Skocz do zawartości

Jezioro Komarówka - Temat ogólny


Lepin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komarinoe.thumb.jpg.bfc7e6c443b01777076de88ada9c6a41.jpg

Jezioro Komarówka

Ciche jezioro, otoczone nowogrodzkimi lasami nie do przejścia. W małej miejscowości, która położona jest na stromym brzegu jeziora można kupić tylko to, co niezbędne oraz sprzedać ryby lub dokonać naprawy sprzętu. Swobodny dostęp i duża różnorodność ryb sprawiają, że to łowisko jest doskonałym miejscem dla początkującego wędkarza.

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z łowienia na nowej Komarówce?

Ja jestem na razie po krótkim rekonesansie nowego łowiska, i w sumie trudno wyciągnąć jakieś większe wnioski.

Od początku bardziej zaintrygowała mnie południowa część jeziora, gdzie występują płytkie, zarośnięte zatoki, w których powinien siedzieć karaś, karp i lin. Karasia rzeczywiście jest sporo niemal wszędzie, choć na razie nie wyczaiłem spotów na okazy. Lina złowiłem jednego, bardzo małego i raczej przypadkowego. Poluję na karpia, na razie bez efektów. W nocy rzuciłem kilka razy czerwonym robakiem na głębszą wodę czego efektem było złapanie kilku średnich leszczy.

Samo łowisko wyglądanie ładnie i klimatycznie, moim zdaniem lepiej od poprzedniego. Chociaż czas pokaże jak wygląda sprawa z rybami.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie jak i gdzie na tym jeziorku złapać ukleje na coś innego niż muche bo mnie nie stać... ładne kwoty w kafejce są czasem. Próbowałem na bydlęcego 24hak w liliach i rzęsach w róznych miejscach, ale same małe płotki. Czy MUSZE miec muche zeby zlapac tu uklejke? Z tego co widzialem w tyg. rekordach wcale nie. Moze musze miec fart po prostu. Dodam ze spedzilem 2h irl probujac zlapac chociaz jedną na spławik czy feederka..

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uklejki najczęściej biorą na delikatne zestawy , blisko brzegu, najlepiej rzucać w rzęsę . Załóż mały hak 24-20 i białego robaka lub ochotkę . Metoda spławikowa grunt 15-20cm. Biorą najlepiej za dnia.

Najłatwiej złapać uklejki na Krętym Strumyku 

Edytowane przez Rosomak_67
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 17:43, krzychulec napisał:

Cześć, są jakieś fajne spociki aktualnie na leszcza? 71:78 wygasło przynajmniej u mnie i nie wiem gdzie szukać 🙂 Połamania

 

Na pomoscie tym od prezentów, klips 15m, ciasto czosnkowe, rzucasz przed soebie, w nocy o dziwo wpadło z 10 sztuk takich 0.5-1.5, aktywny spot nocą, za dnia ciezko

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomost 52/85 z prezentami  blisko na lewo od pomostu głębokość 1m (ps. rada jeśli ktoś go trafi też na pierwszy teleskop wytrzymałość 5,5kg, przy wyciąganiu bardzo powoli wychodząc daleko na brzeg i w bok aby przyholować go w miejsce gdzie uda się go podnieść podbierakiem trochę zabawy z tym było)

 

25kg.png

25kg1.png

wędka.png

Edytowane przez PeXS
  • Thanks 1
  • Rarka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarze, chciałbym spróbować połapać leszcze na ciasto twarogowe, zobaczyć efekty na komarówce, ale nie wiem gdzie kupić twaróg, wiecie gdzie? Na strumyku, belayi i grodzie nie ma twarogu zeby zrobic ciasto do niego. Ktos wie gdzie moge go kupic, czy moze jestem nieuwazny i gdzies w tych miejscach jest?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MayoU.prO napisał:

Wędkarze, chciałbym spróbować połapać leszcze na ciasto twarogowe, zobaczyć efekty na komarówce, ale nie wiem gdzie kupić twaróg, wiecie gdzie? Na strumyku, belayi i grodzie nie ma twarogu zeby zrobic ciasto do niego. Ktos wie gdzie moge go kupic, czy moze jestem nieuwazny i gdzies w tych miejscach jest?

Kyuori Lake

  • Thanks 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MayoU.prO napisał:

Wędkarze, chciałbym spróbować połapać leszcze na ciasto twarogowe, zobaczyć efekty na komarówce, ale nie wiem gdzie kupić twaróg, wiecie gdzie? Na strumyku, belayi i grodzie nie ma twarogu zeby zrobic ciasto do niego. Ktos wie gdzie moge go kupic, czy moze jestem nieuwazny i gdzies w tych miejscach jest?

kuori tylko

  • Thanks 1
  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...