Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z połączeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, newbie54 napisał:

Raczysz Pan żartować Panie Lepin? My już trzy godziny czekamy - tyle że najpierw to był  reset, potem ktoś ogłosił że już działa, po kolejnych zgłoszeniach  było " już zaraz będzie gra dostępna  (i była"aż" do "ładowanie profilu" ), teraz Mówisz Pan cierpliwości - w realu przez tyle czasu to bym się brania w studni na mormyszkę doczekał!!

Witaj @newbie54

Jak już wiesz, jest problem po aktualizacji, od ponad 3 godzin zamieszczasz komentarze, które w tym wątku nie pasują, a robi się spam. Tutaj zgłaszamy problemy, a nie je komentujemy. Mogę Cię zapewnić, że wiemy o problemie i będzie on rozwiązany najszybciej jak to możliwe.

Bardzo proszę nie spamować tego tematu komentarzami.

Dziękuje i życzę Spokojnych i wesołych Świat.

Levo

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomaszek4444 napisał:

Levo mam tylko jedno pytanko (nie mieszam się w obecną dyskusję heh ) czy długo przyjdzie nam czekać aż gra zacznie poprawnie działać ??? , bo obecnie czekam na działanie serwera. 

Witaj

Restart serwera ma się zakończyć o 17.00 i mam nadzieję, że problem będzie w większości rozwiązany.  

Levo

  • Lubie to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super tyle mi wystarczy dziękuję ślicznie za odpowiedz i życzę całemu zespołowi strony Russian Fishing 4 jak i wszystkim użytkownikom zdrowych wesołych pogodnych i udanych świąt wigilii Bożego narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku 2021 aby był lepszy od tego który się kończy.

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Belayah napisał:

Czekam od 10 min na ekranie ładowania profilu, to chyba jednak nie jest normalnie

 

Obecnie duża liczba graczy próbuje się zalogować, stąd długi czas na ekranie ładowania profilu. W moim przypadku czas oczekiwania wyniósł około 15 minut.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...