Energia działa prawidłowo, proponuję wypić parę herbat/kaw i odczekać parę sekund. Energia powinna wzrosnąć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co sie stalo z moimi punktami po restarcie w pozyskiwaniu przynet ? zniknely i czemu usunoles moj post wczoraj pisalem a go nigdzie nie ma czemu tak ludzi traktujecie ?

co to za pomoc jak nie pomagacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi