Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio u mnie dzieje się to dosyć często, jeśli to to samo co niewidzialny zaczep. To nie ryba, nie zaczep, nawet nie wiem jak to nazwać. Jak by co to nagrałem dwa filmy z tym przypadkiem... Nie ma info o zaczepie, ani nic się nie dzieje, nic nie odjeżdża jak to robi ryba, po prostu zero walki. Np. Wczoraj miałem tak jedna wędka po drugiej. Dziś miałem dwa razy i to na różnych łowiskach..?

https://youtu.be/93pg-CRrClk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marcijen2 napisał:

Witam. Ostatnio u mnie dzieje się to dosyć często, jeśli to to samo co niewidzialny zaczep. To nie ryba, nie zaczep, nawet nie wiem jak to nazwać. Jak by co to nagrałem dwa filmy z tym przypadkiem... Nie ma info o zaczepie, ani nic się nie dzieje, nic nie odjeżdża jak to robi ryba, po prostu zero walki. Np. Wczoraj miałem tak jedna wędka po drugiej. Dziś miałem dwa razy i to na różnych łowiskach..?

https://youtu.be/93pg-CRrClk

Witaj, to znany błąd, będzie w przyszłości poprawiony. Na ten moment w takiej sytuacji konieczny jest restart gry/zmiana mapy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Chciałbym przenieść konto ze Steama, ale mam już konto na samodzielnym kliencie, którego nie chcę kasować. Mogę legalnie posiadać 2 konta w grze na samodzielnym kliencie?

I drugie (jeśli na pierwsze odpowiedź jest "tak"). Na o2.pl można używać różnych adresów kont pocztowych np. 123@o2.pl, 123@tlen.pl . Jeśli "stare" konto jest przypisane do 123@o2.pl mogę nowe przypisać do 123@tlen.pl czy musze posiadać całkiem osobny adres pocztowy?

Pozdrawiam

Edytowane przez Aahatepre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kuba24 napisał:

O co chodzi?

received_691932244561089.jpeg

 

2 godziny temu, GrRico napisał:

Dzis jaka mała łatka do gry i taki błąd 

wtf.PNG

 

1 godzinę temu, Kocurowski napisał:

podpinam się 😛

Bez tytułu.png

Witajcie,

Wiemy o problemach z połączeniem, problem został zgłoszony i będzie naprawiony najszybciej jak to możliwe. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za niedogodności.

Levo

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, john_wick_81 napisał:

chodzi wam teraz gra? 

brak polaczenia z serwerem u mnie pokazuje

 

6 minut temu, HellABG napisał:

Nie będzie działać, wcześniej był restart serwera, nadal pracują i nie wiadomo ile to potrwa. 

Witajcie,

Gra powinna zaraz zacząć działać. Przepraszamy za te problemy techniczne, ktore trwaja juz od wczoraj.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z gra najczęściej gdy wyciągnę rybę kółko wczytywania się cały czas kreci i po pewnym czasie wyskakuje błąd i później można się poruszać można zarzucić wędkę ale nic nie bierze a i gdy coś próbuje zjeść albo się napić nic się nie dzieje a po pewnym czasie wywala błąd że akcja przekroczyła limit czasu. Ze względu na to że przytrafia się to różnie, nieraz wcale a nieraz po kilka razy po zalogowaniu przy następnym razie jak wystąpi ten błąd postaram się dodać screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Crypticzek napisał:

Witam mam problem z gra najczęściej gdy wyciągnę rybę kółko wczytywania się cały czas kreci i po pewnym czasie wyskakuje błąd i później można się poruszać można zarzucić wędkę ale nic nie bierze a i gdy coś próbuje zjeść albo się napić nic się nie dzieje a po pewnym czasie wywala błąd że akcja przekroczyła limit czasu. Ze względu na to że przytrafia się to różnie, nieraz wcale a nieraz po kilka razy po zalogowaniu przy następnym razie jak wystąpi ten błąd postaram się dodać screeny.

Witaj,

konto Crypticzek, z którego piszesz, nigdy nie było nawet zalogowane w grze. Jeżeli grasz przez RF4 launcher, proszę dodaj post z głównego konta, a jeżeli przez Steam - w takim przypadku musisz kontaktować się z innym działem na adres support@rf4game.com, wszystko jest dokładnie opisane w tym temacie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, martasek cz napisał:

prosim vas,nemohu zaplatit kartou .platba chce posilat kod na telefon.zadny telefon nemam.jak mam zaplatit?

Witaj.

Vítány. Máme několik způsobů platby a můžete určitě použít jeden z nich, který nevyžaduje potvrzení telefonním kódem. Osobně doporučuji pay-pal.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, martasek cz napisał:

prosim o pomoc. hra mi pise:ladowanie profilu.nemuzu udelat ani screenshot.pise mi to pokazde a nic se nedeje i 30minut.

Dobrý den. Ano, víme o problémech s připojením, technik na řešení problému pracuje.

Levo

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...