Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z połączeniem


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Problemów z połączeniem nadal pełno. U mnie najczęściej objawia się tym ze nie mogę zmienić przynęty w zestawie  spinningowym. Jest to mocno irytujące bo nie wiadomo kiedy cie rozłączyło a do tego niestety potrafi kilka razy w jednej sesji rozłączyć. Gram zaledwie 2-3 godziny dziennie i w tym czasie po kilka razy restart gry idzie szału dostać 

Edytowane przez Gnomgee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Gnomgee, jesteśmy świadomi problemów z połączeniem. U niektórych graczy występują one sporadycznie, u niektórych cały czas, a jeszcze inni nigdy ich nie doświadczyli. Developerzy cały czas pracują nad wyeliminowaniem problemów z połączeniem oraz poprawą stabilności. Zachęcamy do przeprowadzenia raportu według tego poradnika: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/17-jak-zgłosić-problem-w-odpowiedni-sposób-i-co-jest-potrzebne/. Im więcej developerzy będą mieli danych, tym szybciej uda im się znaleźć rozwiązanie problemu. Przepraszamy za niedogodności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Nadal mnie wywala z gry cały czas od około godziny 11;30 z częstotliwością co 10-20 min. Nie da się grać mam być cierpliwy ok jestem ale ile razy mozna wchopdzic na łódz, wyjmować wędki i kolejny raz plynąć w upatrzone miejsce. A Achtuna nie jest małą mapą. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tutaj jest wszystko wyjaśnione:

https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/360-przyczyny-rozłączania-z-serwerem-gry-ataki-ddos/

Niestety pozostaje czekać, dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za niedogodności. Wszystkim zależy na tym, żeby jak najszybciej wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam,
Ejsioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a co z kontem premium, wywala mnie co 3-5 min od 13stej, kupiłem 3 dni i co kasa poszła sobie tak? nie wspomnę o stracie przynęt jak wywala podczas łowienia. Jestem cierpliwy, ale to nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Halmano
Tak jak wczoraj poinformowaliśmy, od kilku dni mają miejsce ataki DDos na nasz serwer gry: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/360-przyczyny-rozłączania-z-serwerem-gry-ataki-ddos. Bardzo mi przykro, że w ostatnim czasie są tak częste problemy z grą i połączeniem. Mogę jedynie zapewnić, że zespół RF4 robi wszystko, żeby jak najszybciej uporać się z tym problemem. Przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiam,
Ejsioo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedy gra wróci na swoje tory proste pytanie zadajcie swoim szefom .Po jaki kij robić konkursy i zawody jak ta gra po prostu nie dziala.Szanujacy producent gier wyłącza grę do czasu znalezienia przyczyn zatrudnia Profesjonalnych programistów od zabespieczen odaje ludziom premki za te dni i ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Niemcom serwerów nie atakują, bo graja aż miło, coś mi sie wydaje że z tymi atakami to taka ściema na maksa, po aktualizacji są po prostu problemy z wydajnością, popraweczka z nocy nie pomogła niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...