Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Rybanaotro napisał:

Po ostatnim patchu, jest bardzo dużo spinek ryb. Ryba ściągana na małej prędkości, linka napięta w okolicach 15-20m spięcie z niewiadomego powodu. 
Podobna sytuacja jest na małych hakach - ryba bierze i ucieka nim się ją zatnie. 

Witam , Zgadzam się z Rybką  !  jest to coraz częściej  przykład : holuje rybę z 70m  a przy samej  burcie się spina ... ( zostaje 5 m  linki wyskakuje komunikat ryba uciekła ) jest  to notoryczne i męczące    bardzo często zdarza się to na większych rybach  o maluchach nie wspomnę bo to nagminne . Tym bardziej jest to strasznie irytujące jeśli holuje się rybę z głębin .

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety takie sytuacje jak wyzej opisane maja bardzo czesto miejsce,człowiek szuka ryby plywa po różnych spotach na różnych głebokościach w końcu ma branie wiekszej lub mniejszej ryby i niestety po kilku minutach holowania ryba sie spina tak poprostu wiele razy  ucieka bez komunikatu"ryba uciekła" tak poprostu 😞 Najbardziej irytuje to jak hol jest z głebokich miejsc.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też to zauważyłem taki sam problem jak u koleżanek i kolegów. Na czacie u mnie co chwile ktoś ryba uciekła.
I często sytuacja jest tak ze ryba wisi na haku i zepnie się bez komunikatu po czym znowu zapnie się ryba i znowu spinka.
jest to bardzo męczące szczególnie jak się łapie na głębinach 100+.


image.png.2dcaa732eb2c14c094fface4b0cf9bed.png

Edytowane przez Jopkowsky
Dodanie zrzutu ekranu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rybanaotro napisał:

Po ostatnim patchu, jest bardzo dużo spinek ryb. Ryba ściągana na małej prędkości, linka napięta w okolicach 15-20m spięcie z niewiadomego powodu. 
Podobna sytuacja jest na małych hakach - ryba bierze i ucieka nim się ją zatnie. 

Zgadzam się z "Rybą" z 10 razy miałem akcje typu ryba na haku znika, kolejna ryba na haku i znika.. pojedynczych spinek w trakcie holu po ściągnięciu 100m kilka. coś Patch namieszał ewidentnie do tego co było...

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Klusownik087,

Możesz spróbować zaktualizować/przeinstalować/wykonać czystą instalację sterowników graficznych oraz sprawdzić spójność plików gry. Upewnij się również, że komputer się nie przegrzewa.

Jeśli problem nie ustąpi postępuj zgodnie z tym poradnikiem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może mało istny błąd ale coś mi się popsuło odnośnie textur rzeka Włochów budynki
Resety nie pomogły sterowniki też itp.
💻Procesor:Intel Core i7-7700 3.60Ghz
🔗Grafika: GeForcr GTX 1060
📱Pamięć: 16,0 GB pamięci RAM
image.thumb.png.ee3a122f050ae3ac0151d9387289a7ed.png

rf4_4.0.20880_20231112_165427.png

Edytowane przez Jopkowsky
Dodanie zrzutu ekranu
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey @Jopkowsky,

Jeśli już wykonałeś aktualizację/reinstalację sterowników graficznych.

Możesz spróbować przeinstalować/zaktualizować VC++ https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/ oraz DirectX https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35 i wykonać sprawdzenie spójności plików gry.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miałem właśnie dziwną sytuacje na archipelagu, trochę mnie przemieściło z miejsca gdzie łowiłem więc, zacząłem poprawiać pozycje i nagle wyrzuciło mnie na brzeg jakby skończył mi się bilet. Bilet miał jeszcze jakie 6h w grze, 1szy raz miałem taką sytuacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zgłoszenia @Quliq, @kxrbv

13 godzin temu, Quliq napisał:

Błąd z wywalaniem klienta na archipelagu po ,,wywaleniu" gracza z łodzi z powodu biletu, nadal aktualny. 

Co do tego błędu możesz spróbować:

  1. Sprawdzić spójność plików gry.
  2. Przeinstalować/doinstalować/naprawić vc++ -https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/
  3. Przeinstalować/doinstalować/naprawić DirectX - https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Problem mam taki , ze ani na jednym ani na drugim koncie nie aktywowalo mi sie HH . Czy ktos mi wytlumaczy dlaczego ? I nie ,nie gralem  po 24;00 .Aha i na 2 koncie to przynajmniej z tydzien nie logowalem .

Edytowane przez Bolen91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...