Skocz do zawartości

Jezioro Bursztynowe - Temat ogólny


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Florek WgW napisał:

A pytałem bo nie mam odblokowanych PVA i wszystkich atraktorów, więc popularny zestaw z kawiorem i małże ostrygi jest po za zasięgiem jeżeli chodzi o nęcenie...bo o ile pellet kawiorowy kupię o tyle atraktor już musiałbym kombinować totalnie inny, nie wiem jak gra na to reaguje, więc łowię na inne rzeczy takie które mam dostępne.

Używam procy/spoda/spomba i najczęściej smaku banana, truskawka... i łowię na to ryby. Czasami jedna za drugą 10 kilo +.

Trofki jeszcze nie wyłowiłem, ale jak na lvl 27 to i Karp Golec 29.20 kg fajny 😛

W innych grach z kreatywnością graczy jest bardzo podobnie, dlatego os razu zaczęło mi się sugerować, że to bez sensu, żeby twórcy gry mają do dyspozycji tak dużo przynęt i tak dużą różnorodność stawiali tylko na kilka wybranych od kilku miesięcy.

 

jak nie mialem odblokowanych PVA czy tez skladnikow do zanet to najczesciej lowiac np na Kawior  strzelalem z procy takimi samymi kulkami . Efekty nie byly oszalamiajace ale czasami sie trafialo wieksze okazy  🙂  Jesli chcesz uzywac zanety do spoda czy tez klasycznej ktore nie masz odblokowane to jest jedno wyjscie 🙂 ale to kwestia tego czy masz kolegow z premium i skillem na 100%  ,bo wiem ze gracze kupowali potrzebne dodatki i atraktory i wysylali do kogos i ta osoba robila dla nich sucha zanete do spoda lub tez kulki do klasycznej 

a i nie pamietam czy mozesz ,ale nawet jesli nie masz odblokowanych danych skladnikow do zanety to mozesz uzywac pellet,tonace kulki i pop up  i za pomoca mlynka je kruszyc , wtedy zastapia skladnik ktorych nie masz odblokowany

Spoiler

kulki.png.50173f29b03afddf708f431d2eed9e70.pngzaneta.thumb.png.4d91c9ae438df940be295d77ae4b4ffc.png

Pozatym mozesz sam po eksperymentowac z materialami na zanety ( pellet,pop up ) ktore masz odblokowane lowiac na bursztynie. powodzenia

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, paweladl napisał:

 

jak nie mialem odblokowanych PVA czy tez skladnikow do zanet to najczesciej lowiac np na Kawior  strzelalem z procy takimi samymi kulkami . Efekty nie byly oszalamiajace ale czasami sie trafialo wieksze okazy  🙂  Jesli chcesz uzywac zanety do spoda czy tez klasycznej ktore nie masz odblokowane to jest jedno wyjscie 🙂 ale to kwestia tego czy masz kolegow z premium i skillem na 100%  ,bo wiem ze gracze kupowali potrzebne dodatki i atraktory i wysylali do kogos i ta osoba robila dla nich sucha zanete do spoda lub tez kulki do klasycznej 

a i nie pamietam czy mozesz ,ale nawet jesli nie masz odblokowanych danych skladnikow do zanety to mozesz uzywac pellet,tonace kulki i pop up  i za pomoca mlynka je kruszyc , wtedy zastapia skladnik ktorych nie masz odblokowany

  Ukryj zawartość

kulki.png.50173f29b03afddf708f431d2eed9e70.pngzaneta.thumb.png.4d91c9ae438df940be295d77ae4b4ffc.png

Pozatym mozesz sam po eksperymentowac z materialami na zanety ( pellet,pop up ) ktore masz odblokowane lowiac na bursztynie. powodzenia

Niestety teraz jest tak, że mimo iż mogę łowić np na Kawior pop up 20 to jak go wezmę i pokruszę (bo kruszarkę mam) to nie mogę go użyć w zanęcie bo mam za niski poziom umiejętności zanęty...

Trochę to dziwne, ale niech im będzie 😛 a strzelanie całymi pelletami czy kulami to jest raczej mało ekonomiczne 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
53 minuty temu, tomaszbruz napisał:

A jakieś miejsce gdzie trofki biorą bez pva? Tu siedze 4 dni po kilka godzin realnych i max to 18kg 

Nie jest to odpowiedni dział, aczkolwiek bez pva, staraj się używać rakiet by podnęcić rybkę, zmieniać przynętę, rozmiar przynęty, co jakiś czas rozmiar haków itp, dobierać odpowiednio sprzęt, bywa tak,  że u kolegi bierze ryba bo ma inne haki niż ty, nie sugeruj się też tym co widzisz na forum, bo czasem to bywa omylne, nie zawsze ale warto na to zwrócić uwagę 😛 weź też pod uwagę pogodę, siłę wiatru itp ; ] zwróć na to uwagę, a na pewno poprawisz wyniki 😛 nie lubię tego zwrotu, ale cierpliwy to i kamień ugotuje, pozdrawiam.

  • Trofka 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maciej94 napisał:

Nie jest to odpowiedni dział, aczkolwiek bez pva, staraj się używać rakiet by podnęcić rybkę, zmieniać przynętę, rozmiar przynęty, co jakiś czas rozmiar haków itp, dobierać odpowiednio sprzęt, bywa tak,  że u kolegi bierze ryba bo ma inne haki niż ty, nie sugeruj się też tym co widzisz na forum, bo czasem to bywa omylne, nie zawsze ale warto na to zwrócić uwagę 😛 weź też pod uwagę pogodę, siłę wiatru itp ; ] zwróć na to uwagę, a na pewno poprawisz wyniki 😛 nie lubię tego zwrotu, ale cierpliwy to i kamień ugotuje, pozdrawiam.

Do rakiety brakuje mi 0.3% więc rzucam procą 😄 Mam na razie tylko 2 karpiówki i jeszcze nie wzmacniałem hamulca w kołowrotkach. może to też przez to? 
Haki zmieniam co jakiś czas od 1 do 4/0, tak samo z pop-up. od truskawki/wanili  15 do 25. Klipsy próbuje od 35 do 40. Zestawy jak na screenach z forum i nic 😄 
Kilka dni temu ładnie brały większe sztuki a od 2 dni jakaś masakra. same po 6-8kg. 
Wybaczcie, że nie w tym temacie. Będę próbował dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...