Skocz do zawartości
witek666

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam pytanko do graczy, którzy zaliczyli te dwa osiągnięcia .

1. chodzi o metody spławikowe ?? Nie o każdy zestaw spławików ze sklepu ??

2. Jak przebić barierę 100 metrów, rzucałem nawet przeciążonym zestawem, ale nic nie dało.
Jakieś rady od graczy, którzy to wykonali ??

image.png.2ed968972d8d290bd4593a00080f59ca.pngimage.png.ca1fcce7c81177fea40a2981d90a7330.png

Edytowane przez witek666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@witek666Jeżeli chodzi o rzut na 100m to zdobyłem go mając Fortune 360XH, ciężarek 160g + tagare. Rzut wykonałem na 130% i rzuciałem 108m. Co do spławika to niestety nie pomogę Ci.

• Lubie to RF4PL 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@witek666

Uzyskałem te osiągnięcie tym samym sprzętem co Patuuu. Jedynie dodam, że trzeba zwrócić uwage na punkty w kołowrotki i rodzaje wędek by zmaksymalizować rzut. Udaj się na wyspe z latarnią na ładodze, rzuć w strone głębin i momentalnie po wykonaniu rzutu, gdy tylko wykonałeś rzut i zestaw jest jeszcze w trakcie lotu uciekaj z wędką w ręce w przeciwną stronę. Co do spławika to nie pomoge bo nie wiem dokładnie czego dotyczy, pewnie o metody na wędkach spławikowych.

Edytowane przez Dr4ken
  • Lubie to RF4PL 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 zaliczona, wystarczyło złapać na zestaw żywcowy-spławikowy. Za chwilę lecę na Ładną Nogę zobaczyć z tym ciężarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@witek666
Ja to brakujące osiągniecie zaliczyłem dawno temu na Kuori.
Niedaleko 89:99 są dość wysokie skały (taki łuk - na mapie E5). Rzut wykonałem z wiatrem w plecy.
Zero problemu mimo braku super sprzętu. Nie miałem wtedy dużych ciężarków itd. wyszło za pierwszym razem - nawet się nie nastawiałem na 100m 😉
Powodzenia

Ps. może dodać jakiś ogólny temat dotyczący zdobywania osiągnięć (w poradnikach, albo gdzieś indziej), bo pewnie sam miałbym kilka pytań i inni pewnie też mają 😄

• Lubie to RF4PL 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wczoraj chwilę testowałem z ciężarkiem 170 oraz 200 i nie udało się na Ładnej Nodze. Dziś jak będę znów próbował ale nie z metoda żywcową bo coś nie tak jest z zarzucaniem ta metoda, bo już zgłaszałem błąd. Co do tematu to nie ma w ogóle działu do takich rozmów, zapytań lub wymian wiedzą, więc napisałem w dziale Off Top czyli nie związane z RF4 😀😜😅😎

Edytowane przez witek666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi