Skocz do zawartości
Levo

Pytania/Support - Problemy z połączeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj @giecek wyślij proszę raport na maila support@rf4.pl zgodnie z zaleceniami tego poradnika:

Pozdrawiam

Lepin

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemów z połączeniem nadal pełno. U mnie najczęściej objawia się tym ze nie mogę zmienić przynęty w zestawie  spinningowym. Jest to mocno irytujące bo nie wiadomo kiedy cie rozłączyło a do tego niestety potrafi kilka razy w jednej sesji rozłączyć. Gram zaledwie 2-3 godziny dziennie i w tym czasie po kilka razy restart gry idzie szału dostać 

Edytowane przez Gnomgee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Gnomgee, jesteśmy świadomi problemów z połączeniem. U niektórych graczy występują one sporadycznie, u niektórych cały czas, a jeszcze inni nigdy ich nie doświadczyli. Developerzy cały czas pracują nad wyeliminowaniem problemów z połączeniem oraz poprawą stabilności. Zachęcamy do przeprowadzenia raportu według tego poradnika: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/17-jak-zgłosić-problem-w-odpowiedni-sposób-i-co-jest-potrzebne/. Im więcej developerzy będą mieli danych, tym szybciej uda im się znaleźć rozwiązanie problemu. Przepraszamy za niedogodności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nadal mnie wywala z gry cały czas od około godziny 11;30 z częstotliwością co 10-20 min. Nie da się grać mam być cierpliwy ok jestem ale ile razy mozna wchopdzic na łódz, wyjmować wędki i kolejny raz plynąć w upatrzone miejsce. A Achtuna nie jest małą mapą. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po naprawie jest jeszcze gorzej  co mniej więcej 30 do 40 minut

bład12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie @Nagash7, @giecek, dziękujemy za zgłoszenia. Przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiam

RF4PL Lepin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @pawelczapnik37, dziękujemy za zgłoszenie. Problem z rozłączeniami zaczął występować po ostatniej przerwie technicznej ? Przepraszamy za niedogodności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no masakra człowiek wraca z pracy chwile pogra i wyrzuca.Panowie ogar😡nijcie to weekend jest

Zrzut ekranu (7).png

Zrzut ekranu (8).png

Edytowane przez pawelczapnik37
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @pawelczapnik37, w nocy występowały problemy z serwerem, jednak wszystko już wróciło do normy. Przepraszamy za niedogodności. 

• Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie coś takiego. Poza tym ciągłe problem z zawieszaniem się gry. Niestety, ale od jakiegoś czasu nie da się normalnie grać.

err.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś da znać o co tu chodzi dzisiaj z tą grą? I czy się w ogóle opłaca dzisiaj ją odpalać 😕 

Edytowane przez Pyjter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie tez wywala co chwila wiec chyba odpoczne troche od ryb i wezme sie wkoncu za robote w domu..przynajmniej moja pani nie bedzie marudzi takze nie ma tego zlego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunąłem zawartość a nie można zapisać. Okno puste i wykasowane.

zawartośc.jpg

Edytowane przez giecek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość centek

Witam a co z kontem premium, wywala mnie co 3-5 min od 13stej, kupiłem 3 dni i co kasa poszła sobie tak? nie wspomnę o stracie przynęt jak wywala podczas łowienia. Jestem cierpliwy, ale to nie fair.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od godziny 8 dc mam nadzieje ze łajdaków ca atakują kara spotka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra! Chyba odchodzę od tej gry, nie polecam, wywala co chwilę, ładuje się złowiona ryba, po ponownym załadowaniu gry, brak ryb w siatce, co to ma być? Żenada

Edytowane przez Halmano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @Halmano
Tak jak wczoraj poinformowaliśmy, od kilku dni mają miejsce ataki DDos na nasz serwer gry: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/360-przyczyny-rozłączania-z-serwerem-gry-ataki-ddos. Bardzo mi przykro, że w ostatnim czasie są tak częste problemy z grą i połączeniem. Mogę jedynie zapewnić, że zespół RF4 robi wszystko, żeby jak najszybciej uporać się z tym problemem. Przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiam,
Ejsioo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kiedy gra wróci na swoje tory proste pytanie zadajcie swoim szefom .Po jaki kij robić konkursy i zawody jak ta gra po prostu nie dziala.Szanujacy producent gier wyłącza grę do czasu znalezienia przyczyn zatrudnia Profesjonalnych programistów od zabespieczen odaje ludziom premki za te dni i ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość centek

Widzę że Niemcom serwerów nie atakują, bo graja aż miło, coś mi sie wydaje że z tymi atakami to taka ściema na maksa, po aktualizacji są po prostu problemy z wydajnością, popraweczka z nocy nie pomogła niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi