Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy to błąd w ostatniej aktualizacji, czy "cicha" zmiana o której nie wspomniano w patchnotes, ale wszystkie zmodyfikowane hamulce kołowrotków straciły na mocy ~0,5kg.

Trochę to nie fajne. Wydałeś kasę o którą w końcu nie jest łatwo w tej grze by mieć mocniejszy kręciołek, a tu pyk - ktoś zrobił niespodziankę. 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LordVader napisał:

Nie wiem czy to błąd w ostatniej aktualizacji, czy "cicha" zmiana o której nie wspomniano w patchnotes, ale wszystkie zmodyfikowane hamulce kołowrotków straciły na mocy ~0,5kg.

Trochę to nie fajne. Wydałeś kasę o którą w końcu nie jest łatwo w tej grze by mieć mocniejszy kręciołek, a tu pyk - ktoś zrobił niespodziankę. 😕

@LordVader  

Kołowrotki - "Siła hamulca" jest teraz wskazywana z dokładnością do 0,1 kg. Poprzednio była ona wskazywana z dokładnością do 0,5 kg.

Stąd ta różnica. Siła hamulca została ta sama.

Levo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Levo napisał:

@LordVader  

Kołowrotki - "Siła hamulca" jest teraz wskazywana z dokładnością do 0,1 kg. Poprzednio była ona wskazywana z dokładnością do 0,5 kg.

Stąd ta różnica. Siła hamulca została ta sama.

Levo

 

Wybacz, ale w każdym przypadku akurat poprzednio była zawyżona? Prawie każdy kołowrotek jaki oglądam ma albo o 0,4 niższą siłę hamulca albo taką jak miał przed updatem. Więc to wyjaśnienie niezbyt się kupy trzyma - jakoś żaden nie dostał +0,4kg. Zresztą pierwszy przykład z brzegu - Zeiman JSG - ma 8,6 czyli poprzednio powinien mieć 8,5 (wg zasad zaokrąglania liczb) a miał 9,0 - takich przykładów jest dużo więcej, więc albo poprzednio ktoś nas w trąbe robił zawyżając faktyczną siłę hamulca albo zrobił nas teraz obniżając tą siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dwa irytujące błędy po nowej aktualizacji:

1.Po wyciągnięciu ryby pojawia się komunikat że "nie można wykonać"(screen)

2.Co jakiś czas zawodnik stwierdza że wędka którą aktualnie trzymamy w ręce nie jest najlepszym wyborem i samoczynnie zmienia na drugą.

Dodam  że łowię na dwie wędki.

Pozdrawiam

 

 

rf4_4.0.18893_20221014_133410.png

Edytowane przez Millsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Patchnotes 11/10/2022

Cytat

• Zwiększono skuteczność łowienia na spławik.

Byłem miło zaskoczony tą zmianą bo łowienie na spławik jest najcięższa metodą i przez to najmniej popularna w tej grze.

Po restarcie faktycznie miałem odczucie że więcej zacinam ryb co mogło przyczynić się do odżycia tej metody w grze.

Kolejny restart - wczoraj idę na Doniec i mnóstwo pustych brań

Może warto się zastanowić w którą stronę iść chyba że twórcom gry że większość graczy to spining i grunt bo metoda spławikowa nie dość że wymaga ciągłego skupienia to i zacinania ryb czyli jak wróciliście do stanu poprzedniego żadnego benefitu dla łowiących najcięższą metodą w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @tylko splawik,
Odpowiadając na twoje pytanie, tak. Od ostatniej aktualizacji wysyłać można tylko te przedmioty, które mogą być użyte przez postać wysyłającego.
Np.
Postać, która nie ma odblokowanej umiejętności "Łowienie na woblery" nie może wysyłać woblerów.
Postać z poziomem 25 nie może wysyłać Vengi 10000, którą można użyć od poziomu 30.

Zmiana ta została wprowadzona, by uniemożliwić użycie kont "pośrednich" przy wyprowadzaniu przedmiotów z konta gracza, które zostało przejęte przez osoby trzecie.

By uniknąć potencjalnego niebezpieczeństwa, gorącą zachęcamy do regularnej zmiany haseł oraz włączeniu podwójnego uwierzytelnienia w grze, oraz jeśli istnieje taka możliwość, na koncie email. Hasło do gry powinno być różne od tego do adresu email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem gdy jestem na łowiskach takich jak jeziorka stawy to gdy rzucam na grunt położe na podpórke to gdzieś po 30sekundach mam taki niby zaczep i wtedy nie biorą ryby i wtedy muszę podnieść wędkę i troche zwinąć dochodzi on tak do połowy paska zielonego jak zwine to puszcza a na rzekach tego nie mam prosze o odpowiedź bo to naprawde psuje mi frajde z gry

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muliste dno, zwiększ powoli hamulec i może rozwiąże to problem, zmień koszyki <wagi> i zobacz jak się wtedy zachowują zestawy, może tak być że zwijasz na bardzo małym hamulcu i kosz, przynęta siedzi w mule i masz wrażenie zaczepu, zwróć uwagę na kłody, drzewa itp które mogą leżeć w miejscu w którym rzucasz, jak nie pomoże to wrzuć screenka w jakim miejscu tak się dzieje, chętnie sprawdzę. 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieje się to gdzie woda przekracza około 1metr 1,5metra i tylko na stawach to może muł ale u innych jak sie pytałem to nigdy sie to nie zdażyło a rzucali w te same miejsca i pamiętaj że wtedy ryby nie biorą gdy sie to pojawi

 

 

 

Edytowane przez floks2123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie @Adria, @mir7,

Dziękujemy za zgłoszenia.

2 godziny temu, mir7 napisał:

Witam. Niewidzialny zaczep przy brzegu na 75-49 który nie chce się wyhaczyć:(  Metoda połowu wacky - gramatura 5 + przynęta). 

rf4_4.0.19020_20221110_093915.png

Mógłbyś podać które to łowisko? Wygląda mi na Achtubę, ale nie jestem pewny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...