Skocz do zawartości

1-dniowe wyzwanie - Sazan


Levo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Sazan.thumb.png.b9a5b8bfd73240e980792ab866ab96e8.png

Od środy 18/9/2019 godz 17.00 do czwartku 19/9/2019 godz. 22.00 trwa wyzwanie na złowienie największego sazana na polskim regionie dla graczy korzystających z samodzielnej wersji gry Russian Fishing 4. Aby wziąć udział, wystarczy złowić okaz sazana, zrobić zrzut ekranu i umieścić go w tym temacie, dodatkowo trzeba podać takie informacje jak:

-nazwa mapy, na której został złowiony
-miejsce(dokładne koordy)
-przynęta
-nick w grze

Nagradzane będą 3 największe okazy sazana opublikowane w tym  temacie do 19/9/2019 godz. 22:00.

Nagrody: 
1. miejsce 5000 srebrnych monet + 10 złotych monet + 5 dni Premium
2. miejsce 4000 srebrnych monet + 10 złotych monet + 4 dni  Premium
3. miejsce 3000 srebrnych monet + 10 złotych monet  + 3 dni Premium

Liczą się tylko ryby złowione po starcie konkursu. Przed wysłaniem nagród wszystko zostanie dokładnie sprawdzone w logach, więc nie ma możliwości na jakiekolwiek oszustwo. 

Można dodawać dowolną ilość postów(np. jak ktoś złowił większą rybę niż zgłosił wcześniej), nie ma żadnych ograniczeń, proszę jednak pamiętać, że zgłaszana ryba musi być okazem. W przypadku dodania kilku postów liczy się największa opublikowana ryba.

W wyzwaniu mogą brać udział tylko gracze z polskiego regionu, którzy korzystają z samodzielnej wersji gry (klienta/launchera) Russian Fishing 4

Nagrody zostaną wysłane/dodane do 72 godzin po zakończeniu wyzwania.

Powodzenia
Wasz Zespół RF4

  • Lubie to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejsioo zmienił(a) tytuł na 1-dniowe wyzwanie - Sazan
  • Ejsioo przypiął/eła ten temat

widzę, że ten z tych co sam nie ma to drugiemu nie da mieć 😉 jest wyraźnie napisane, że nie ma szans na oszustwo. Ja rybę złowiłem po starcie konkursu a reszta należy do admina. Cieszę się z pięknej rybki i to tyle a fajnie by było też zgarnąć trochę monet. Pozdrawiam

 

  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SuawolSK7 napisał:

nie pamiętam dokładnie ale coś po 18;00

sorry ale na jaki sprzęt go ciągałeś ?? Many raczej bardziej doświadczony gracz mało traumy nie dostał na ciut większym sazanie

ja sam mam doświadczenia z Sazanami 27,28, 29,30 na sprzęcie raczej lepszym niż Ty masz dostępny i raczej hol trwał dłużej niż 15 minut dlatego moje pytanie 

 

Edytowane przez ShinmaLarva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lepin zablokował(a) ten temat
  • Ejsioo odpiął/ęła ten temat

Witajcie,

Wyniki 1-dniowego wyzwania na złowienie największego sazana:

  • 1. miejsce - Spojniarz_                     - 5000 srebrnych monet + 10 złotych monet + 5 dni Premium
  • 2. miejsce - Kalinow                         - 4000 srebrnych monet +10 złotych monet + 4 dni Premium
  • 3. miejsce - matix220                      - 3000 srebrnych monet + 10 złotych monet +3 dni Premium

 

Co prawda największą rybą zgłoszoną w wyzwaniu jest rzadki okaz sazana 39,664kg złowiony przez gracza SuawolSK7, jednak nie możemy go zaliczyć, ponieważ branie nastąpiło przed rozpoczęciem wyzwania(dokładnie o godzinie 16:06). Tak samo jak w przypadku zawodów, liczą się ryby, których branie nastąpiło po starcie konkursu. Naprawdę piękny okaz, gratulujemy, jednak nie może zostać zaliczony. 

Nagrody zostaną przyznane w przeciągu 72 godzin.

  • Thanks 1
  • Lubie to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...