Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj @giecek , jeśli otrzymałeś nagrodę za rekord tygodniowy, to zawsze po kliknięciu ESC i wybraniu wiadomości będzie ci się ładowało okienko czatu z Russian fishing.
Co do crashy których doświadczasz, mogą mieć one wiele przyczyn. Zalecam zaktualizować sterowniki oraz system Windows, sprawdzić, czy gra zbytnio nie obciąża komputera oraz, czy jest wystarczająca ilość pamięci operacyjnej. Przeprowadzenie raportu według tego poradnika:

Pozdrawiam

Lepin

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisałem, iż cały system mam na bieżąco sterownikami zajmuje się program HP support assistant i są na bieżąco. Co do aktualizacji Windowsa robię sam raz w tygodniu, a przy próbie pobrania programu sprawdzającego antywirus mi go blokuje. Nie będę ryzykował i pobierał czegoś czego nie znam, Dodam, że to okienko wiadomości jest u mnie za każdym razem jak klikam na czat pomimo kliknięcia na kopertę (oznacz wszystkie wiadomości jako przeczytane), a następnie na kosz i usuniecie. po ponownym otwarciu jest to samo to tak jak spam i denerwuje, gdyż chce napisać do kogoś a tu non stop to samo. Z innymi grami problemu nie mam tylko ta jedna mi jak to piszesz crashuje. Co do miejsca na dysku wolne jeszcze 249 GB Zużycie procesora 28% podczas grania pamięć 54%  2830,9 MB i lekko się waha podczas grania jak napisałem. Myśle że to jest dobrze wszystko. 

Edytowane przez giecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry!

W sumie to za dobre sformułowanie powitania skoro tu piszę . Łowiąc na Belaya miałem 40 ryb w siatce , dostałem DC /Time Out (jak zwał tak zwał) po ponownym zalogowaniu idę pełen nadzieji do Caffe a nóż trafi się ryba z mojej siatki i co zero ryb w siatce. Sorry to nie problem ataków DDS czy innego badziewia ale serwery i łącza do serverów są chyba z epoki kamienia łupanego. Wczoraj 31.08.2019 po 40 minutach holu na spocie 122:27 widząc rybę przy brzegu DC - wyjaśnienie atak DDS . 🙂 To powoli zaczyna zakrawać na śmianie się nam użytkownikom w oczy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w naprawianiu gry.

Po relogu ryby znalazły sie w siatce , sytuacja lekko mówiąc bardzo irytująca.

 

Edytowane przez ShinmaLarva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po wykonaniu rzutu wysnuło cała linkę z kołowrotka i nie było widać ani linki ani przynęty i pojawił się napis na kołowrotku kończy się linka. Po zwinięciu niewidzialnej linki i przynęty nadal nic nie było widać. Pomogło rozmontowanie i zmontowanie sprzętu. Dodam, że metodę ''walk the dog'' wykonywał nadal w jednym tylko kierunku, choć kręciłem się z wędka dookoła z ciekawości by zobaczyć jak będą robione szarpnięcia.

Pozdrawiam

rf4_4.0.12727_20190906_235531.png

Edytowane przez giecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj @snajper2357, widzę, że długo nie logowałeś się do gry. Być może wystąpił jakiś problem z aktualizacją lub klientem gry.

W pierwszej kolejności zaleciłbym odinstalowanie gry i pobranie ponownie ze strony http://rf4.pl/download/

Gdyby to nie pomogło, proszę wykonaj raport zgodnie z tym poradnikiem: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/17-jak-zgłosić-problem-w-odpowiedni-sposób-i-co-jest-potrzebne/ i prześlij nam go na adres support@rf4.pl

Nasz dział techniczny przeanalizuje raport i sprawdzi, co może być przyczyną problemu.

Z poważaniem,

RF4PL Ejsioo

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnich dniach mam powtarzające się problemy z grą - po złowieniu ryby jest problem z jej wyświetlaniem - ma plamy zamiast głowy itp. lub w ogóle się nie wyświetla. drugi problem to wyłączanie się gry - czarny ekran i nic nie można zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @WesolyBezOly, proszę wykonaj raport zgodnie z tym poradnikiem: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/17-jak-zgłosić-problem-w-odpowiedni-sposób-i-co-jest-potrzebne/ i prześlij nam go adresem przypisanym do konta w grze na maila support@rf4.pl .

Pozdrawiam

Lepin

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym graczem w Russian Fishing 4 i mam powtarzający się problem z grą. Gra zawiesza się po około 1 godzinie grania i nie mogę nic zrobić pomaga tylko restart komputera.System Windows 10 z wszystkimi najnowszymi aktualizacjami. Karta graficzna gtx 1060 6gb i 16 gb ramu. Próbowałem różnych ustawień graficznych od wysokich do niskich ale to nic nie pomaga po godzinie gry zawieszenie się kompa. Dodam że to jedyna gra Mmo z takim problemem na moim kompie wszystkie inne chodza bezproblemowo włącznie z konkurencją 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...