Skocz do zawartości

Zdobywanie doświadczenia


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Temat dotyczy wszystkiego, co związane ze zdobywaniem doświadczenia w grze. Pytania, porady, Wasze sposoby i miejscówki, gdzie warto łowić, żeby zdobywać dużo punków doświadczenia itp.

 

Wasz Zespół RF4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejsioo zmienił(a) tytuł na Zdobywanie doświadczenia
  • 3 miesiące temu...

Po mojemu dobrym sposobem na expa do 20 lvla nawet jesli lowimy gruntowkami jest rzeka belaya, zarzucamy 2 wedki na krapia/leszcza/mietusa a lowimy 1 wedka spiningowa, lowiac lipienie/bolenie/pstragi potokowe/klenie.. z premium, srednio za 1 wymiarowa rybe mamy ponad 1 tys doswiadczenia

 

  • Thanks 1
  • Lubie to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Jak polecacie zdobywać doświadczenie na 21 lvl jeśli mam dwie gruntówki do 5,5 kg i porządny light spinning?

Nie chce za bardzo inwestować w nowy sprzęt bo chce kupić kołowrotki Calibra które są od 22lvl.

Teraz w dzień spininguje na Belaya a w nocy łowię leszcze na Starym Grodzie.

Może kupię sam porządny kij i z moim kołowrotkiem do 8kg potrolinguje na Kuori albo Wołchowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybko zdobywać doświadczenie to kup premium 😉 Najlepsze wyjście.
Troling jest dobrym rozwiązaniem. Warto mieć dwie wędki. Wpada doświadczenie, srebro i odblokowujesz % w spiningu.
Jak się spining nudzi to idziesz na grunt i tam wbijasz sobie %. Leszcze i liny standardowo. Możesz próbować polować na węgorze od 23 do 08. Fajny exp i kasa.

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dobicie 41lvl zajęło mi 1806h. Oczywiście dużo z nich zostało poświęcone na naprawy, czy wbijanie umiejętności, lub po prostu stanie, gdy zapomniałem wyłączyć grę :p. Jednak obrazuje to, ile czasu w miarę efektywnie łowiąc, a przy tym się nie nudząc i dywersyfikując poławiane gatunki należy poświęcić na dobicie niemal 200mln pkt. doświadczenia. Używam konta premium od około 15lvl. Uważam, że czas poniżej 1500h jest do osiągnięcia dla osoby, która łowiłaby wyłącznie optymalne gatunki w stosunku do jej sprzętu i lvl'a z samą premką. Oraz około 1000h kupując przedmioty za złoto, a srebro inwestując jedynie w rozwój postaci. Patrząc na czas realny lvl wbijałem od około 01.02.2020-01.07.2020 oraz od 30.12.2020-19.01.2020r. Jeśli chodzi o kołowrotki o szpuli stałej to przechodzilem z lacerti 4000s3x>sputnikElementPRO3x>1xmeteor, gdyz expilem spinningiem na belayi kilka tygodni, 3xcaliber HSV 80slc>2xtagara10k(używając 1 calibry i 2 tagar)>3x venga 10k co uważam, za dość optymalny i zbalansowany rozwój pomijając fakt, że zamiast leszczy expiłem na Belay'i. (obecnie rekomendowałbym jednak leszcze i liny). Mam nadzieję, że pomoże to wszystkim, którzy zaczynają grę i chcą orientacyjnie dowiedzieć się ile zajmie im wbicie takiego poziomu oraz jak zoptymalizować swój czas spędzony na grze i zakupy, aby móc w pełni się nią cieszyć 😉 

PS: fun fact, 1 uszkodzony kołowrotek i złamana wędka to 2lvl i zaczep na krętym strumyku jeśli mnie pamięć nie myli 😛 obydwa uszkodzenia wystąpiły jednocześnie.

rf4_4.0.15763_20210119_222438.png

rf4_4.0.15763_20210119_222531.png

Edytowane przez Kamor
  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Siemanko.

Mała rozprawka na temat wbijania 51 lvl w grze. Bardzo ciężka praca, wymagająca poświęcenia czasu, oraz cierpliwości. Są dni gorsze, są dni lepsze tego nie trzeba tłumaczyć.

Co do mojej osoby wbicie 51 lvl zajęło mi 218 dni realnego grania, nie przeliczałem tego na godziny w grze. Dziennie poświęcam na grę 3 lub 4 godziny, sobota  / niedziela wiadomo że człowiek posiedzi dłużej.

Wyliczony EXP na dzień grania przez 218 dni to: 1 376 146, także dosyć przyzwoity. Ale tak jak powtarzam jeden dzień jest taki, a drugi dzień inny. Trzeba to zrozumieć i uszanować.

Chciałem serdecznie podziękować ludziom, którzy mi pomagali, mowa chociaż o podsyłaniu kawy, czy przynęt. Bo są sytuacje w grze, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Jeszcze raz dzięki wielkie.

Serdeczne podziękowania dla Polskiej Administracji, za wykonywanie dobrej roboty.

Ja życzę wszystkim jak największych sukcesów w grze, wytrwałości, cierpliwości bo ta gra tego wymaga. Cała reszt przyjdzie sam.

Teraz do pokonania 380 000 000 baniek = 52 lvl👉

Pozdrawiam.

many19721

51.jpg

Edytowane przez many19721
  • Lubie to RF4PL 2
  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...