Skocz do zawartości

Jezioro Ładoga - Rzadkie okazy


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Jest to temat przeznaczony do dzielenia się swoimi rzadkimi okazami złowionymi na tym łowisku.
W poście muszą znajdować się takie informacje jak:

  • zdjęcie okazowej ryby
  • miejsce/koordynaty, w którym została złowiona
  • przynęta

Dodatkowo mile widziane są takie informacje jak klips, grunt, rozmiar haka, używana zanęta czy metoda połowu.
Posty bez zdjęcia i wymaganych informacji będą usuwane.

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
33 minuty temu, Xwo3ekX napisał:

mam pytanie z jaka predkoscia zwijasz mam ten sam mlynek i mam problem z uzyskaniem jig step

Łowiąc na dwie wędki mimo dwóch różnych kół (Gold szybciej mi zwija zestaw gdy tak samo ściagam), bo drugim z nich jest syberia sabre 60s otrzymuje jigstep zwijająć obie wędki tak samo, czyli zwijanie na 50 i około dwie sekundy zwijana, potem druga wędka, zwijanie 2 sekundy i tak na zmiane. Jigstep czasami może nie wyjść przez strukture dna, ale nawet jak się nie wyświetla,  że jest "jigstep" i tak mam brania. Z reguły wychodzą mi dwa jigstepy naraz zwijając tak jak napisałem, dwiema wędkami z łódki. Odkąd zacząłem łowić na texas nie pamiętam kiedy łowiłem na "tradycyjne" zwijanie jednej wędki, ale zakładam, że przy 2-sekundowym zwijaniu przy pręd.25 z przerwami pomiędzy zwijaniami na opad jisgtep by wyszedł.

Edytowane przez Dr4ken
  • Thanks 3
  • Lubie to RF4PL 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...