Skocz do zawartości

Q/A Zawody na forum


Levo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Marhap napisał:

W aktualnych zawodach na OB niedozwolone do użycia są "kanapki" można to bardziej sprecyzować ? czy np. rigi na pop up są traktowane jako "kanapka" ? Czy chodzi wyłącznie o zdolność Łowienie na kanapkę ?

Na moje dotyczy to tylko wtedy gdy masz założone dwie przynęty na spławiku, przelotowym, stałym lub matchowym, a nie powinno juz dotyczyć na spławiku metod karpiowych pop-up, i metoda włosowa. Lecz  nie wiem jak by to liczyli jeżeli najpierw złapał byś np. czarną porzeczkę z kuku fiolet a następna na porzeczkę z żółtą kuku.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 06:21, Marhap napisał:

W aktualnych zawodach na OB niedozwolone do użycia są "kanapki" można to bardziej sprecyzować ? czy np. rigi na pop up są traktowane jako "kanapka" ? Czy chodzi wyłącznie o zdolność Łowienie na kanapkę ?

Witam

Chodzi o założenie 2 przynęt , nawet takich samych , nie tylko o kanapke ( metodę).

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziś wystartowały zawody na golce na różne przynęty.  W dozwolonych przynętach jest: "nasty worm 2,5-003, itd.

Co to jest to itd? wszystkie kolejne kolory od 003 w górę? oprócz 001 i 002? Czy jeszcze coś innego? Jest provoker 4-002 - rozumiem że tylko ten kolor provokera będzie brany pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Lekkosenny,

Jest to turniej typu "Buffet", poradnik na jego temat znajdziesz tutaj: Turniej "Buffet".
Dozwolone kategorie przynęt w tym turnieju to:
• Przynęty gumowe
• Robaki Wacky

Liczą się wszystkie przynęty z kategorii wyżej wymienionych.
W nawiasach zostały zamieszczone przykłady owych przynęt.
Nie oznacza to, iż trzeba używać, tylko i wyłącznie tych wymienionych.

Pozdrawiam,
Stratogon
 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, Ronix1 napisał:

Witam mam pytanie na temat turnieju 12-14 listopada lvl 26+.

Czy rozmiar kulek też się liczy czy tylko smaki?

Witaj

Rozmiar też ma znaczenie.

Można użyć np kulki proteinowej Limonka 14 a pożniej Limonka 18 i Limonka 22 ale każda z nich liczy się tylko raz oczywiście.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ares29066 napisał:

Witam, mam pytanie w sprawie turnieju EU Junior Tournament (1 - 21). Gdzie swoje wyniki trzeba podać, bo pierwszy raz gram i nie wiem.

Witam nie musisz nigdzie nic wpisywać żadnych wyników. Zawody na których się rejestrujesz zapisują wyniki  automatycznie.

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby brać udział w zawodach, musisz korzystać z polskiego klienta gry RF4. Jeśli używasz steam, to nie możesz brać udziały, chyba, że przeniesiesz konto że steam na polskiego klienta RF4. Cały proces przebiega sprawnie i bez problemów. 

Tutaj znajdziesz cały opis:

 

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polineusz Zależy o jaki rodzaj zawodów/wyzwań pytasz.
- Jeśli bierzesz udział w zawodach w grze, to pod klawiszem "Tab" masz wynik.
- W zawodach drużynowych wyniki są wysyłane do administracji, oni to sprawdzają w logach, robione jest podsumowanie i przedstawione jest to w postaci tabeli np:

Spoiler

https://rf4.pl/forum/uploads/monthly_2021_10/ZDP2021W.png.e6eb5125ef2a1707b0065f8d098d9d4a.png

- W wyzwaniach gracze zamieszczają wyniki na forum i po ich zweryfikowaniu zostaje ogłoszony zwycięzca.
- W zawodach na które zapisujesz się przez stronę rf4.pl masz tam również podane wyniki które wyglądają np:

Spoiler

https://rf4.pl/forum/uploads/monthly_2020_01/zawody.png.e80fc109b614449c461fa46076fea4a2.png

Ewentualnie masz tutaj link do wyników aby sprawdzić jak to wygląda aktualnie:
https://rf4.pl/account/forum_tournaments/14f88df8-0d21-4bea-b027-6ab57323950a/results/

Zawsze ogłaszane są oficjalne wyniki z dostępem dla graczy. Nie jest to żadna tajemnica i nie ma tu mowy o oszustwach 😉
Powodzenia w zawodach!

  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, TADZIOL napisał:

Chciałbym uczestniczyć w tym turnieju , ale ponieważ będe to tobił pierwszy raz , nie mam pojęcia jak

się zarejestrować . Pomóżcie 

 

 

W każdym opisywanym turnieju na forum są podane linki zarówno do FAQ jak i do rejestracji wystarczy kliknąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TADZIOL wejdź na główną stronę gry i się tam zaloguj. Wchodzisz w "turnieje/zawody na forum" i masz tam dostępny turniej który Cię interesuje.
Ewentualnie możesz po zalogowaniu się na główniej stronie wejść w link:
https://rf4.pl/account/forum_tournaments/c2b10abd-2059-40ed-bfe2-1feb522af3a2/

Masz tam możliwość zapisania się do turnieju i możesz przeczytać zasady obowiązujące w nim 😉

Poradnik do tego typu turnieju:

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zająłęm 18 miejsce na zawodach i zaliczyło mi tam leszcza 5,100, a wydaje mi się że 20 minut po starcie zawodów złapałem leszcza 5,400 coś. Da się to jakoś sprawdzić? Bo 3 dni premium naprawdę mi się przyda. Oczywiście nie jestem pewny ale ekipa na dc mi mówi że miałem większego na sto procent.image.png.b05730399a4a5016c5dd788051b2707b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W grze sprawdzaj, wchodzisz w regiony różne i patrz tygodniówki leszcza 😛 patrz od daty 23.08 jezioro stary gród, duże prawdopodobieństwo że topowe tygodniówki leszcza będą się zaliczały do zawodów o ile ta osoba się zapisała 😛 innej opcji podczas turnieju nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maciej94 napisał:

W grze sprawdzaj, wchodzisz w regiony różne i patrz tygodniówki leszcza 😛 patrz od daty 23.08 jezioro stary gród, duże prawdopodobieństwo że topowe tygodniówki leszcza będą się zaliczały do zawodów o ile ta osoba się zapisała 😛 innej opcji podczas turnieju nie ma.

Chciałbym się dopytac o 1 miejsce bo reszta ma dni premium a tu jest Gold. 2 miejsce jest bardziej atrakcyjne. Chyba że zapomnieli o premium napisać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...