Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów dotyczących forum


Rekomendowane odpowiedzi

 witam problem z wylowionym prezentem 3 dni premium zielony w choinki jak widac zlowiony ale niestety nie uznalo mi go 😞 zrobilem reloga i bez zmian 

 

 

 

juz ogarniete pojawilo sie 😄 

rf4_4.0.15763_20210104_163440.png

Edytowane przez Guniak
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cały czas mam problem na trolingu proszę zobaczyć filmik przeszkadza mi to w łowieniu i często ryby sie odpinają przez latanie tej szczytówki przynęty przeskakują to samo się dzieje na jeziorze... nie mogę używać woblerow powierzchniowych bo nie da się cały czas przeskakują przed motorówkę... rozgadanie i składanie zestawu nie pomaga reologii nie pomagają nic nie pomaga sterowniki do grafiki nowe żadnych błędów itp. w Windows tez wszystko dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jopkowsky napisał:

Cały czas mam problem na trolingu proszę zobaczyć filmik przeszkadza mi to w łowieniu i często ryby sie odpinają przez latanie tej szczytówki przynęty przeskakują to samo się dzieje na jeziorze... nie mogę używać woblerow powierzchniowych bo nie da się cały czas przeskakują przed motorówkę... rozgadanie i składanie zestawu nie pomaga reologii nie pomagają nic nie pomaga sterowniki do grafiki nowe żadnych błędów itp. w Windows tez wszystko dobrze.

 

Dokładnie tak samo mi się szczytówka telepie przy pickerze, jeśli zacinam rybę przy luźnej żyłce. Do momentu jej nasztramowania, potem jest ok. Dzieje się tak od kilku dni. A sterowniki Ci nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, L1ghtf1fty napisał:

Dokładnie tak samo mi się szczytówka telepie przy pickerze, jeśli zacinam rybę przy luźnej żyłce. Do momentu jej nasztramowania, potem jest ok. Dzieje się tak od kilku dni. A sterowniki Ci nie pomogą.

Mi nic nie pomaga mam nadzieje ze problem się szybko rozwiąże bo dyskwalifikuje mnie on w braniu udziału w niektórych turniejach i zawodach Poczekajmy na pomysły administracji

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
12 godzin temu, Niespecjalny napisał:

Witam. 

Proszę o umożliwienie zmiany awatara. Obecny dodał się chyba automatycznie ze Steam i pozostał pomimo iż zmieniłem serwer gry na PL. Chciałbym go zmienić, jednak nie mam takiej możliwości. Proszę o pomoc

Jeśli patrzysz zmienić go poprzez ustawienia forum to nie ma takiej możliwości. Zmiany dokonujesz TUTAJ po zalogowaniu. Aktualizacja następuje po jakieś chwili (na forum i w grze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

Mam problem z wstawianiem  skrinów z okazami na poszczególnych łowiskach. Pisałem o problemie do Levo i do Stratogona, ale zlekceważyli moje zapytania i nawet nie znaleźli czasu na odpowiedź. Trochę lekceważące podejście moderatorów rf4. bardzo Panom dziękuję za zainteresowanie. Po wstawieniu kilku postów zostało miejsca na forum wielkości 0,77 Mb, akurat starczy na ten komentarz. Złowiłem jeszcze kilka okazów na bursztynie, ale niestety nie mogę ich wstawić. Szkoda, może ktoś mógłby skorzystać ze spotu i zestawów jakich użyłem. Chyba moje posty są nikomu niepotrzebne.

pozdrawiam

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Nu pagadi,

Pisząc do nas w niedzielę w godzinach wieczornych (Przypominam, że w niedzielę support nie pracuje, a dodatkowo nie była to pilna sprawa.), nie oczekuj natychmiastowej odpowiedzi, wystarczyłby jeden post, nie dwa i dwie wiadomości prywatne + zgłoszenie. W swoim poście wspominasz o lekceważącym podejściu moderatorów do Twojej osoby, proszę zastanów się jakie podejście pokazałeś swoim zachowaniem. Limit został zwiększony.

Pozdrawiam

  • Thanks 1
  • Sad 2
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie po razie w pysk,albo wypijcie wódkę ...

To naprawdę nie są czasy żeby kłócić się o pierdoły...

Ludziska mają teraz większe problemy więc nie stwarzajmy ich sami.

Pozdrawiam Nu pagadi i team.

ps.sam lufe za wasze ZDROWIE wypiłem 🙂

 

  • Haha 1
  • Lubie to RF4PL 1
  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Lewyakaczarny8256 Prawdopodobnie używasz Steam do grania?
Aby brać udział w zawodach, wyzwaniach należy mieć konto na polskim kliencie gry RF4. 
Jeśli mam rację i używasz steam, to możesz przenieść swoje konto, na polskiego klienta RF4.
Poniżej masz opisane jak to zrobić 😉

Polskiego klienta gry RF4, możesz pobrać z oficjalnej strony gry:
https://rf4.pl/download/

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam
Błąd nie tyle dotyczący forum co zakładki turnieje na stronie RF4.Odnośnie turnieju karpiowego lvl 26+ czas trwania turnieju podany jest 30.07-01.08 na forum a na stronie 30.07-10.08.
Chyba warto poprawić ten drobiazg,żeby uniknąć nieporozumień 🙂
Postrofionka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko.

Nie wiem co się stało, ale od kilki dni nie mogę wklejać na forum SS. Problemu nigdy takiego nie miałem. Poniżej przedstawiam jak to wygląda.

Wyskakuje poniższy  komunikat.

forum.thumb.png.b289209c865c83438d77ebc5007773fa.png

Po z miejszeniu do wymaganego rozmiaru mogę wkleić, ale tylko jedno zdjęcie kolejnego ss juz nie. Bo ponownie ogranicza mnie skala już o wiele mniejsza np: 0,48 mb.

 

Edytowane przez many19721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, many19721 napisał:

Siemanko.

Nie wiem co się stało, ale od kilki dni nie mogę wklejać na forum SS. Problemu nigdy takiego nie miałem. Poniżej przedstawiam jak to wygląda.

Wyskakuje poniższy  komunikat.

forum.thumb.png.b289209c865c83438d77ebc5007773fa.png

Po z miejszeniu do wymaganego rozmiaru mogę wkleić, ale tylko jedno zdjęcie kolejnego ss juz nie. Bo ponownie ogranicza mnie skala już o wiele mniejsza np: 0,48 mb.

 

Witaj @many19721

Limit zwiększony 🙂

Levo

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...