Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, serbix napisał:

proszę bardzo, dodam tylko że ryby do 100 g kręcą się po wyjęciu jak na karuzeli i podbierak nie nadąża 

  Pokaż ukrytą zawartość

rf4_4.0.12727_20190923_102945.png

 

Witaj

Serbix to nie jest błąd tylko za długa wędka do łowienia z łódki.

Do łowienia z łódki polecam krótszego bata 5-6 m.

8 metrowy bat bardziej nadaje się do łowienia z brzegu.

Pozdrawiam

Levo

  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z przykrością chciałem powiadomić o kolejnym błędzie za tymi trzcinkami wpada się do wody i mamy teleportacje do punktu rozpoczęcia, tak się zaczęły moje przeboje w poszukiwaniu węgorza i cała noc prawie stracona na dopłynięcie dwoma lodżiami bo nie jest blisko. Ponowny restart bo brak łodzi na przystani.

Pozdrawiam 

 

Spoiler

rf4_4.0.12727_20191002_141358.png

Spoiler

rf4_4.0.12727_20191002_141005.png

Spoiler

rf4_4.0.12727_20191002_140945.png

Spoiler

rf4_4.0.12727_20191002_140843.png

Spoiler

rf4_4.0.12727_20191002_142601.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny błąd tym razem na komarówce podczas wykonywania metody ''walk the dog'' poniższym zestawem cztery razy z rzędu znika cały zestaw a raz przy ściąganiu ryba uciekła. Dodam, że trzeba zwijać potem zestaw na pusto tzn nie widoczny jak na zdjęcie poniżej. Schowanie wędki pomaga tylko przy tym by pojawił się ponownie zestaw lecz po ponownym rzucie wszystko znika. 

Pozdrawiam

rf4_4.0.12727_20191002_215118.png

rf4_4.0.12727_20191002_215212.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zauważyłem spory problem i to nie tylko u mnie zapewne.Po ostatnim restarcie sprawa wygląda następująco.Idę na wszystko jedno jaką mape na początku przez pierwsze góra 30min łowie nawet całkiem fajne rybki a po tym czasie nagle trach i brania ustają.Nie jest to wina ani pogody ani przynety to akurat wiem.Myślę że wiele osób sie pod tym podpisze bo ma tak samo.Pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj przesiadłem się z Steam na rf4pl. Zdziwiło mnie jedno w poprzedniej grze mogłem ustawić odłożenie wędki na przycisk "cofnij" myszki, wyświetlało mi się M3, obecnie nie ma takiej możliwości i musiałem wybrać niewygodny w kombinacji środkowy przycisk myszy. Czy są to dwie różne gry? Nie da rady nic z tym zrobić gdzieś ręcznie w ustawieniach w katalogu gry?

Druga sprawa. w katalogu gry jest folder UPDATE a w nim spakowany zipem plik rf4_12727_win64.7z Czy coś z tym trzeba zrobić jeśli ma się wersję komputera 64 bit ?

Edytowane przez ryniu123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @ryniu123, na ekranie logowania, jak i podczas gry da się przypisać klawisz "M3" do odkładania wędki(jeśli nie zapisują ci się ustawienia uruchom grę jako administrator). Jest to ta sama gra. Co do folderu UPDATE i plików w nim zawartych nic nie musisz robić. RF4 domyślnie działa w architekturze 64 bitowej.

Pozdrawiam

image.thumb.png.dd9449d9c853ff258364cbbee905e321.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryniu123 Jeśli używasz oprogramowania do przypisywania funkcji przyciskom myszy(np. do M3 jest przypisana kombinacja klawiszy "ctrl+v"), to pomóc może usunięcie przypisanej funkcji z tego przycisku(jeśli jakaś jest przypisana), wyłączenie tego programu albo przywrócenie ustawień domyślnych.

Pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w sumie nie zmieniałem, myślę, że wersja ustawień gry ze Steama zostawiła coś w rejestrach i stąd może kłopot. Normalnie do niczego go nie przypisywałem nigdy, służył tylko do cofnij, powrót.

Zgadza się, problem rozwiązany, w katalogu w Steam był plik log, usunąłem, teraz stworzył się nowy i wszystko jest ok M3 działa.

Edytowane przez ryniu123
  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zgłosić problem na swoim koncie. Wczoraj po zawodach na Niedźwiedziu zostałem jeszcze zapolować na Golca. Złożyłem zestawy, zarzuciłem wędki i jak to często bywa na niedźwiedziu, odszedłem od komputera robić coś innego. Po jakimś czasie zaczęło się branie na jednej wędce i po około minucie wracam przed komputer a tam komunikat na czacie "zerwany przypon" Byłem mocno zdziwiony, bo mimo zużycia linki głównej przypon miał jeszcze "zapas" i był słabszy, poza tym hamulec kołowrotka ustawiony był tak, że zerwanie przyponu było niemożliwe. Po dyskusji z kolegami doszliśmy do wniosku, że może była to duża ryba i mocno szarpnęła. Pogodziłem się z utratą zestawu i potencjalnej trofki. Dzisiaj sytuacja się powtarza, z tym, że tym razem od komputera nie odchodziłem. Zauważyłem branie, które po chwili ustało a na czacie ponownie komunikat o zerwanym przyponie. Tyle tylko, że szczytówka wędki nawet na cm się nie uchyliła a linka nie była nawet napięta. Nadmienię jeszcze, że pierwsza sytuacja była o tyle dziwna, że po zerwaniu przyponu straciłem nie tylko hak i przypon, ale również koszyk i część linki głównej, co również mocno mnie zmieszało. Dzisiaj linka główna i koszyk zostały. Błąd wystąpił na dwóch różnych zestawach z dwoma różnymi kołowrotkami

rf4_4.0.12727_20191020_094505.png

rf4_4.0.12727_20191020_094510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...