Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.05.2024 o 17:59, Pruchcio napisał:

Zgadza się, tak jest. Tylko że ja nie chcę sbirolino w spławiku tylko właśnie w spinningu. Czy ta umiejętność działa tak jak umiejętność 'korzystanie z kołowrotka o szpuli stałej' tzn dodaje się punkty  do dwóch metod połowu jednocześnie?

Tak, jest to umiejętność dzielona jak w przypadku np. Korzystania z Kołowrotka spinningowego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marcin887 napisał:

Witam kupuje żyłkę na przypony Leader Nylon 400 lb 50m robię przypon strzałowy i wychodzi mi przypon oki 181 KG ale materiał żyłka ??

rf4_4.0.21332_20240508_150906.png

Witaj,

Jest to nazwa własna tej konkretnej żyłki przyponowej, tak samo jak w przypadku używanej przez ciebie plecionki.

Po wykonaniu z dowolnej żyłki przyponu, materiał zawsze będzie widoczny jako "Żyłka", niezależnie od nazwy samej żyłki, tak samo przy wykonywaniu przyponów z plecionki czy fluorocarbonu.

image.png

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W dniu dzisiejszy około 22.30-22.40 zalogowałem się do gry. Udałem się na mapę Stary Gród. Po przybyciu na  miejsce zacząłem montować zestawy karpiowe. Okazało się wtedy że z ekwipunku zniknęły mi wszelkie kulki (zarówno pop-up jak i tonące), pelety, sztuczne kukurydze i dipy  o smakach  kokos i owoce oraz kokos i śmietanka których miałem w ekwipunku po kilkadziesiąt/kilkaset. Proszę o wyjaśnienie co stało się z wymienionymi przedmiotami. Nadmieniam, że używałem ich w dniu poprzednim, wszystko było w porządku. Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Dzięki za zgłoszenia, jak podniesiesz trochę przedni buzz-barr i podniesiesz -> odłożysz wędkę, to swinger pojawi się w docelowym miejscu.

39 minut temu, Maciej94 napisał:

Błędy przy użyciu metody Zig-rig pianka + szcztuczna, buguje się sygnalizator pod rod podem.

Zmiana metody nie pomaga, potrzebny jest relog.

image.png

image.png

image.png

 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...