Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Tworzenie nowych map i ryb jest złożonym procesem. Deweloperzy cały czas pracują nad tym projektem i go rozwijają i ulepszają 😉
Map jest sporo i gatunków ryb również. Myślę, że aktualnie jest co robić i na co polować - moje prywatne zdanie.
Możesz wejść w swój profil i zobaczyć w albumie, ile i jakich okazów masz złowionych na danej mapie... Zobacz, ile Ci brakuje i odpowiedz sobie, czy to dużo, czy mało 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Borewicz napisał:

Tworzenie nowych map i ryb jest złożonym procesem. Deweloperzy cały czas pracują nad tym projektem i go rozwijają i ulepszają 😉
Map jest sporo i gatunków ryb również. Myślę, że aktualnie jest co robić i na co polować - moje prywatne zdanie.
Możesz wejść w swój profil i zobaczyć w albumie, ile i jakich okazów masz złowionych na danej mapie... Zobacz, ile Ci brakuje i odpowiedz sobie, czy to dużo, czy mało 😉

Dzięki za odpowiedź

 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, nie wiem czy to dobry temat, ale po ostatnie aktualizacj mam problem z grafika, a chodzi o to że strasznie rozmywa mi sie fala od zarzuconego spławika, czy ktoś wie jak to rozwiązać? Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam. 

ps. jeżeli to nie odpowiedni temat, proszę admina o przeniesienie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, rfu1945 napisał:

Nie zbyt naturalnie to wyglada, tym bardziej że przy trzech kijach wszystko nachodzi na siebie, a przed aktualizacją tego nie było 

rf4_4.0.18870_20221011_185744.png

Spróbuj zaktualizować/przeinstalować sterowniki graficzne, vc++(najlepiej z paczki aio) oraz directX i po tych czynnościach sprawdzić spójność plików gry w kliencie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy w RF4, kiedyś wędkowałem na prawdę i dość szybko się odnalazłem, teraz praca i czasu na ryby nie ma, to zostaje granie online, a RF bardzo mi siadło. Moje pytanie jest następujące.  "Zestawy zastępcze/początkowe są teraz dostępny na każdym łowisku w budynku administracyjnym."  zacząłem grać jak był jeszcze domek na działce i to małe jeziorko, chciałbym jeszcze wędki te bambusowe i w administracji ich nie ma, czy robię coś źle, czy to bug czy mam za wysoki 10 lv?

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.05.2019 o 13:20, Levo napisał:

Witajcie, jest to temat w którym możecie zadawać pytania i prosić o pomoc w sprawach technicznych związanych z grą.

Pozdrawiamy

Zespół RF4PL

Po powrocie po 2 latach gra mi bardzo długo odpala potem cały czas mi rwie nie można grać.Mam Windowsa 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Cysiek12 Jaką masz kartę graficzną?
Pierwszą rzeczą jest aktualizacja sterowników karty graficznej.
Nie masz przypadkiem w sprzęcie zintegrowanej karty graficznej? Jeśli tak, to sprawdź, czy przypadkiem nie uruchamia się gra na zintegrowanej karcie.
Zmień sobie w ustawieniach na wysoką wydajność układu graficznego, ewentualnie poszukaj w ustawieniach opcji gdzie ustawisz preferowany procesor graficzny na dedykowaną kartę.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam problem z pobraniem gry po ostatniej aktualizacji , gra  jakby sie pobrała za szybko i potem mam problem z jej pobraniem .

Robiłem diagnostykę  i dalej nic i grac   nie mogę .

proszę o szybką pomoc , mó nick Wojtas1410 , a email azawalska@op.pl

RF4PL_20221112160549.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtas1410 W katalogu z grą, wejdź w folder "Update" i usuń najświeższy/ostatni plik (data modyfikacji). Uruchom ponownie klienta RF4.
Jeśli to nie pomoże, to usuń plik RF4Launcher.conf  z głównego katalogu gry.
Jeśli dwa powyższe kroki nie rozwiążą problemu, to pozostaje reinstalacja gry.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam problem z wędką UL. Próbuje wykonać poperem czynność Wall The Dog niestety jakie bym zwijanie nie ustawił i jakim sposobem próbował nie da się tego wykonać na tej UL.
Sprawdzałem inne wędki i wychodzi to bez problemu tylko tutaj ta czynność nie działa. Chciałbym się dowiedzieć gdzie leży problem w tej wędce albo co w niej zmienić by to naprawić. Poniżej wstawię screena zestawu. 

obraz_2022-12-01_175959467.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...