Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z połączeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj @centek

jest jeden serwer  gry i gracze ze wszystkich regionów doświadczają w chwili obecnej takich samych problemów. Bardzo bym prosił o nie zamieszczanie informacji, które nie są zgodne z prawdą. Ataki DDos mają miejsce od paru dni i obejmują cały serwer.

Pozdrawiam, Ejsioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te ataki mogą być związane z  nadejściem  nowej gry. Nie chcę nic tu sugerować jednak oglądając zwiastuny nasza ulubiona gra jest tam wytykana palcami jeśli chodzi o miejsca połowu ryb i częstotliwość ich łapania oraz całokształt postępów jakie wykonujecie.

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CMrok napisał:

 

Spoiler

image.png.475e2205c96b04e7625868b121fb5912.png

 

 

Witam. zmiana pogody, przebudzenie w nocy i takie coś... podobno nie tylko ja mam taki problem.

Odczekałem około 1h, restart gierki itp i nic to wszystko po pobraniu aktualizacji. Pozdrawiam i HELPPPP

już działa

 

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, giecek napisał:

Czy te ataki mogą być związane z  nadejściem  nowej gry. Nie chcę nic tu sugerować jednak oglądając zwiastuny nasza ulubiona gra jest tam wytykana palcami jeśli chodzi o miejsca połowu ryb i częstotliwość ich łapania oraz całokształt postępów jakie wykonujecie.

Pozdrawiam  

Witaj Giecek

Nie chciałbym się wypowiadać na ten temat kto za tym stoi, ataki sa dalej ale nasi Devs robia co moga aby je zneutralizować. Prosze tez nie sugerujmy kto jest za to odpowiedzialny, jeśli nie ma na to dowodów. 

Pozdrawiam

Levo

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, giecek napisał:

Czy te ataki mogą być związane z  nadejściem  nowej gry. Nie chcę nic tu sugerować jednak oglądając zwiastuny nasza ulubiona gra jest tam wytykana palcami jeśli chodzi o miejsca połowu ryb i częstotliwość ich łapania oraz całokształt postępów jakie wykonujecie.

Pozdrawiam  

Jakiej gry? Podasz linka do tego zwiastuna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
56 minut temu, Pjoterr napisał:

Witam. Nie mozna sie zalogowac do gry. Serwer nie odpowiada.. Ma ktos podobny problem..

 

53 minuty temu, pancer33 napisał:

Od paru godzin tak mam ,więc problem po stronie serwera chyba.

 

43 minuty temu, Devion3 napisał:

Mam taki sam problem nie mogę się zalogować gdzieś od godziny 10 więc postanowiłem wziąć dzień wolny od gry.

Serwer już działa. Mielismy awarie.

Przepraszamy

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...