Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie moge sie zalogować na konto główne (Arop) w grze wyskakuje  ten błąd, a gdy sie loguje na drugie konto bezproblemowo loguje sie do gry. Prosze o pomoc z tym problemem. (sprawdzałem pliki itp)

 

Russian Fishing 4 09.01.2024 22_08_16.png

Edytowane przez Arop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Arop,

Widzę, że wczoraj logowałeś się pomyślnie. Być może był to chwilowy problem.

Jeśli problem będzie się powtarzał, postępuj zgodnie z tym punktem z FAQ:

  • 7. Co robić, jeśli nie mogę połączyć się z grą?

- Zrestartuj grę i sprawdź, czy problem nadal występuje.
- Sprawdź, czy system Windows jest aktualny za pomocą usługi Windows update. Jeśli wykonały się jakieś aktualizacje zrestartuj komputer.
- Wyłącz wszystkie serwery proxy.
- W właściwościach karty sieciowej ustaw serwer DNS na uzyskiwany automatycznie.
- Włącz uPnP w routerze oraz go zrestartuj.
- Sprawdź, czy twój operator nie prowadzi prac lub czy nie występują awarie.
- Postępuj zgodnie z instrukcjami z tego poradnika: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/22-problemy-z-siecią-i-połączeniem/   

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.05.2019 o 13:20, Levo napisał:

Witajcie, jest to temat w którym możecie zadawać pytania i prosić o pomoc w sprawach technicznych związanych z grą.

Pozdrawiamy

Zespół RF4PL

Sygnalizator po zakupie mi nie działa niebieski na grunt elektroniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po ostatnim restarcie wędką morską do 77kg, multi Beluga Imperial C do 32,6 kg, plecionką do 110kg i przyponem morskim do 80 kg muszę ustawić hamulec na 14 bo w przeciwnym razie grozi uszkodzeniem sprzętu lub utrata przynęty mam problem by wyciągnąć ryby ważące koło 4 kg np czarniaka, gdzie przed restartem przy takim zestawie wciągałem je nosem. Błąd czy już zawsze tak będzie?? Jeśli tak to dla mnie ta gra traci sens. Nadmienię, że zużycie plecionki jest na poziomie około 3 procent a przypon nóweczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Haczyk napisał:

Witam. Po ostatnim restarcie wędką morską do 77kg, multi Beluga Imperial C do 32,6 kg, plecionką do 110kg i przyponem morskim do 80 kg muszę ustawić hamulec na 14 bo w przeciwnym razie grozi uszkodzeniem sprzętu lub utrata przynęty mam problem by wyciągnąć ryby ważące koło 4 kg np czarniaka, gdzie przed restartem przy takim zestawie wciągałem je nosem. Błąd czy już zawsze tak będzie?? Jeśli tak to dla mnie ta gra traci sens. Nadmienię, że zużycie plecionki jest na poziomie około 3 procent a przypon nóweczka.

Hey, główka jigowa której używałeś jest przyczyną tego problemu, przy łowieniu morskim zalecamy użyć którejś z tych wprowadzonych razem z Morzem Norweskim.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...