Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Borewicz napisał:

@Vnx12 W pierwszej kolejności sprawdź spójność plików gry.
Po wystąpieniu problemu wykonaj diagnostykę w kliencie gry i raport wyślij na adres support@rf4.pl
Osobiście spróbowałbym doinstalować składniki directx i zrobił reinstalację środowiska vc++.

  Ukryj zawartość

1918164764_sprawdzanieidiagn.thumb.png.cdefd9785bb0c7ce817991fe0d4691c4.png

 

 

8 godzin temu, Borewicz napisał:

@Vnx12wykonaj diagnostykę i wyślij raport. Jeśli to zrobiłeś, to czekaj na odpowiedź.

siemka , dalej to samo.Wydaje mi sie ze mam jakis crash albo blad na koncie i jedynie pomoze restart serva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacje sterownikow robilem pare dni temu i dzisiaj rowniez sprawdzalem wszystko jest aktualne.Dziwne to troche bo z dnia na dzien taka rzecz sie pojawila mi heh i tylko na spinningu , karpiowki mi dzialaja normalnie ... wydaje mi sie ze supp powinien cos z tym zrobic lub jedynie pomoze reset serva bo innej opcji nie widze ... to musi byc blad w koncie.Reinstalacje rowniez zrobilem 

Edytowane przez Vnx12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzień dobry macie poważną awarię to znaczy blokowanie wiadomości wystąpił problem jeśli będzie powtarzał skontaktuj się z obsługą techniczną levo i za mało ryb jest na doniec nic się nie dzieje zero ryb jest tam we wszystkich mapach też i dlaczego zablokowaliście czat na grze russian fishing 4 zróbcie coś z tą awarią no to poważna sprawa jest a na kuori jest masakra na spinning zero ryb wszystkie ryby powinny brać na wszystkie przynęty spinningowe a tak się nic nie dzieje usuńcie awarię na strumyku też kicha zero ryb slaba częstotliwość brań jest powinny być intensywne brania ryb na wszystko a tak się nic nie dzieje naprawcie to pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sylwek22 napisał:

dzień dobry macie poważną awarię to znaczy blokowanie wiadomości wystąpił problem jeśli będzie powtarzał skontaktuj się z obsługą techniczną

Funkcja została tymczasowo wyłączona. Nie jest to awaria. Informacja była podawana na forum:

Jeśli chodzi o ryby, to może korzystasz z nieaktywnego spota, korzystasz z nieodpowiedniej metody połowu albo używasz nieodpowiednich przynęt, zanęt. Sprawdź, czy punkty rozdałeś w odpowiednie umiejętności.
Zobacz na forum i DC gdzie koledzy z RF4 łapią ryby i na jakie zestawy.

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeka Doniec Znikające tekstury zielonej rzęsy wodnej.
Podczas patrzenia w lewo jest tekstura
Jak kierujemy myszkę w prawo tekstura znika
Podepnę też ssa ustawień graficznych jakie mam w grze i jakie podzespoły komputera mam.
💻Procesor:Intel Core i7-7700 3.60Ghz
🔗Grafika: GeForcr GTX 1070
📱Pamięć: 16,0 GB pamięci RAM

rf4_4.0.17816_20220309_134251.thumb.png.a7a23322611e76dc45b108a5b0718182.png

rf4_4.0.17816_20220309_134249.png

rf4_4.0.17816_20220309_134646.png

Edytowane przez Jopkowsky
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy to celowe działanie ? Dlaczego robiąc przypon gruntowy np. z plecionki 6.8 kg o długości 0.25 cm zużywa ze szpuli długość 1 metra ? Wykonałem 3 przypony o długości każdy po 25 centymetrów a ze szpuli pobrało 3 metry. Czy podpiąć to pod naturę twórców gry ? Bo czegoś nie potrafię zrozumieć. A tak wg matematyki 3 razy 0.25 wychodzi 0.75. Chyba, że tam w innej części świata obowiązuje inna matematyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam problem jest tego typu ze gdy ryba zejdzie mi z haka to od razu spina się reszta ryb na wędkach. Sytuacje miałem już kilku krotnie, zrozumiale jest ze może się spiąć ryba którą się akurat zwija ale pierwszy raz mam tak ze spinają się wszystkie i to na raz. Liczę na bardziej wyczerpującą odpowiedź niż " tak bywa".

Pozdrawiam.

rf4_4.0.17816_20220318_163034.png

rf4_4.0.17816_20220318_163123.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr Snup przypadkiem nie znika Ci linka na wszystkich wędkach? Na zrzutach ekranu nie widać, ponieważ grafika jest ustawiona na niskie detale.
Miałem kiedyś podobny problem ze znikającą żyłką i wtedy na wszystkich wędkach ryby uciekały - podobnie jak u Ciebie.
Pomogło mi doinstalowanie składników directx.
Pobierz ze strony Microsoftu:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109
Po uruchomieniu wskaż folder, w który należy wypakować. W tym folderze uruchamiasz instalację biblioteki za pomocą pliku: DXSETUP.exe i zainstaluj.
Spróbuj, może pomoże 😉
Dodatkowo możesz spróbować zaktualizować sterowniki do karty graficznej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...