Skocz do zawartości

Gotowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Możecie zamieszczać tutaj wszystko co związane z gotowaniem w grze. Przepisy, wbijanie %, gdzie kupić składniki, narzędzia do gotowania itp. Wszystkie wątpliwości, pytania, rozmowy i dyskusje na temat gotowania proszę prowadzić w tym temacie.

Wasz Zespół RF4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Bardzo malo jest informacjii na temat wbijania procentow do gotowania.Wiem ze to ma male znaczenie w grze jako do zarabiania.Mogliby sie wypowiedziec gracze,ktorzy zrobili sobie 100%.

Dzisiaj na HH wbilem sobie 6% 64-70 na samych ogorkach malosolnych(bardzo tanio).Odblokowalem tym samym sobie robienie ikry.Sprobuje jeszcze z 2-3 sesje HH w tem sam sposob i zobacze jak to pojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wbijałem do 50% tylko na herbacie/kawie, potem przerzuciłem się na pielmienie syberyjskie (dość drogo, ale szybko % wchodzą). Na pielmieniach dobijasz do 80% do cydru/wina. No i teraz możesz jechać na tym do 100% lub też przeskoczyć na destylator i bimber ziemniaczany, a potem na wino chlebowe (wychodzi drożej, lecz szybciej % wpadają) 🙂 Tym drugim sposobem od 50% do 100% wychodzi około 7k srebra + destylator za 4300 🙂

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwgi koncowe:

Nie wiedzialem jak sie do tego zabrac.Pomysl podrzucil mi Pan Sicza - dziekuje.

Akcja sie dziala tylko i wylacznie na Happy Hours.W sumie 3 sesje.Robienie tego bez HH uwazam za
nierozsadne i tylko zwielokrotni koszty grindu.

Ile srebra mnie to kosztowalo?NIe jestem do konca pewien. 5-7k srebra.Kupilem duzo wiecej
skladnikow niz bym potrzebowal.Nie mialem pojecia jak szybko zajmie mi przejscie do kolejnego
etapu.A procety wchodza naprawde szybko.W jednej sesji zrobilem od 70-95%.Kupilem tez destylator
za 4300 - a co!.Tutaj kolega Falconelli wyzej napisal ze mozna sobie darowac zakup destylatora
i jechac do konca na cydrze.

Byc moze ktos zrobil to inaczej,moze taniej nawet.Moze tak byc.
Prosze mi wybaczyc jak sie gdzies pomylilem albo cos pomieszalem.To moj pierwszy post tego typu.
To tyle w tym temacie.
Dziekuje.

  • Thanks 2
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
4 godziny temu, Aci-WKS napisał:

@felicjan123Dobry Człowieku - butelki w tym biznesie są jednorazowe widzę 🙂 To taki staropolski zwyczaj 🙂 wypić i rozbić o podłogę. Dlaczego nie można wykorzystać powtórnie ?

A to juz pytanie do tworcow.Kiedys to sie oplacalo wyexpic gotowanie bo cena butelki to byly grosze.Dzisiaj butelka to koszt chyba 25s,nie pamietam bo od momentu jak skonczylem expic,nie wykraftowalem nawet jednej flaszki.Nadal mam jakies tam szklo w plecaku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, felicjan123 napisał:

A to juz pytanie do tworcow.Kiedys to sie oplacalo wyexpic gotowanie bo cena butelki to byly grosze.Dzisiaj butelka to koszt chyba 25s,nie pamietam bo od momentu jak skonczylem expic,nie wykraftowalem nawet jednej flaszki.Nadal mam jakies tam szklo w plecaku.

Dzięki, tak jak piszesz - na Ładodze obecnie 50 flaszek to cena 1251.39 srebra. Masakra, a miałem kupić destylator 🙂 Tak więc odpuszczam. Dzięki za chęci i odpowiedź. Połamania 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

witam wszystkich pytam aby dowiedziec sie jakie picie/jedzenie daje dużo energi podczas walki z karpiami kawa zbytnio nie działa najlepiej jeżeli można to kupić albo wykraftować jeżeli tak to prosze o wyjasnienie co do tego potrzebne narzędzia czy gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, wsktojestto napisał:

witam wszystkich pytam aby dowiedziec sie jakie picie/jedzenie daje dużo energi podczas walki z karpiami kawa zbytnio nie działa najlepiej jeżeli można to kupić albo wykraftować jeżeli tak to prosze o wyjasnienie co do tego potrzebne narzędzia czy gary

Kawa jest najlepszym napojem do podbicia energii. Ale jak masz mało energii i pompujesz ona mało daje, trzeba odczekać aż podbije sie pasek energii. Nie ma lepszego trunku jak kawa. Dobra jest tez herbatka z targu, polecam serdecznie. Nie mozesz dopuścić aby pasek spadł ponizej. Sprawdz, zobacz i ocen.
Powodzenia

 

Edytowane przez many19721
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...