Skocz do zawartości

Jezioro Stary gród - Temat ogólny


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

old-burg-lake.thumb.jpg.5a4a7674f8284fb8698205bfae70c5ec.jpg.c62d512a91e480c4d7e65aa8d9f0c098.jpg

Jezioro Stary gród

Nieduże, ale głębokie jezioro, zagubione w podmokłych lasach niedaleko Kostromy. Tutejsze wody bogate są w duże ryby, wśród których często trafia się okazały szczupak lub okoń. Miejscowi wędkarze opowiadają o złowieniu bardzo długich węgorzy, a niektórzy z nich łowili tutaj nawet sumy. Miłośnicy metody feederowej mogą złowić tu leszcza, karpia lub amura. Szczególnie interesujący jest czarny amur, który jest wysoko ceniony na lokalnym rynku rybnym za swoje wspaniałe właściwości kulinarne.

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejsioo zmienił(a) tytuł na Jezioro Stary gród - Temat ogólny
  • Levo odpiął/ęła ten temat
  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Min de napisał:

Potrzebuje pomocy, doradzenia itd. Jeśli piszę w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Jaki clips potrzebuje by z tego miejsca (wszystko na ss) by władować zestaw w tą głębszą wodę. Z góry dzięki za odp

Spoiler

pobrane.png

 

Witaj

Nie jestem na 100% pewien ale mysle ze klips okolo 30.

Pozdro

Levo

  • Rarka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Min de napisał:

Potrzebuje pomocy, doradzenia itd. Jeśli piszę w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Jaki clips potrzebuje by z tego miejsca (wszystko na ss) by władować zestaw w tą głębszą wodę. Z góry dzięki za odp

Spoiler

pobrane.png

 

25 m

 

  • Rarka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Można: NICZYM, zwiększenie populacji totalna ściema (2 realne godziny w grze na Old Burugu), zarybili chyba Iwany na papierze, albo jak zawsze im się coś omsknęło, jak był zdechły Old Burg tak jest...

No chyba że zarybili karpiami, bo to teraz jest Russian Carp 4

Edytowane przez Valar.Morghulis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Valar.Morghulis napisał:

Można: NICZYM, zwiększenie populacji totalna ściema (2 realne godziny w grze na Old Burugu), zarybili chyba Iwany na papierze, albo jak zawsze im się coś omsknęło, jak był zdechły Old Burg tak jest...

No chyba że zarybili karpiami, bo to teraz jest Russian Carp 4

dokładnie na prawdę wygląda to wszystko bardzo żle bierze sama drobnica siedziałem na bursztynku zanęty pva różne rodzaje i nic dramat rozważam możliwość zrezygnowania z gry konto premium strata kasy zanęty strata kasy sprzedaż ryb totalna żenada 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majsterek12 napisał:

dokładnie na prawdę wygląda to wszystko bardzo żle bierze sama drobnica siedziałem na bursztynku zanęty pva różne rodzaje i nic dramat rozważam możliwość zrezygnowania z gry konto premium strata kasy zanęty strata kasy sprzedaż ryb totalna żenada 

to samo u mnie, bierze sama drobnica. Nie wiem czy ktos mial po prostu dobre checi w tym zarybianiu i nie wyszło czy zrobili to specjalnie, ale w tej chwili na bursztynku ciezko jest lowic.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
Gość JadeMaluchem

witam mam pytanie jak rzucam zestawy na 47;20 na moście to 9/10 rzutów łapie zaczep pomocy mam plecionki na młynkach przypony carbon 4.4 7.7 i 8 z hakiem, haki od 6 do 1/0  metoda koszyk przelotowy pomocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

gram od kilku dni i przez to ze jestem aktywny bardzo szybko wbilem lvl , dzieki info z forum moja wiedza o grze wzrosla. dzieki

dzisiaj siedzialem kilka godzin na grze i zrobilem 2 wadne plecaki 🙂 47:20 pod klode dzisiaj ogrom linkow wpadlo , a 64:23 amurki

wbilem 18 lvl i dostalem prezent  -   zaraz po wbiciu dwa brania na dwoch roznych wedkach 😍

@reds  dzieki za bimberek , te bonusy to z niego 

 

rf4_4.0.14224_20200618_201033.png

rf4_4.0.14224_20200618_201138.png

rf4_4.0.14224_20200618_201637.png

rf4_4.0.14224_20200618_201729.png

  • Lubie to RF4PL 3
  • Trofka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dla jednych moze to nie nowosc ale ja wciaz cos odkrywam w tej grze , od wchodzenia na drzewa do  chodzeniu po wodzie 🙂

a tu cos do wykorzystania na OB , sprawdzilem kilka tych belek i mozna swobodnie po nich chodzic . nie wiem czy tworcy gry specjalnie to umozliwili ale niektore to fajne miejscowki do spinningu ( wzdluz linii brzegowej lub trzcin ) takze moze ktos wykorzysta

👇

 

rf4_4.0.14224_20200630_114730.png

rf4_4.0.14224_20200630_114744.png

  • Lubie to RF4PL 1
  • Trofka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...