Skocz do zawartości

Rzeka Sura - Temat ogólny


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.surariver.jpg.4bde96054cb34f51d4ed25524c31fbed.thumb.jpg.d56ebb2d1cccedf4ac34e37aef5de3d4.jpg

Rzeka Sura

Sura jest drugim największym dopływem Wołgi i od dawna słynie ze swoich wspaniałych ryb. Występują tu karpie, tołpygi, ciosy, a jeśli masz szczęście, twoim trofeum może stać się czeczuga lub jesiotr. Są tutaj również nadające się do wędkowania małe jeziora i starorzecza znajdujące się w pobliżu rzeki. Na jednym z malowniczych brzegów tej krętej, z szybkim nurtem rzeki znajduje się wieś Zarzecze, w której można nie tylko kupić wszystko czego potrzeba, ale i dokonać naprawy sprzętu wędkarskiego.

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Levo odpiął/ęła ten temat
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

witam

Malo jest jakis informacji o Surze ( miejscowki itp )  a ze w ostatnich dniach bralem udzial w zawodach na tej mapie to wrzuce kilka miejsc ktore odwiedzilem .

28:76  kl 25    trzeba troche posiedziec ale idzie wyciagnac tolpyge biala , pstra . trafia sie tez karp     - przyneta peczek alg

ja trafilem tolpyge biala na matchowke ( grunt 1.2m , kanapka algi,lisc kapusty ) ,  na TL rzut 60-80% grunt 30  ( mucha )  mozna takze polapac uklejki

19:47  kl 20-25     jeden z aktywniejszych spotow , na ciasto twarogowe wchodzi leszcz , na ciasto grochowe trafilem kilka sap .  lowiem tez na algi,kornika i czerwonego robaka - trafial sie siniec,certa i krap

53:50 , 60:44  kl 10 ,     typowa farma ploci ( peczak, chruscik,jetka,kostki sera )  trafic tez mozna lina karpia  i karasie .   rosowka , zywiec zaba-   wchodzi okon i szczupak

co mnie zaskoczylo rowniez na rosowke  wyciagnalem  3 wegorze , nie za duze ale teraz juz wiem 🙂 ze trafiaja sie na tym "bajorku"

97:39  kl 45     to taki spot loteria 🙂  na rosowke mozna wyciagnac rozne gatunki , najczesciej trafial sie sazan,tolpyga pstra,czeczuga,mietus .  jesiotr rosyjski bral mi na turkucia podjadka

glebia 7 ( 63:13 )  tam z dryfu trafilem kilka sumow , glownie na gumki lynns huge  minnow 120-  02,04,010

ostatnim miejscem jest mala rzeczka przy mlynie , nie pamietam koordow ale  zaraz przy mostku , na TL ( teleskop )  grunt 20-30cm , haki 24-20    rzucajac na srodek  mozna trafic jelca a takze zywca ( ploc,karas,okon )

 

 

 

sura.thumb.png.ff451d055dc82a1e86817fafc32b2da8.png

  • Lubie to RF4PL 8
  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...