Skocz do zawartości
Gratulacje dla Sharikowsky + POKA POKA za zajęcie 2 miejsca oraz dla Jopkowsky + awantiko za zajęcie 3 miejsca w Turnieju Drużynowym Wingman Maj 2024

Sirotka


HANPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z moich obserwacji wynika iż rybce tej nie przeszkadza rozmiar haczyka (łowiłem na rożne od 24-1) to samo z przyponami.

Często jednak zachowuje się jak kleń, sandacz i certa oraz typowy jazgarz tzn uwiesi się na haku bez oznaki życia (sprawdzam klawiszem R ).

Wydaje mi się by ją pozyskać w okazach to kwestia szczęścia może loteria . Pozostaje czekać cierpliwie a sama do Ciebie przypłynie.

Coś jak złoty lin (tutaj dopisze iż był złowiony na hak serii berserk S2 S1) a w grze większość stosuje mniejsze na lina.

Bardzo dużo wiadomości oraz miejsca połowu sirotki znajdziesz na stronie VK 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 0,8% na spinie  i spróbuję na Wacky. Może głupi pomysł, ale jak się trzaska ponad 2mln expa na drobnicy, bez tego okazu który się chce - to się próbuje wszelkich sposobów. Tymczasem kolejna sztuka na kastera.

20190730133116_1.jpg

Edytowane przez gdamp2mf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, gdamp2mf napisał:

Niezła sztuka - mój rekord 134g

To dodam tylko ze mam tez taką i co ciekawostka też na dżdżownice{złowiona wcześniej). Widzisz jeden minus tego jest to że goniąc i szukając tej rybki zarobki i doświadczenie jest znikome choć można na rakach, muszlach też zarobić lub je przetworzyć na przynętę. 

rf4_4.0.12536_20190731_173847.png

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym minusem małego doświadczenia to akurat prawda... ale z zarobkiem to się nie zgodzę. Nawet na discordzie pisałem komuś, bo nie wiedział na jakiej rybie można dobrze zarobić.

Wiesz jaka była odpowiedź? Że na sirotce - zanim złowisz okaz, dudków nazbierasz na konkretne sprzęcicho.

Rozmiar haka jej nie przeszkadza - wbijasz rosówe, albo czerwonego na duży hak i jak siądzie dobra noc to masz przyłów miętusów, świnek, krąpi - no wszystkiego 😉

Nie ten temat ale dla przykładu nieco ponad doba w grze 2xfeeder 1xpicker (zabrane tylko wymiarowe - co się dało przerobione): sirotki niema ale są 2 inne okazy.

 

Spoiler

20190731192614_1.jpg

 

Edytowane przez gdamp2mf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolego się z Tobą nie zgodzę co to zarobku  gdyż myślę, że zarobić to na niskim lvl leszcze, liny, kąpie, klenie i sapy,a nie sirotki ponieważ jak się nastawisz na te ryby z odpowiednią zanęta one wpadają i jest kaska w jedną noc po kilkanaście sztuk, średni lvl bolenie, łososie szczupaki, leszcze, karpie itp Wysoki lvl to jesiotry, karpie białorybice. Chodzi mi o to, że tych rybek sirotek w noc wpadnie zaledwie niech będzie 5 sztuk to po 25 dudka jest tylko 125 dudka, Co do leveli podzieliłem je tak z rybami ponieważ chodziło mi o zasób portfela gracza czyli kupno dobrego sprzętu i przyneęt by łowić dane rybki. Reasumując lepiej iść na karpika i leszcza niż siedzieć na sirotce i zarobić 112 sreberek.

Jednak nadal będę też siedział uparcie  jak Ty i starał się dorwać tą udającą nietykalną i niedostępną :) (jak to z babami bywa)

Powodzonka i pozdrawiam

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 104  23m klips ( na brzoze)  zestaw poniżej  zaneta testowa własnego pomysłu 

rf4_4.0.12536_20190807_220923.png

rf4_4.0.12536_20190807_222401.png

 

W dniu 7.08.2019 o 22:26, DRAGON krakow PL napisał:

90 104  23m klips ( na brzoze)  zestaw poniżej  zaneta testowa własnego pomysłu 

rf4_4.0.12536_20190807_220923.png

rf4_4.0.12536_20190807_222401.png

 wkradl się blad…………….  klips oczywiście 13m  

  • Lubie to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, tylko tak szczerze po co wklejać takie małe info już jest sam mam ich już dużo złowionych, gdybym miał tu zamieścić to ten temat miałby już chyba z 12 stron. Najważniejsze jest podać informacje typu: przypon, rozmiar haka przynęta, ale to już było poruszane i pisane (patrz też tabela - rekordy). Pozostaje czekać i łowić wytrwale z nadzieją że wpadnie.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem bo ponoć kurek przykręcony - rozmiar haka rzekomo nie gra roli przy tej rybce, przypon jak fluo to chyba też nie stanowi - ale co ja tam wiem... się nie znam przecież.

Chcesz to wrzucaj - nie to nie. Bez atraktora o zapachu kawioru chyba nie wchodzą zbyt często, przynajmniej takie mam wrażenie. Temat jest otwarty... mamy wolność słowa 😉

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 20:23, Cebulak napisał:

ruskie dzis juz 5 trofek sirotki a Polacy muszelki 💪

muszelki i raki też słabiutko dwa dni były ładne i koniec były ''trofki'' po kilka sztuk teraz lipa sirotki byly od 100g do 150g a dziś  po 42g pykam porażka.

pozdrawiam

 

13 dzień dziś na sirotce i 90:104 3 sirotki miejscówka wygasa z rakami i muszelkami słabo 107:100 jedna sirotka 116:122 też maluśkie sirotki, to samo na 85:103 kręty ogólnie słabo jest. Dwie normalne do sprzedaży

Pozdrawiam.

rf4_4.0.12536_20190813_132045.png

  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gdamp2mf napisał:

Cebulak w Tobie nadzieja - znajdź nowy spot, bo na tym 90:104 nawet do 150g się zbliżyć nie mogę.

Pulę trofek do końca miesiąca Rosjanie wyłowili - wyzwanie miesiąca można zakończyć 15 sierpnia XD

tutaj juz nic nie wymyslisz mozesz tylko zmieniac klipy albo przesuwac sie z pozycja w lewo albo prawo, zostało nam czekac na ten dzien ta godzine i te szczescie 😉 a z tym ze dla ruska trofka nie stanowi problemu to sie zgodze ze albo maja duze szczescie albo my takiego pecha bo tu zestawy nie graja roli bo kazdy ma juz praktycznie taki na jaki sie je lowi , kordy to samo nic nie pozostaje tylko czekac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cebulak napisał:

tutaj juz nic nie wymyslisz mozesz tylko zmieniac klipy albo przesuwac sie z pozycja w lewo albo prawo, zostało nam czekac na ten dzien ta godzine i te szczescie 😉 a z tym ze dla ruska trofka nie stanowi problemu to sie zgodze ze albo maja duze szczescie albo my takiego pecha bo tu zestawy nie graja roli bo kazdy ma juz praktycznie taki na jaki sie je lowi , kordy to samo nic nie pozostaje tylko czekac .

14 dzień na sirotce wszystko jak robią koledzy ze wschodu rozmawiałem na discord zestawy identyczne dziś tylko to

rf4_4.0.12536_20190814_151716.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez giecek obserwuje sytuacje w tabelkach i smutno sie robi jak padaja dwa rekordy tygodniowe naraz a tu patrzysz ze obydwa z Rosji,mozliwe ze im teraz siada a nam nie niewiem i raczej sie nie dowiemy jak to jest z tymi regionami i rybami na poszczególnych regionach ale wierze ze i nam w koncu siadzie,chociaz mysle ze byl taki dzien bo siedzialem na sirce z dragon krakow i ja zlapalem 212 a on po mnie 240+ i tu juz smierdzialo trofka.Powiem ci nawet ze pisalismy ze jak 4 trofki padna w miesiacu to bedzie max , a powoli zaczynam sie martwic o jedna ;/

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygodniowo to jest w jeden dzień dwie w tabeli a na czacie kilka. Wychodzi na to, że my to dupa nie wędkarze jesteśmy no bo jak to określić, nieudolni w kwestii poszukiwania tej rybki i tak to wygląda teraz w kwestii regionów.

Edytowane przez giecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...