Skocz do zawartości

JopkowskyRF4- SERIA PORADNIKÓW


Jopkowsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

                      image.thumb.png.fc7f5236c6c0b270425ef3b0c1ce6093.png

Witam wszystkich serdecznie w tym miejscu zaczyna się ścieżka Poradników do Gry Russian Fishing 4
Zaczniemy od  Najważniejszych dla mnie poradników (By nie zaśmiecać tego forum) wybiorę kilka kluczowych według mojego uznania PORADNIKÓW. Jeżeli temat cię zainteresuje to zostawiam link do kanału gdzie znajdziesz więcej materiałów.


Na tą chwile nie będę spamować tutaj linkami do filmów będę uzupełniać temat po parę filmów co kilka dni.

Głównym tematem kanału jest tematyka gier wędkarskich. Zapraszam do oglądania i śledzenia innych socjalmedii.

Youtube <---- LINK do Kanału.

 
Twitch <---- LINK do Kanału.
 
Instagram <---- LINK do Kanału.
.....................................................................................................................................................
Edytowane przez Jopkowsky
  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w części drugiej poradnika pokarze wam nową mete w grze Russian Fishing 4. To jest aktualna moja propozycja po wyjściu morza i nowych update, zapraszam do materiału. 🔴KONTO W GRZE JopkowskyYT Zostało już usunięte ponieważ już mam nagrany poradnik MORZE NORWESKIE.🔴 🔴Podziękowania dla Administracji Polskiego regionu za wsparcie.




🔴 PIERWSZY PORADNIK:
yt_favicon.png :

 

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w tym szybkim materiale chce was przygotować na 5 dniową wyprawę na Morze Norweskie , zapraszam do materiału. 🔴KONTO W GRZE JopkowskyYT Zostało już usunięte ponieważ już mam nagrany poradnik MORZE NORWESKIE.🔴 🔴Podziękowania dla Administracji Polskiego regionu za wsparcie.🔴

 

  • Lubie to RF4PL 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...