Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, @Arczi87, @Haczyk

Dziękujemy za zgłoszenia.

W dniu 5.06.2021 o 19:39, Arczi87 napisał:

Po aktualizacji nie słychać dzwonków i nie wszystkie ryby się wyświetlają po złowieniu.

przykładowe zdjęcie

Schowek32.jpg

Co do problemu powyżej proponuję reinstalację/naprawę/aktualizacje środowiska DirectX, środowiska Microsoft Visual C++, sterowników graficznych oraz sprawdzenie spójności plików gry w kliencie.

Pozdrawiam

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuori . Nie można wejść na koniec kładki na przystani a druga sprawa przy łowieniu na grunt brzęczyki piszczą mimo że nie ma brania a linka jest luźno zwieszona

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nie mogę zainstalować dzisiejszej aktualizacji dochodzi do 31% wyskakuje komunikat że aktualizacja nie została zakończona, naprawa plików nic nie dała przeinstalowanie gry też nie pomogła.1443785130_niepograczowiek.thumb.jpg.e21908e76af07c2a89bcd88d39f260dc.jpg

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawione mam że każdy program odpala jako administrator ale ręcznie też próbowałem nie pomogło no nic 2 naprawa plików tym razem tylko 5gb pierwsza miała 9gb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Xwo3ekX W katalogu z grą, wejdź w folder "Update" i usuń najświeższy plik (data modyfikacji z dzisiaj). Uruchom ponownie klienta RF4.
Jeśli to nie pomoże, to usuń plik RF4Launcher.conf  z głównego katalogu gry. Ponownie będzie dużo do pobrania.
Jeśli dwa powyższe kroki nie rozwiążą problemu, to pozostaje reinstalacja gry.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Xwo3ekX,

Tak jak poradził Borewicz usunięcie ostatniego pliku *.zip z folderu "Update", który znajduje się w głównym katalogu z grą powinno pomóc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobieram grę dam znać czy problem będzie dalej występował 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowanie gry na dysku c pomogło chociaż nie wiem co to ma wspólnego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze juz ktos zglaszal ale od wczora po aktualizacji, zachaczamy rybe zwijamy 1-3 obroty ryba ucieka ale nie ma o tym zadnej informacji, zdaza sie to bardzo czesto nawet do 5 ryb na realny dzien w grze, troszke irytujace przyznam, zrobilem klip w razie czego moge wrzucic na YT

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam powyższą wypowiedź. Zdarzają się dość często ryby, które uciekają bez informacji na czacie (przy łapaniu na jedną wędkę spiningową). Wcześniej nie było takich sytuacji.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sygnalizatory Blink przestały u mnie świecić. Podczas brania (lub naprężania linki) leciutko podświetlają tylko część linki pod sygnalizatorem. Nie wiem czy problem występuje tylko u mnie, a jeśli tak - to co może być przyczyną?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, mirs_99 napisał:

Sygnalizatory Blink przestały u mnie świecić. Podczas brania (lub naprężania linki) leciutko podświetlają tylko część linki pod sygnalizatorem. Nie wiem czy problem występuje tylko u mnie, a jeśli tak - to co może być przyczyną?

Pozdrawiam

Sprawdź czy w ustawieniach wideo masz Bloom  na ON   

• Lubie to RF4PL 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, zocik napisał:

Sprawdź czy w ustawieniach wideo masz Bloom  na ON   

Zadziałało 💪😀

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czesc,

ponawiam problem z braniami widmo, podczas spinningu na Jamie, jest branie pasek rośnie na żółto-pomarańczowo i odpuszcza, brak komunikatu że ryba uciekła.

Jest to niezwykle uciążliwe i irytujące. 

Nawet nie chce mi się wspominać o liczbie ryb które uciekają..

Pozdrawiam

Edytowane przez Sonik_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Sonik_PL,

Dziękujemy za zgłoszenie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Non stop jest problem z grafiką gry np. bursztyn brak chodnika brak drogi drewnianej,budynki lub latarnie pojawiają się dopiero przy podejściu , ogólnie bardzo dużo rzeczy pojawia się dopiero po zbliżeniu się lub zoomie . Oglądając streamy u nikogo takiego problemu nie zauważyłem ?????? Brania ryb ten sam problem który już inni gracze zgłaszali niby ryba jest a po holu i to nie krótkim jej nie ma i nie pojawia się info że ryba uciekła .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @robson210377,

Co do problemu graficznego, czy zasięg renderowania jest ustawiony na minimum lub poniżej 50%? Proponowałbym go zwiększyć, wtedy nie powinno być problemu z obiektami pojawiającymi się dopiero po podejściu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lepin napisał:

Witaj @robson210377,

Co do problemu graficznego, czy zasięg renderowania jest ustawiony na minimum lub poniżej 50%? Proponowałbym go zwiększyć, wtedy nie powinno być problemu z obiektami pojawiającymi się dopiero po podejściu.

Pozdrawiam

Hej . Dzięki , renderowanie było za niskie zwiększyłem i jest ok .

Pozdrawiam

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alalajaj

Witam. Mam problem z kawiarnia, otóż nie moge pojedyńczo zaznaczać ryb. Mogę korzystac tylko z przycisku zaznaczającego wszystkie ryby, ale wtedy muszę mieć ich w siatce tyle, ile jest potrzebne do oferty, więc muszę sprzedać nadmiar na targu, a tam znów nie moge zaznaczyć kilku ryb na raz. Co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, alalajaj napisał:

Witam. Mam problem z kawiarnia, otóż nie moge pojedyńczo zaznaczać ryb. Mogę korzystac tylko z przycisku zaznaczającego wszystkie ryby, ale wtedy muszę mieć ich w siatce tyle, ile jest potrzebne do oferty, więc muszę sprzedać nadmiar na targu, a tam znów nie moge zaznaczyć kilku ryb na raz. Co zrobic?

Przytrzymujesz  lewy CTRL i zaznaczasz rybki pojedynczo. 

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi