Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów dotyczących forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • Ejsioo zmienił(a) tytuł na Zgłaszanie błędów na forum
  • Levo przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...

Optymalizacja strony Forum.

Gdy otwieram Forum w przeglądarce wbudowanej w TV LG (nie wiem jaka to przeglądarka), czasami pojawia mi się taki komunikat. Przy otwieraniu innych stron, nawet "przeładowanych" serwisów informacyjnych (masa zdjęć; filmików; reklam itp.) wszystko ładuje się bez problemów. Np. gdy oglądam stream Hana (Twitch) wszystko jest ok.

Edit. przeglądarka w TV to: Chrome 38.0.2125.122

Strona forum na TV.jpg

Edytowane przez Ptah
uzupełnienie
  • Rarka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam podstawowym błędem jest samo zamieszczanie ogłoszeń i nazw w języku angielskim (off-topc, crafting i temu podobne słowa. Nasz polski język jest tak piękny i barwny, nie kalajmy go ponglischem bo zaniknie, walczmy o niego i cieszmy się że go mamy. Nie muszę chyba przytaczać naszego wieszcza ''A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.''(nie chodzi tu o ptactwo bo może ktoś nie wie).

Już poruszałem tą sprawe ku woli przypomnienia.

Dziekuję, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.07.2019 o 11:05, Levo napisał:

StratogonToday at 10:54

Witaj @giecek tak jest ograniczenie do maksymalnie 10 reakcji dziennie, ale zostało podniesione do 15.

Osobiście uważam, że to troszkę niesprawiedliwie ponieważ ktoś może się  poczuć urażony dlaczego go nie polubiłem {gratulacje za okaz) a innego tak. Wiem, że podobno chodzi o jakieś spamy, no ale jest dużo okazów łowionych dziennie. nie mnie tu oceniać (brak ograniczeń na innych forach i portalach społecznościowych}

Pozdrawiam i dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 11:05, Levo napisał:

StratogonToday at 10:54

Witaj @giecek tak jest ograniczenie do maksymalnie 10 reakcji dziennie, ale zostało podniesione do 15.

To w takim razie jak mam uczestniczyć w relacjach tego forum jak już na starcie jestem ograniczony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ejsioo napisał:

Witaj @giecek

tak jak napisał Stratogon, limit został zwiększony do 15 i póki co nie planujemy tego zmieniać.

Pozdrawiam

Nie jest to odpowiedź na moje pytanie, trudno, muszę się pogodzić z faktem i chyba zakończyć relację z forum gdyż odpowiedzi są wymijające. pozostaje tylko czytanie i oglądanie bez emocji.

Wszystkim z góry gratuluje złowionych okazów.

Pozdrawiam.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, giecek napisał:

Nie jest to odpowiedź na moje pytanie, trudno, muszę się pogodzić z faktem i chyba zakończyć relację z forum gdyż odpowiedzi są wymijające. pozostaje tylko czytanie i oglądanie bez emocji.

Wszystkim z góry gratuluje złowionych okazów.

Pozdrawiam.

Witaj Giecek
Limit jest po to, aby chronić graczy przed użytkownikami, którzy by chcieli robić sobie jakieś żarty/ spamować itp.
Jest to nowe forum, my także się uczymy i obserwujemy.
Nie jest powiedziane, że po sugestiach graczy nie zwiększymy limitu jeszcze bardziej, ale chcemy zobaczyć jak to się będzie rozwijać.
Zgłosiłeś problem, że 10to jest za mało, od razu zwiększyliśmy limit do 15 na razie, w przyszłości może podniesiemy jeszcze w górę, daj nam czas aby zobaczyć jak się sytuacja rozwinie.

Pozdrawiam
Levo

  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Levo napisał:

Witaj Giecek
Limit jest po to, aby chronić graczy przed użytkownikami, którzy by chcieli robić sobie jakieś żarty/ spamować itp.
Jest to nowe forum, my także się uczymy i obserwujemy.
Nie jest powiedziane, że po sugestiach graczy nie zwiększymy limitu jeszcze bardziej, ale chcemy zobaczyć jak to się będzie rozwijać.
Zgłosiłeś problem, że 10to jest za mało, od razu zwiększyliśmy limit do 15 na razie, w przyszłości może podniesiemy jeszcze w górę, daj nam czas aby zobaczyć jak się sytuacja rozwinie.

Pozdrawiam
Levo

Dziękuję bardzo jestem mile zaskoczony i usatysfakcjonowany tą odpowiedzą.

Od razu można było tak napisać bez zbędnych zawiłości.

Jest nadzieja i jest siła.

Pozdrawiam i dziękuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

To nie jest błąd. Forum działa w taki sposób, że gdy ktoś dodaje ciekawe treści, które Cię interesują, zawsze możesz dodać go do obserwowanych, aby otrzymywać komunikaty, gdy coś napisze (coś na zasadzie polubienia na facebooku). Osobie, która jest obserwowana w żaden sposób to nie przeszkadza, więc nie potrafię zrozumieć w jakim celu ktoś chciałby wyłączyć tą opcję. Nie planujemy tego zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sugerujemy się tu fb to można sobie zablokować dana osobę i ona nie widzi Twojego profilu, poza tym na fb gdy jest włączony nie znika połączenie ze stroną co ma miejsce tutaj (czasowo) i trzeba się ponownie logować, oraz nie ma ograniczenia laikowania. To tyle, powodzonka.

Pozdrawiam

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj @many19721, usunąłem ręcznie avatar na Twoim koncie i to powinno rozwiązać ten problem.

Proszę sprawdź czy pojawiła się możliwość edycji na stronie https://rf4.pl/account/ 

Jeśli tak, wystarczy wgrać nową grafikę i avatar powinien automatycznie zaktualizować się w grze oraz na forum.

Przepraszam za niedogodności i pozdrawiam,

Ejsioo

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Levo zmienił(a) tytuł na Zgłaszanie błędów dotyczących forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...