Skocz do zawartości

Jezioro Bursztynowe - Temat ogólny

Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Florek WgW napisał:

A pytałem bo nie mam odblokowanych PVA i wszystkich atraktorów, więc popularny zestaw z kawiorem i małże ostrygi jest po za zasięgiem jeżeli chodzi o nęcenie...bo o ile pellet kawiorowy kupię o tyle atraktor już musiałbym kombinować totalnie inny, nie wiem jak gra na to reaguje, więc łowię na inne rzeczy takie które mam dostępne.

Używam procy/spoda/spomba i najczęściej smaku banana, truskawka... i łowię na to ryby. Czasami jedna za drugą 10 kilo +.

Trofki jeszcze nie wyłowiłem, ale jak na lvl 27 to i Karp Golec 29.20 kg fajny 😛

W innych grach z kreatywnością graczy jest bardzo podobnie, dlatego os razu zaczęło mi się sugerować, że to bez sensu, żeby twórcy gry mają do dyspozycji tak dużo przynęt i tak dużą różnorodność stawiali tylko na kilka wybranych od kilku miesięcy.

jak nie mialem odblokowanych PVA czy tez skladnikow do zanet to najczesciej lowiac np na Kawior  strzelalem z procy takimi samymi kulkami . Efekty nie byly oszalamiajace ale czasami sie trafialo wieksze okazy  🙂  Jesli chcesz uzywac zanety do spoda czy tez klasycznej ktore nie masz odblokowane to jest jedno wyjscie 🙂 ale to kwestia tego czy masz kolegow z premium i skillem na 100%  ,bo wiem ze gracze kupowali potrzebne dodatki i atraktory i wysylali do kogos i ta osoba robila dla nich sucha zanete do spoda lub tez kulki do klasycznej 

a i nie pamietam czy mozesz ,ale nawet jesli nie masz odblokowanych danych skladnikow do zanety to mozesz uzywac pellet,tonace kulki i pop up  i za pomoca mlynka je kruszyc , wtedy zastapia skladnik ktorych nie masz odblokowany

Spoiler

kulki.png.50173f29b03afddf708f431d2eed9e70.pngzaneta.thumb.png.4d91c9ae438df940be295d77ae4b4ffc.png

Pozatym mozesz sam po eksperymentowac z materialami na zanety ( pellet,pop up ) ktore masz odblokowane lowiac na bursztynie. powodzenia

• Lubie to 1

10 minut temu, paweladl napisał:

jak nie mialem odblokowanych PVA czy tez skladnikow do zanet to najczesciej lowiac np na Kawior  strzelalem z procy takimi samymi kulkami . Efekty nie byly oszalamiajace ale czasami sie trafialo wieksze okazy  🙂  Jesli chcesz uzywac zanety do spoda czy tez klasycznej ktore nie masz odblokowane to jest jedno wyjscie 🙂 ale to kwestia tego czy masz kolegow z premium i skillem na 100%  ,bo wiem ze gracze kupowali potrzebne dodatki i atraktory i wysylali do kogos i ta osoba robila dla nich sucha zanete do spoda lub tez kulki do klasycznej 

a i nie pamietam czy mozesz ,ale nawet jesli nie masz odblokowanych danych skladnikow do zanety to mozesz uzywac pellet,tonace kulki i pop up  i za pomoca mlynka je kruszyc , wtedy zastapia skladnik ktorych nie masz odblokowany

Ukryj zawartość

kulki.png.50173f29b03afddf708f431d2eed9e70.pngzaneta.thumb.png.4d91c9ae438df940be295d77ae4b4ffc.png

Pozatym mozesz sam po eksperymentowac z materialami na zanety ( pellet,pop up ) ktore masz odblokowane lowiac na bursztynie. powodzenia

Niestety teraz jest tak, że mimo iż mogę łowić np na Kawior pop up 20 to jak go wezmę i pokruszę (bo kruszarkę mam) to nie mogę go użyć w zanęcie bo mam za niski poziom umiejętności zanęty...

Trochę to dziwne, ale niech im będzie 😛 a strzelanie całymi pelletami czy kulami to jest raczej mało ekonomiczne 😄

• 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...