Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Musisz wejść w ekwipunek i po lewej stronie na dole masz zakładkę prezenty. Tam odnajdziesz 7 dni premium. Należy prezent premium aktywować, aby czas był doliczony.
Możesz to zrobić od razu, albo aktywować w przyszłości jak uznasz, że chcesz akurat teraz wykorzystać 7 dni premium 😉

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vaflo9 napisał:

witam właśnie wyłowiłem 7 dni premium z worka z prezentami i tak jak było wcześniej przelogowałem sie i nie mam aktywnego premium moze mi ktos to łaskawie wyjaśnić , i czemu nie mogę pisać na czacie w grze 

 

Czat na komarówce jest wyłączony,a premke musisz chyba rozpakować z prezentów.

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Po otwarciu klienta gry dostaję komunikat "Zawartość gry nie została pobrana. Sprawdź połączenie internetowe i spróbuj ponownie. Powtórzyć?". Nadmienię że połączenie sieciowe jest stabilne, wyczyściłem katalog Update oraz usunąłem plik rf4launcher.conf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Donlirnot napisał:

Witam

Po otwarciu klienta gry dostaję komunikat "Zawartość gry nie została pobrana. Sprawdź połączenie internetowe i spróbuj ponownie. Powtórzyć?". Nadmienię że połączenie sieciowe jest stabilne, wyczyściłem katalog Update oraz usunąłem plik rf4launcher.conf

Witaj,

Oprócz rozwiązań, które zaproponował Borewicz, możesz jeszcze:

- Spróbować połączyć się używając innej sieci

- zmienić DNS na "googlowe" 8.8.8.8 oraz 8.8.4.4 po tej zmianie w cmd wpisz  ipconfig /flushdns , ipconfig /release , ipconfig /renew

- Przejdź do AppData --> Local i usuń folder RF4Launcher. ( Win + R i w oknie uruchom %appdata% )

- Upewnij się, że komputer nie próbuje łączyć się przez serwer Proxy i opcja  "Automatycznie wykryj ustawienia" jest zdezaktywowana (By przejść do tych ustawień możesz wpisać proxy w menu start)

Po wykonaniu tych czynności uruchom klienta gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...