Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z połączeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Na VK jest podane info, że użytkownicy mają problemy z zalogowaniem się do gry. Szukają i będą próbowali rozwiązać ten problem.
Prawdopodobnie streamerzy byli zalogowani wcześniej, dlatego działa im gra.
Pamiętajmy, że jest okres świąteczno-noworoczny i ekipa pracuje w okrojonym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witaj @misio1985,

W pierwszej kolejności postępuj zgodnie z tym poradnikiem :

Warto sprawdzić czy problem występuje przy użyciu innego łącza.

Jeśli powyższe nie przyniesie rezultatu, proszę usunąć folder "RF4Launcher", który znajduje się pod tą ścieżka C:\User\Username\AppData\Local\ 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misio1985 Jeśli korzystasz z vpn lub proxy proszę je zdezaktywować. Jeżeli postępowałeś zgodnie z instrukcjami z postu wyżej oraz nie pominąłeś żadnego punktu, usuń plik RF4Launcher.conf z głównego folderu gry i ponownie uruchom grę.  Proszę wykonać diagnostykę w kliencie gry, otrzymany plik wraz z dokładnym opisem problemu przesłać na adres support@rf4.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj szukając informacji o prawdziwej rzece Yama, natknąłem się na pare fotek z połowów IRL i bardzo duża część zdjęć z ryabmi jest z muchówką w tle 🙂 Czyli jak dla mnie jest to prawie pewne o dodaniu tej metody. Dodatkowo na grupie rf4 na vk zauwazyłem w zapowiedzi komentarz  dodany przez wlaściciela o dodaniu wlaśnie muchówek. @p_system administracja ci nic nie zdradzi ale trzeba czekać z punktami i silverkiem na sprzęt 🙂Zapowiada się coś nowego ,na co będzie można zmarnować kaske 😄 Albo wzbogacić się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

Nie znalazłem pasującego, to napiszę tu.

Na maila zaczęły mi przychodzić wiadomości o zmianie hasła do konta. Przychodzą z "Russian Fishing 4 <noreply@rf4game.ru>". Oczywiście olewam, ale nasiliło się to ostatnio.

Początek linku "https://rf4.pl/newpwd/tu ciag znaków". Ewidentna próba wyłudzenia.

Uważajcie na to i nie klikajcie!! Nawet z ciekawości. Cytując klasyka: "Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz."

PS.

Teraz przyszło w języku angielskim, wcześniej po niemiecku były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...