Skocz do zawartości

Spoty na Bear Lake!!!!


many19721
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoty na Bear Lake!!!!

Chciałem wam przedstawić, kilka fajnych Spotów na Bear Lake. Bear Lake to mapa
na której spędzałem 100% czasu w tej grze. To właśnie tu dorobiłem się majątku i wysokiego exp-z (lvl)
Miejsc ogólnie jest dużo, które poznałem, ale bardzo mało aktywne jak na dzień dzisiejszy.
Przedstawiam wam kilka, na których ja osobiście łapię i wiem że są w miarę pewne.
Co do zanęt. Panowie wszystko zależy od poziomu jaki mamy odblokowany. Na pewno trzeba się dobić
do podstawowych zanęt karpiowych, które jak się nie mylę są dostępne od 40% (Tak mi się wydaje)
I to na nich lecimy. Bo nie są złe?
Odblokowując dalsze poziomy zanęt, dobieramy sobie w miarę składniki (zanęt) do przynęt stosowanych w (Rekordach Tygodniowych)
Ja tak robię i to się sprawdza.
Co do stosowanych przynęt, zasada jest prosta i jedna! Bazowanie na (Rekordach Tygodniowych)
Co nie oznacza że jest to trafny cel. Nie jedno krotnie się przekonałem że warto samemu pokombinować dobierając
podobne smaki jak w (Rekordach Tygodniowych)
Sprzęt, tu się nie będę rozpisywał bo wszystko zależy od naszego budżetu jaki posiadamy.
Poniżej przedstawię wam na co ja łapię, co nie oznacza że każdy musi taki sprzęt mieć.
Jedno jest pewne, słaby sprzęt grozi hm.... dla tego warto się zastanowić za nim tu wejdziemy czy jesteśmy gotowi
na w/w Mapę. Tu można spodziewać się wszystkiego. 

Opis Mapa nr.1
Jeśli chodzi o spot 44:55 walimy za lilie na całej szerokości tego skupiska zieleni na wodzie.

3f7e72657f2c.png

Opis Mapa nr.2
Miejsce, spot 45:60 (Tak zwana Ambona) rzuty kierujemy na prawy róg trzcin przed nami.

489fcbba93cf.png

Mapa nr.3
Spot 55:33 fajny spocik, rzuty prowadzimy na całej szerokości trzcin przed nami. Jeśli chodzi o Brzany, prawa strona trzcin.

7da77f4a5214.png

Opis Mapa nr.4
Kolejny spot 54:29 znany jako (Pod Wierzbą), pewne czasy bardzo aktywny. Walimy na w prost na całej szerokości trzcin.

a0f7d4b4c16c.png

Opis Mapy nr.5
Spot 57:63 Raz bierze, raz nie? Celujemy w róg trzcin ukształtowany w literę (V)

36744445b74a.png

Opis Mapy nr. 6
Spot 55:63 Stare miejsce, ale zaczyna być aktywne. Rzuty kierujemy wzdłuż trzcin po lewo.

c640e984b481.png

Opis Mapy nr. 7
Spot 55:63 Kolejny spot z tego miejsca. Rzuty kierujemy przy krzakach po lewej stronie.

687a2865fd51.png

Opis Mapy nr. 8
59:62 Fajny, aktywny spocik. Rzuty kierujemy w kierunku plaży, po drugiej stronie brzegu.

0dddc8073895.png

Poradnik cały czas w aktualizacji!!!!!

many19721

Edytowane przez many19721
  • Thanks 7
  • Lubie to RF4PL 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. 

Czytam sobie obecnie wszystkie poradniki i zauważyłem jedną rzecz. Niemal wszystko odnosi się do Bear Lake. Jest to oczywiście bardzo przydatne, ale łowisk jest o wiele wiele więcej. Czy było by możliwe zrobienie poradnika w formie na przykład skali trudności i wymagań sprzętowych dla różnych łowisk? Wydaje mi się, że przechodzenie z Komarówki bezpośrednio na ten słynny Bear Lake jest bardzo trudne dla słabo rozwiniętych graczy (takich jak ja). Nie chciałbym żeby jakiś potwór z Bear Lake od razu wciągnął mnie pod wodę z butami, sprzętem, żoną, córką i teściową. No, może tą ostatnią jakoś bym przebolał :D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrzyK musisz sobie uświadomić że ta gra nie ma prostej lini, każdy który stara sie napisać poradnik chce aby on był długo terminowy, czyli bez miejscówek które się zmieniają dość często. Jezioro niedźwiedzie jest takim przełomowym łowiskiem i jeżeli uświadomisz sobie o co chodzi tam i kiedy możesz a raczej powinieneś tam iść to zrozumiesz mechanizmy tej gry. Nie ma prostej drogi.
Pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 2
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...