Skocz do zawartości

Kręty strumyk - Temat ogólny


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Chyba  na krętym zaczął sie sezon na świnke 😉 ile jej tam wpada obecnie jak łowie przy namiocie, wpada teraz  jej najwięcej od kiedy łowie przy namiocie sobie czekam aż coś weźmie więc jak jakis początkujący bedzie jej szukał to moze tam iść

 

 

Edytowane przez cwirek06
  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, Xandras_X napisał:

Mam dziwny problem na spocie 92/114 (karasie) na Krętym. Co drugi rzut gruntówką (zestaw startowy za 149sr) okazuje się być zaczepem.
Podobnie miałem na Komarówce, tam także prawie wszystkie rzuty okazywały się zaczepami.

Ja robilem tak ze jak rzucalem w miejsce gdzie wiem ze bedzie zaczep o zielsko zwijałem kolowrotek tylko do momentu naprezenia zylki dalej nie zeby ta zylka naturalnie byla napieta ale nie zaczepiona i tak zostawialem. Brania przychodzily normalnie, mam nadzieje ze o to Ci chodzilo, chyba ze o jakis bug zaczepowy to juz nie pomoge.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Klenia i miętusa szukaj w miejscach które zaznaczyłem. Na klenia poluj rzucając "za mapę" w te dwie odnogi rzeki, tak wytargałem trofkę. Miętus siedzi tam na głębinie, aczkolwiek nie udało mi się tam dorwać znaczącej wagi.

1074885946_krty_29_11_2021.thumb.png.2bde5c7d84ead60dfb48c2e8f5aca486.png

Edytowane przez Aci-WKS
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Krety strumyku jest napisane w miejscówce 119-126 a jak szukałem tego miejsca w grze z3 kolegami to nie ma takiej miejscowi. Program do map pokazuje obok obozowiska koło łódki, a w grze idąc tam nie ma takiego miejsca jak 119-126. Może ten błąd jest od aktualizacji mapy na kretym strumyku. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie po aktualizacji mapki w grze, nie została zaktualizowana na forum w dziale miejscówki 😉
Aktualnie 119:126:

krety-kordy.png.a36540a1c676cc5952ef74b56972d458.png

Źródło rf4.info
Do odszukiwania kordów zawsze używam tej stronki.

Edytowane przez Borewicz
  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwiło bo tydzień temu ktoś wrzucał okazy z tej miejscówki a my z grupa Archiwum X szukaliśmy tych kordow, ale widzę że jak kiedyś znalazłem kilka osób które wrzucają okazy z danych kordow, a ryb z tłem pokazuje co innego. Paru jest tu u nas oszukistow. 

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...