Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, kikson222 napisał:

Co sie stalo z moimi punktami po restarcie w pozyskiwaniu przynet ? zniknely i czemu usunoles moj post wczoraj pisalem a go nigdzie nie ma czemu tak ludzi traktujecie ?

co to za pomoc jak nie pomagacie ?

Witam

Twój post zamieściłeś w temacie  Pytania/Support - Problemy z grą a nie tutaj ! I tam także dostałeś odpowiedź ! po 15 minutach.

Proszę nie sugerować, że post został usunięty. 

Levo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 23 łowiąc prezenty świąteczne  wyjmując z wody nie zaliczyło mi 2 paczek  w plecaku ale zaliczyło ze zostały złowione w zasadzie paczki początkowe ale taki tam błąd wystąpił , coś z tym można zrobić czy tak ma być ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Dario88,

Prosimy o przesłanie na adres support@rf4.pl screenshota z zakładki w menu "Prezenty noworoczne" Muszą być widoczne wszystkie prezenty, w razie potrzeby proszę wysłać 2 screenshoty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przepraszam za kłopot i proszę o usunięcie cytowanego posta bo problem mam na kilku mapach:
Kupiłem zestaw startowy pod feedery za 149sr, chciałem go wykorzystać na Komarówce - sprawdzane na kilku lokacjach i w każdej niemal każdy rzut kończył się zaczepem -  sygnalizator sygnalizował branie, żyłka była napięta ale nic nie było. Zmiana położenia przy wyciąganiu haczyka, zmiana siły hamowania na kołowrotku sugerowały zaczep.
Poszedłem na Kręty strumyk (spot na karasie 92/114 ale też 107/100) i tam także na tym zestawie niemalże każdy rzut okazywał się zaczepem.obraz_2021-01-01_205137.thumb.png.b271acfb48ca51ceb52a7643ccb3c3e3.png

Edytowane przez Xandras_X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 30.12.2020 o 10:41, Lepin napisał:

Witaj @Dario88,

Prosimy o przesłanie na adres support@rf4.pl screenshota z zakładki w menu "Prezenty noworoczne" Muszą być widoczne wszystkie prezenty, w razie potrzeby proszę wysłać 2 screenshoty.

Pozdrawiam

Super załatwione Dzieki Pozdrawiam

Edytowane przez Dario88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Xandras_X, czy szczytówka wędki po naciągnięciu wygląda w ten sposób? Po naciśnięciu "R" jest możliwość zmiany prędkości zwijania i nie ma komunikatu o zaczepie? Jeśli tak, jest to spowodowane ukształtowaniem dna łowisk. Feedery zazwyczaj to stosunkowo miękkie wędki, zwłaszcza szczytówki. Nie ma to wpływu na brania ryb. Poniżej porównanie zestawu startowego[Prawa strona] z karpiówką[Lewa strona]. Obie wędki są zarzucone na tę samą odległość.

rf4_4.0.15763_20210102_123817.thumb.png.139eea57fdf9c165ea731c6caff1c1ad.png

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam kolejny raz problem 

Ciagnac duza rybe po pewnym czasie tak jakby ryba puscila

jest informacja ze ryba uciekla na 3 wedkach i znikaja zylki 

1 sytuacja jest filmik na moim twiczu a z teraz wzucam skreena

rf4_4.0.15763_20210102_152557.png

rf4_4.0.15763_20210102_152601.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@siwusek5 Miałem kiedyś identyczny problem. Pomogło mi doinstalowanie składników DirectX.
Pobierz ze strony Microsoft:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109
Po uruchomieniu wskaż folder, w który należy wypakować. W tym folderze uruchom instalację biblioteki za pomocą pliku: DXSETUP.exe i zainstaluj.
Spróbuj i daj znać, czy pomogło 😉

• Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
20 godzin temu, Lepin napisał:

Witaj @Xandras_X, czy szczytówka wędki po naciągnięciu wygląda w ten sposób? Po naciśnięciu "R" jest możliwość zmiany prędkości zwijania i nie ma komunikatu o zaczepie? Jeśli tak, jest to spowodowane ukształtowaniem dna łowisk. Feedery zazwyczaj to stosunkowo miękkie wędki, zwłaszcza szczytówki. Nie ma to wpływu na brania ryb. Poniżej porównanie zestawu startowego[Prawa strona] z karpiówką[Lewa strona]. Obie wędki są zarzucone na tę samą odległość. Pozdrawiam

Witaj,
Tak, szczytówka zachowuje się jak ta z prawej, zmiana prędkości zwijania nic nie zmienia - haczyk z przynętą zachowuje się jak przy zaczepie, sygnalizator brań zachowuje się jak przy braniu.

I przy okazji, Szczęśliwego Nowego... narybku, oby był większy od tego suma co zwiał udając Uklejkę 😉

Edytowane przez Xandras_X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego część przedmiotów które posiadam nie mogę wysyłać? Znikły nawet przypisy że można wysłać komuś w niektórych 

rf4_4.0.15763_20210109_152832.png

rf4_4.0.15763_20210109_152913.png

rf4_4.0.15763_20210109_152918.png

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypadkiem nie są to przedmioty z wyłowionych prezentów? Ich się wysłać nie da...

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Marioshaha,

Tak jak wyżej napisał Borewicz, przedmiotów z prezentów nie można wysyłać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Lepin napisał:

Witaj @N3V3R,

Tak jak wyżej napisał Borewicz, przedmiotów z prezentów nie można wysyłać.

Pozdrawiam

@Marioshaha Odpowiedź masz wyżej :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam chcę zgłośić błąd z tego miejsca nie można wyjść w żadnym kierunku pozdrawiam

rzeka achtuba

rf4_4.0.15763_20210127_131312.png

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema. @gracz151821jest to błąd, zgadza się. Ale idzie z niego wyjść nie raz pokazywałem na strumyku jak to zrobić.

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, many19721 napisał:

Siema. @gracz151821jest to błąd, zgadza się. Ale idzie z niego wyjść nie raz pokazywałem na strumyku jak to zrobić.

przepraszam ale nie widziałem jak to zrobić kombinowałem z 10 min przodem tyłem i ani ani

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie zjawiska od wczoraj ! Połowisz godzinkę i trzeba zrobić reset.

rf4_4.0.15763_20210201_162427.png

rf4_4.0.15763_20210201_162430.png

rf4_4.0.15763_20210201_162444.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Nieufny.,

Problem występuje przy łowieniu na 2 czy 3 wędki? Proponuję dla pewności przeinstalować DirectX i sterowniki graficzne oraz sprawdzić spójność plików gry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lepin napisał:

Witaj @Nieufny.,

Problem występuje przy łowieniu na 2 czy 3 wędki? Proponuję dla pewności przeinstalować DirectX i sterowniki graficzne oraz sprawdzić spójność plików gry.

Pozdrawiam

Witam !

Problem występuję przy łowieniu na 2 wędki, wszystkie sterowniki mam po update. Ten problem również występuje u moich znajomych. 

Pozdrawiam

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapomniałem dodać że, nie można zwijać rybki podczas tego błędu.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja rozumiem ze od roku nie mozna naprawić trzęsących się małych rybek które mają fatalną grafikę, ale teraz to trochę przegięcie

im mniejsza ryba tym bardziej rozpikselowana, im wieksza tym lepiej to wyglada 

przy kopaniu to samo

rf4_4.0.15859_20210202_180754.png

rf4_4.0.15859_20210202_180835.png

Edytowane przez Kamor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Kamor,

Przy kopaniu w moim przypadku wygląda to tak:

Spoiler

rf4_4.0.15859_20210202_182959.thumb.png.3330915c709309732757fdc02aeab613.png

Spoiler

rf4_4.0.15859_20210202_183101.thumb.png.ef16e878fe74de87f9b480ef46cd08c8.png

Spoiler

rf4_4.0.15859_20210202_183147.thumb.png.feaae85d60ee78dc34950cdd0e0b0f58.png

Natomiast przy Cierniczku wygląda to tak:

Spoiler

rf4_4.0.15859_20210202_183550.thumb.png.f914d0cdf0233e2914cd6fcaec2e700e.png

Małe modele ryb dalej czasami się "trzęsą", to prawda, jednak artefakty graficzne występujące na Twoich screenach(zwłaszcza przy Cierniczku), mogą wskazywać na problem ze sterownikami karty graficznej, plikami gry lub samą kartą. Sugerowałbym czystą instalację najnowszych sterowników graficznych, po sprawdzeniu spójności plików gry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

wszystko gra jeśli chodzi o kartę, zanim wysłałem screeny testowałem to, problem pojawił się po patch'u i skoro problem leży po mojej stronie to czemu dotyczy tylko małych rybek i kopania a nie wszystkiego?

Edytowane przez Kamor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kamor Być może przy instalacji/aktualizacji uszkodził się/źle zapisał/źle pobrał jakiś plik. Tak jak pisałem w poprzednim poście, oprócz innych czynności, warto przeprowadzić sprawdzenie plików gry.

Pozdrawiam

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi