Skocz do zawartości

Q/A Zawody na forum


Levo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Borewicz napisał:

Jeśli są zawody, to sprawdzam sobie w rekordach tygodnia w regionie PL daną rybę 😉
Staraj się być na 1 miejscu, wtedy wiesz, że masz szansę wygrać. Chociaż nigdy nie masz 100% pewności, dopóki zawody się nie skończą.

niestety nikt brzan jak narazie nie łapie na niedzwiedziu więc tego nie widać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O które zawody pytasz?
1.
Turniej 13-14 Styczeń (lvl 18+). Jest to turniej indywidualny. Sam polujesz na wymagane gatunki. Zakładam, że o te zawody Tobie chodzi. Zapisujesz się przez główną stronę, gdzie należy się najpierw zalogować: https://rf4.pl/account/forum_tournaments/9bdbfbbd-efbe-4ba5-850d-c62333433245/
Warunki turnieju:
• Gatunki ryb: Amur biały 14444g, Amur czarny 17777g, Karp pospolity 18888g
• Łowiska: Jezioro Niedźwiedzie

2.
15 - 17 Stycznia. Zawody drużynowe.
Tutaj sam składasz drużynę z 3 do 5 osób. Dokładny opis znajdziesz w dziale dotyczącym zawodów drużynowych w odpowiednim temacie.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanko donośnie turnieju juniorów który startuje dzisiaj o 17 - czy należy złowić tylko trzy ryby o podanej masie / zbliżonej niezależnie od zbiornika - czyli np: wszystkie trzy na Komarówce czy też trzeba złowić wskazane ryby na każdym ze wskazanych zbiorników - czyli i na Komarówce, i na Strumyku i na Grodzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Slay7 napisał:

Pytanko donośnie turnieju juniorów który startuje dzisiaj o 17 - czy należy złowić tylko trzy ryby o podanej masie / zbliżonej niezależnie od zbiornika - czyli np: wszystkie trzy na Komarówce czy też trzeba złowić wskazane ryby na każdym ze wskazanych zbiorników - czyli i na Komarówce, i na Strumyku i na Grodzie? 

Witaj
3 gatunki o wadze do jak najbliższej do wyznaczonych, na obojętnie jakim łowisku z tych 3 podanych. 
Nie trzeba łowić 3 na każdym z podanych łowisk.


Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sluchajcie,nie do konca rozumiem zasady zawodow,teraz sa zapisy,do jutra rana 8 00a ja niewiem czy mam sprzet na w/w.czy mam wejscie na mape,bo jak sie zapisze a potem sie okarze ze za wysoki poziom dla mnie ,to nie pojde.chyba ze to o to chodzi?(szkoda mi wetek,jak np. trzeba bedzie lowic ryby 20 kg.)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Stratogon napisał:

Witaj @Dr-Wodnik Szuwarek,

Zachęcam do zapoznania się z tym poradnikiem: 

Dodatkowo wszystkie informacje o wymaganiach możesz sprawdzić klikając w konkretny turniej, na stronie: https://rf4.pl/account/forum_tournaments.

Pozdrawiam,
Stratogon

dziekuje za odpowiedz,nie zalapalem gdzie szukac.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, dariuszs1 napisał:

Witam. Mam pytanie techniczne a mianowicie jeśli zmieni mi się level podczas zawodów na wyższy niż w warunkach turnieju to czy mój udział będzie ważny ? 

 

To co złowisz na lvlu wyższym niż w warunkach, nie będzie brane pod uwagę. To chyba logiczne. Po to jest  warunek podania poziomu w momencie złowienia ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, felicjan123 napisał:

A ja slyszalem co innego.Ze wazne jest jaki miales lvl w momencie zapisywania sie. Juz ktos poruszyl ten temat kiedys.

Uznałem, że pyta o turniej/wyzwanie na forum... Ale jak zapisowy to to co miał w momencie zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co trzeba zrobić?

  • Wszelkie informacje na temat turnieju znajdują się w zakładce: "Turnieje/zawody na forum" - po zalogowaniu się na stronie: RF4PL
  • Logujesz się na swoje konto
  • Po prawej stronie masz zakładkę -Turnieje/zawody na forum- klikasz i zapisujesz się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Marhap napisał:

W aktualnych zawodach na OB niedozwolone do użycia są "kanapki" można to bardziej sprecyzować ? czy np. rigi na pop up są traktowane jako "kanapka" ? Czy chodzi wyłącznie o zdolność Łowienie na kanapkę ?

Siemanko.

Na moje oko mowa jest tylko i wyłącznie o zdolności łowienie na kanapkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...