Skocz do zawartości

31/08/19


Levo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Chcemy, aby Discord i forum były naprawdę dla Was i moderujemy waszą zawartość tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Przypominam o zachowaniu kultury w stosunku do innych graczy i zespołu RF4 oraz o regulaminie DC, forum i gry RF4 – tych zasad trzeba przestrzegać. Rozumiem frustrację z powodu problemów z polaczeniem, które trwają od dłuższego czasu, ja mogę Was tylko za to przeprosić po raz kolejny, ale nie upoważnia to graczy do personalnych ataków na innych graczy czy na zespół RF4. Rozpowszechniane treści, że te problemy są tylko na polskim regionie i na polskim kliencie nie są prawdziwe - problemy dotyczą wszystkich regionów i wszystkich graczy i na takie treści też będziemy reagować. Rozpowszechnianie fałszywych informacji, które szkodzą RF4PL jest zabronione. Przypominam także, że gra RF4 jest tylko dla graczy 18+, więc wszyscy gracze biorą pełną odpowiedzialność za swoje słowa. Robimy co możemy, aby umilić Wam grę i pomóc jeśli macie problemy lub pytania, ale problemów z połączeniem my jako zespół RF4PL nie możemy rozwiązać – leży to w gestii Deweloperów, którzy są przez nas informowani na bieżąco o jakichkolwiek problemach. Mogę was po raz kolejny zapewnić że cały zespół developerów RF4 pracuje nad rozwiązaniem problemu. Będę was na bieżąco informował o tych pracach jak do tej pory, ale personalne ataki na moderatorów RF4 lub innych graczy nie będą tolerowane. Bardzo was proszę, aby takie sytuacje się nie zdarzały czy to na DC, forum czy w grze.
Na sam koniec jeszcze raz chcę Was zapewnić, że my jako zespół RF4 robimy i będziemy robić wszystko co w naszej mocy, żeby gra się rozwijała i żeby grało się Wam jak najlepiej. Sami byliśmy i wciąż jesteśmy graczami i nam również zależy na tym, żeby gra była jak najlepsza. Staramy się, aby gracze na polskim regionie czerpali jak największą przyjemność z naszej gry.  Naprawdę doceniamy to, że mimo problemów większość z Was ciągle gra i wspiera naszą polską społeczność RF4PL.
Dziękuję,
Levo

  • Thanks 11
  • Sad 1
  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Levo odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...