Skocz do zawartości

Jezioro Stary gród - Temat ogólny


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakaś zanęta na lina dla tych co mają 42% w zanętach czyt. Ja 😄 ? Jakieś pomysły macie, czy nie warto próbować coś kleić w ogóle dopóki sie % nie wbije?

Jesli nie to czy warto próbować go łapać na zanętę inną niż na lina? Np. płoć, leszcz, karaś, karp? Czy wtedy przyneta sama i koszyk pusty? Żeby nie bylo tak ze przez zanete juz lina na spocie nie złapie, a nie chce go ze spota jak już go znajde "wypłoszyć"..

Pozdrawiam 🙂

 

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, PeXS napisał:

jak było wyzwanie na lina 3.666kg to na kilka godzin nie trafisz, a jak siadasz na luzie to 3 ryba wyłowiona trafia się prawie idealna XD. oczywiście miejscówka 70/50

image.thumb.png.19bcf8edf375bb8e9e8ad1a6303d8316.png

Miałem tak z miętusem, potrzebowalem 6.5kg zeby byc w top10, zlowilem 5.2kg. 1.5h po turnieju zlapalem dwa 6kg i 6.8kg xD RNG w tej grze mnie czasami przerasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, Czesio89 napisał:

Od wczoraj mam chyba jakiegoś buga na 70:50. Rzucam grunt w rzęsę i zaczepia mi bez komunikatu o zaczepie. Nie ma opcji żeby wyjąć wędkę z wody. Jedyna opcja to wyjście z serwera. 

Ja tak miałem już dawniej,co rzut to zaczep bez komunikatu,pare dni temu sprubowałem na tym spocie znowu i na 3 wędki jedna zawsze ten zaczep łapała ,nie tylko ty tak masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzybe zestaw za ciężki, czy zestaw przeciążony?
Jeśli zestaw jest ciężki, to szybciej zużywasz energię wędkarza.
Jeśli zestaw jest przeciążony, to uzyskujemy informację przez wyświetlenie ikony KG na kolor pomarańczowy lub czerwony (w dolnej części ekranu po prawej stronie).
Kolor pomarańczowy to lekkie przeciążenie, natomiast czerwony oznacza duże przeciążenie.
Przeciążenie  zestawu wpływa na szybkie zużywanie/niszczenie wędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzybe nie musisz pisać po kilka razy tego samego posta. Jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na Twoje pytanie, to Ci odpowie 😉
Jeśli nikt nie wrzuca okazów Lina, to warto sprawdzić miejsca podane w temacie "Jezioro Stary gród - Miejscówki".
W pierwszym temacie są podane spoty, które są aktualizowane. Nad mapą jest podana data ostatniej aktualizacji.
Zachęcam abyś sam sprawdził miejsca: 35:58, 28:36, 53:13.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej, wracam do gry po prawie rocznej przerwie, czlowiek duzo pozapominał.. Chciałem was prosić o rady dotyczące szczupaka/okonia/wegorza na starym grodzie.. Chcialbym nocami zasadzic sie na wegorka, chcialbym prosic o podpowiedz w doborze zestawu odnosnie haka, przyponu fluo, przynety i zanety ( uzywam koszyk w petli) no i oczywiscie o szczupaka uzywam fluo 21,7 troszke polatam za tym szczupakiem ale jakie miejscowki ostatnio i przynety wam sie sprawdzaly? 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o wegorza, to mozesz sprobowac 23:67 na klipsie 6. Siedze tam troche i zlapalem pare mniejszych sztuk, ale wiem ze powychodzily trofki z tego miejsca.

Przyneta to Rosówka/Kawalki ryby na haku 1, a przypon to fluo 7.7

Co do szczupaka, to jest na miejscu obok 21:67 w zatoce po prawej stronie, ale ciezko mi stwierdzic co do przynet bo zawsze mialem tam srednie wyniki i duzo kombinowalem z woblerami/wahadlowkami.

 

rf4_4.0.16557_20210805_081813.png

Edytowane przez Macieg
  • Thanks 2
  • Lubie to RF4PL 2
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...