Cennik i opcje płatności

Płatność za pomocą PayPal

Po autoryzacji płatności za pośrednictwem systemu PayPal zakupione złoto lub członkostwo Premium zostanie dodane do Twojego konta. Z reguły czas płatności nie przekracza dwóch godzin. Zależy to jednak od metody płatności, a transakcja trwa do kilku dni roboczych.

Jeśli płatność została już zaksięgowana, nie ma prawa do odstąpienia od umowy.

Bezpieczeństwo płatności jest gwarantowane przez PayPal.

Przetwarzanie poufnych danych otrzymanych w postaci zaszyfrowanej (dane karty kredytowej, dane rejestracyjne itp.) Jest przetwarzane w centrum przetwarzania. Nikt, nawet sprzedawca, nie może przeglądać danych osobowych i danych banku klienta, w tym informacji o kolejnych zakupach.

Płatność natychmiastowa Sofort

Po natychmiastowej autoryzacji płatności zakupione złoto lub członkostwo Premium zostanie dodane do Twojego konta. Z reguły czas płatności nie przekracza dwóch godzin, ale zależy od banku i kwoty, a transakcja może potrwać do 3 dni roboczych.

Jeśli płatność została już zaksięgowana, nie ma prawa do odstąpienia od umowy.

Bezpieczeństwo płatności gwarantowane jest przez Sofort.

Przetwarzanie poufnych danych otrzymanych w postaci zaszyfrowanej jest przetwarzane w
w centrum przetwarzania.

Płatność za pomocą karty Mastercard i karty Visa

Po autoryzacji płatności za pośrednictwem Mastercard/Visa, zakupione złoto lub członkostwo Premium zostanie dodane do Twojego konta. Z reguły czas płatności nie przekracza dwóch godzin.
Jeśli płatność została już zaksięgowana, nie ma prawa do odstąpienia od umowy.
Bezpieczeństwo płatności jest gwarantowane przez dostawce płatności.
Przetwarzanie poufnych danych otrzymanych w postaci zaszyfrowanej i jest przetwarzane w centrum przetwarzania.

Płatność za pomocą NETELLER

Konto NETELLER to bezpłatne internetowe konto płatnicze, za pomocą którego można dokonywać wpłat i płacić za towary w tysiącach witryn internetowych. Ten portfel elektroniczny może być również wykorzystywany do przyjmowania płatności z innych witryn lub osób fizycznych. Wielu klientów przychodzi do NETELLER po odrzuceniu ich kart debetowych lub kredytowych w witrynie sprzedawcy lub dlatego, że nie chcą podawać informacji o swojej karcie w wielu witrynach internetowych. Jeśli klient ma pieniądze w witrynie sprzedawcy, które chciałby wypłacić, może zaoszczędzić czas i pieniądze, wpłacając pieniądze bezpośrednio do swojego portfela elektronicznego. NETELLER nigdy nie pobiera opłat od klientów za tego rodzaju transakcje.

Płatność za pomocą Skrill

Skrill to firma zajmująca się handlem elektronicznym, która umożliwia dokonywanie płatności i przelewów przez Internet, ze szczególnym uwzględnieniem tanich międzynarodowych przelewów pieniężnych.

Płatność za pomocą Giropay

Giropay jest popularną w Niemczech metodą płatności przelewem bankowym w czasie rzeczywistym, która integruje ponad 1500 niemieckich banków. Najważniejsze zintegrowane banki: Postbank, Deutsche Kreditbank, Volksbanken, comdirect, Raiffeisenbanken, Sparkassen, Finanzgruppe.

Płatność za pomocą iDEAL

iDEAL jest najpopularniejszą metodą płatności w Holandii i jest systemem przelewów bankowych w czasie rzeczywistym, obejmującym wszystkie główne holenderskie banki konsumenckie. 59% wszystkich transakcji online w Holandii odbywa się przy użyciu iDEAL.

Płatność za pomocą Przelewy24

Przelewy24 jest jedną z najpopularniejszych metod płatności w Polsce i jest systemem przelewów bankowych w czasie rzeczywistym, obejmującym wszystkie główne banki w Polsce. Klienci zostaną przekierowani do ich środowiska bankowości internetowej, gdzie finalizują płatność.