Skocz do zawartości
Gratulacje dla Sharikowsky + POKA POKA za zajęcie 2 miejsca oraz dla Jopkowsky + awantiko za zajęcie 3 miejsca w Turnieju Drużynowym Wingman Maj 2024

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

po uruchomieniu gry wszystkie dźwięki są bardzo głośne łącznie z muzyką na ekranie ładowania. Po załadowaniu gry wystarczy, że wejdę w ustawienia dźwięku i wyjdę nic nie zmieniając i wszystko wraca do normy. Czy mogę coś z tym zrobić? 

Edytowane przez JuveDaroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JuveDaroo napisał:

Witam,

po uruchomieniu gry wszystkie dźwięki są bardzo głośne łącznie z muzyką na ekranie ładowania. Po załadowaniu gry wystarczy, że wejdę w ustawienia dźwięku i wyjdę nic nie zmieniając i wszystko wraca do normy. Czy mogę coś z tym zrobić? 

Mam taki sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
12 godzin temu, Borewicz napisał:

Proponowałbym zmienić hak na próbę 😉

Witam Kolego @Borewicz, mam ogromny szacunek do tego co tutaj robisz ale nie tak do końca. W moim plecaku (bez spiny) są wszystkie rozmiary główek jigowych i co jakiś czas je zmieniam. A jak np. wytłumaczysz ostatnie z brzegu przykłady trofek szczupaka na Starym Grodzie - złapane przez tych ze wschodu ? Jest w tym logika ? Oczywiście jest, tak samo jak w zdobywaniu i podnoszeniu swoich umiejętności, które powinny dopomóc w efektywniejszym łowieniu czy zakupie 500 porcji kawy na łowisku Morze Norweskie za bagatela 1881 srebra. Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

t0Uw9lP_n-4.jpg

xPDXG6ByaeI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, ponieważ nie zapytałem o łowisko i typ przynęty!
Miałem podobną sytuację na Morzu Norweskim przy metodzie zestaw jigowy. Podczas opadania przynęty się tak działo lub podczas holowania ryby do łodzi - wypinały się. Po zmianie główki jigowej problem ustąpił i bardzo rzadko się zdarza zobaczyć komunikat, że ryba uciekła. Z góry założyłem, że również tam jesteś (super nowa mapka) i masz taki problem (z tą metodą).
Jeśli chodzi o Stary Gród, to jestem tam częstym bywalcem (w sumie bywałem, bo ostatnio sporo czasu spędziłem w szpitalu bez pc, a wtedy wychodziły czarnuchy 😜 ). Brakuje mi właśnie szczupaka i czarnego amura. Co Ci mogę powiedzieć, takie jest RNG i nie mamy na to wpływu (rozumiem, że może to irytować). Koledzy łapali trofki tych gatunków, a mi się nie udało mając identyczny zestaw, spędzając na łowisku znacznie więcej czasu niż oni - takie życie... Ale kiedyś je dopadnę 😉 Co ma wisieć, nie utonie 😄
Jeśli chodzi o spinanie ryb z zestawu jerkowego, to tego nie doświadczyłem. Ostatnio używałem go właśnie na OB przed wydaniem nowej mapy. Odkąd wyszła jestem gościem Morza Norweskiego. Podchodziłem do morskiej mapy bardzo sceptycznie, nie moje klimaty, ale jest genialna! Przynajmniej na razie 😉 Kawał dobrej roboty zrobili!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Mam problem. 
Dawno nie grałem dużo się zmieniło itp itd.
Problem polega na tym, że: gra sie elegancko zaktualizowała trochę to trwało, ale spoko dawno nie byłem pacz po paczu poszło. 
Włączam grę: ładne logo przepływających rybek i czarny ekran. Czekam nic. Komunikat z windowsa, że program przestał działać: czekaj czy zamknij (próbowałem czekać, bez rezultatów). Więc myślę odinstaluję grę bo czasem update coś psuje. Instalka ze strony RF4. Pobieranie instalowanie i dalej to samo. Czytam na forum wrzucić jakiś tam plik z .conf. Zrobione zgodnie z instrukcją. odpala sprawdza, pobiera, instaluje i włączam i dalej to samo... Myślę może coś nie tak. Zainstalowałem ze Steam też to samo... Zmiana rozdzielczości monitora też nie pomogła (natywnie 2k zmianiane na FHD bez zmian)
Ma ktoś jakiś pomysł na to?
Dzięki za jakąkolwiek pomoc

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 23:31, UklejaGłębinowa napisał:

Witam.

Mam problem. 
Dawno nie grałem dużo się zmieniło itp itd.
Problem polega na tym, że: gra sie elegancko zaktualizowała trochę to trwało, ale spoko dawno nie byłem pacz po paczu poszło. 
Włączam grę: ładne logo przepływających rybek i czarny ekran. Czekam nic. Komunikat z windowsa, że program przestał działać: czekaj czy zamknij (próbowałem czekać, bez rezultatów). Więc myślę odinstaluję grę bo czasem update coś psuje. Instalka ze strony RF4. Pobieranie instalowanie i dalej to samo. Czytam na forum wrzucić jakiś tam plik z .conf. Zrobione zgodnie z instrukcją. odpala sprawdza, pobiera, instaluje i włączam i dalej to samo... Myślę może coś nie tak. Zainstalowałem ze Steam też to samo... Zmiana rozdzielczości monitora też nie pomogła (natywnie 2k zmianiane na FHD bez zmian)
Ma ktoś jakiś pomysł na to?
Dzięki za jakąkolwiek pomoc

Pozdrawiam 

 

Pomogła pomoc od Supportu

Panel sterowania nvidia przejść do "Zarządzanie ustawieniami 3D" ustawić "Synchronizację pionową" na "Użyj ustawień aplikacji 3D"

  • Lubie to RF4PL 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam serdecznie 

Pposiadam w wedkarstwie morskim umiejetnosci na poziomie 51,6 %. Aby odblokowac umiejetnosc "odblokowanie klasycznego morskiego zestawu gruntowego " (55%) zakupilem kij pilkerowy  WTA Posejdon Sensi 88 - 50190 za bonusem "5% do wedkarstwa morskiego". Mimo ze kij ma 5 % bonusu podczas wyboru metody gruntowej w menu wedki jest ona zablokowana. Jaka jest tego przyczyna ? Czy metody gruntowej mozna uzywac tylko w wedkach morskich ? bardzo prosze o informacje.

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Здравствуйте. 

Я с Украины, создал аккаунт в регионе Польша, что бы с этого аккаунта дарить премиум аккаунт на свой основной аккаунт в RU регионе. По ошибке я случайно купил премиум на этот аккаунт, а не на свой основной, если возможно прошу перенести дни премиума на мой основной аккаунт (Drago_TOP) 

________________________

Cześć.

Jestem z Ukrainy, założyłem konto w regionie Polska, aby z tego konta dać konto premium do mojego głównego konta w regionie RU. Przez pomyłkę kupiłem premium na tym koncie, a nie na moim głównym koncie, jeśli to możliwe, proszę o przeniesienie dni premium na moje główne konto (Drago_TOP)

p.s. Nie mogłem znaleźć na forum odpowiedniego działu, który pasowałby do mojego problemu, więc piszę tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila na support@rf4.pl z opisem problemu (ze skrzynki mailowej przypisanej do konta w grze). Może uzyskasz pomoc.
Wydaje mi się, że może być problem z transferem między różnymi regionami, ale mogę się mylić. Zobacz jaką odpowiedź otrzymasz od supportu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W trakcie rozwijania umiejętności pozyskiwania przynęt gdy tworzyłem kostki sera zniknęły wszystkie moje dotychczas wytworzone przynęty jak i zakupione za złote monety i srebro. Co to ma być? Jak odzyskać przynęty? To jest  kpina żeby takie oszustwa miały miejsce!!! Proszę o pomoc!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @bodan55,

13 godzin temu, bodan55 napisał:

W trakcie rozwijania umiejętności pozyskiwania przynęt gdy tworzyłem kostki sera zniknęły wszystkie moje dotychczas wytworzone przynęty jak i zakupione za złote monety i srebro. Co to ma być? Jak odzyskać przynęty? To jest  kpina żeby takie oszustwa miały miejsce!!! Proszę o pomoc!

Przynęty nie zniknęły, nie jest to również  "oszustwo". Przynęty zostały przez ciebie wyrzucone dnia 4 lipca 2023r o godzinie 15:32.

Wyrzucone przedmioty zostały przywrócone do twojego ekwipunku, proszę uważnie sprawdzać co zostało zaznaczone, przed kliknięciem przycisku "wyrzuć".

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 2
  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bodan55 napisał:

W trakcie rozwijania umiejętności pozyskiwania przynęt gdy tworzyłem kostki sera zniknęły wszystkie moje dotychczas wytworzone przynęty jak i zakupione za złote monety i srebro. Co to ma być? Jak odzyskać przynęty? To jest  kpina żeby takie oszustwa miały miejsce!!! Proszę o pomoc!

Z tego co czytam, twierdzę że masz niski poziom w grze. Mało jeszcze wiesz. Osądzając kogoś bez jakich kol wiek dowodów jest bez podstawne. Zdarzają się takie rzeczy przez naszą nie uwagę, jeśli chodzi o wyrzucenie przedmiotów z plecaka. Podstawą jest przyznanie się do błędu, a nie oczernianie kogoś. 
Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez many19721
  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pouczenia ale niczego nie wyrzucałem z plecaka. Gdy tworzyłem kolejną partię kostek sera gra się jakby na chwilę zacięła i w oknie przynęty zniknęło wszystko a zostały tylko te kostki sera.Na drugi dzień po zgłoszeniu problemu pomyślałem że może za dużo tego natworzyłem i gdzieś mi to przeniosło. Pojechałem na Komarówkę i wszedłem do domu. Tam się znalazły. Ja ich tam nie przenosiłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z jajem, dla poprawy humoru 🙂 Ser to żywność a takową zawsze znosi się do domu. Dlatego tam się zabunkrowała. Władza czuwa i władza Ci pomogła. Więcej dystansu do gry i samego siebie. Trzymaj się i połamania 🙂

Ps. Zdjęcie pochodzi z - https://haps.pl/Haps/7,167251,29942184,rozkoszny-robi-lekki-makaron-na-lato-w-roli-glownej-bob-frywolny.html

 

z29942423AMP,Rozkoszny-rozkoszuje-sie-pysznym-makaronem-z-bobem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzyb mano napisał:

Mam problem z grą gdy wchodzę na mapę archipelagu Ładoga wtedy pokazuje się błąd gry w którym ładuje się czerwony pasek i wyrzuca mnie z gry co z tym zrobić?

Witaj
Zrób diagnostykę gry w kliencie RF4 i wyślij go na adres: support@rf4.pl
Może uda się uzyskać ci 
pomoc
Dodaj tam jeszcze na jakim sprzęcie grasz.
Pozdrawiam.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...