Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam problem gdyż podczas grania wyskakuje okienko od gry russian ( udalo mi sie przeczytac tylko napis unity i tam jest cos dalej ale nie jestem w stanie przeczytać) po czym automatycznie gra sie wyłącza wywala do pulpitu i zamyka grę co to może być? 

Ps.Gra nie jest na steamie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj @Szpadymelodia,

Kiedyś było możliwe użycie kulek proteinowych w metodzie "Koszyk w pętli" oraz innych metodach z koszykiem i ciężarkiem.
Obecnie jednak, aby używać kulek proteinowych wymagana jest między innymi metoda "Klasyczny włos" lub inna.

Pozdrawiam,
Stratogon

  • Thanks 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy to normalne w tej grze by wymuszała ciągłą prace wiatraków komputera nawet na najniższych ustawieniach graficznych, czy tylko mnie dotyka to niebywałe "szczęście"?!

to samo dzieje się na wersji Steam jak i pobranej. Dodam że to jedyna gra która psuje mi krew pozostałe w które gram zachowują się prawidłowo.

Windows 10 i7-8750H GTX1070 16gb RAM (sterowniki grafiki i windows zaktualizowane)

Z góry dziękuję za jakiekolwiek sensowne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2020 o 16:01, Polonus napisał:

Witam,

czy to normalne w tej grze by wymuszała ciągłą prace wiatraków komputera nawet na najniższych ustawieniach graficznych, czy tylko mnie dotyka to niebywałe "szczęście"?!

to samo dzieje się na wersji Steam jak i pobranej. Dodam że to jedyna gra która psuje mi krew pozostałe w które gram zachowują się prawidłowo.

Windows 10 i7-8750H GTX1070 16gb RAM (sterowniki grafiki i windows zaktualizowane)

Z góry dziękuję za jakiekolwiek sensowne odpowiedzi

Odpowiem żartem, bo pytanie jest żartem.
Trzy sposoby na ten problem: 

1. 
image.png.db841a5c17ff394f57652eac6001ce37.png


2 zablokować wiatraki, patyczki są idealne do tego 

image.png.e1298088d30eb9023cfe9bf1b52475e9.png

 

3. Jak by jeszcze lampki przeszkadzały. rozwiązanie wszystko w jednym


image.png.a3db37a364a433d3c429cf4ec2f4b31f.png

Mam nadzieję że pomogłem, bo się przy tej odpowiedzi starałem i napracowałem. Jeśli pomogłem zostaw łapkę w górę.
:D

 

 

  • Lubie to RF4PL 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 23.04.2020 o 16:01, Polonus napisał:

czy to normalne....

Chyba tak.

U mnie dzieje się tak samo... kiedyś to się nawet zacząłem zastanawiać czy uruchomienie tej gry nie jest równoznaczne z odpaleniem koparki kryptowaluty.

Te urządzenia w podobny sposób wykorzystują moce GPU i mają przy tym dość spory pobór energii.

Nieważne jaką masz kartę graficzną - ta gra i tak wyciśnie z niej siódme poty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PsychoAktiv

Mam takie pytanie.. Bo dnia 25.04.2020 podczas holu ładnego węgorza wywaliło mnie, jest chociaż możliwość sprawdzenia jaki on był czy cokolwiek zrobienie ? Pamiętam, ze pisałem, że mam problemy z połączeniem przez steam. Nie mogłem po tym się połączyć przez dłuższy czas. Został mi tylko screen. Taki mi się wydaje, że logi powinny się chyba zapisać.

 

 

rf4_4.0.14224_20200423_183746.png

Edytowane przez PsychoAktiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PsychoAktiv napisał:

Mam takie pytanie.. Bo dnia 25.04.2020 podczas holu ładnego węgorza wywaliło mnie, jest chociaż możliwość sprawdzenia jaki on był czy cokolwiek zrobienie ? Pamiętam, ze pisałem, że mam problemy z połączeniem przez steam. Nie mogłem po tym się połączyć przez dłuższy czas. Został mi tylko screen. Taki mi się wydaje, że logi powinny się chyba zapisać.

Spoiler

rf4_4.0.14224_20200423_183746.png

 

Witam

Przykro mi że straciłeś tą rybę ale nie możemy nic z tym zrobić.

Levo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PsychoAktiv
2 godziny temu, Levo napisał:

Witam

Przykro mi że straciłeś tą rybę ale nie możemy nic z tym zrobić.

Levo

 

Szkoda ładnej trofki... 😄  Dość wyczekiwanej ale cóż, ciekawe ile do niebieskiego 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio mam problemy z crashem gry . Próbowałem uruchamiać jako administrator. Oraz z zgodnością z win 7, Oraz sprawdzałem spójność plików gry ale nic nie znalazło. Crash dalej występuje i są one nieregularne.

Czy reinstalacja gry pomoże ? Lub istnieje jakaś inna metoda na naprawienie tego.

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RIPuniversal napisał:

Witam

Ostatnio mam problemy z crashem gry . Próbowałem uruchamiać jako administrator. Oraz z zgodnością z win 7, Oraz sprawdzałem spójność plików gry ale nic nie znalazło. Crash dalej występuje i są one nieregularne.

Czy reinstalacja gry pomoże ? Lub istnieje jakaś inna metoda na naprawienie tego.

Przechwytywanie.JPG

Z tego co wyczytałem to musisz wyłączyć wbudowane wideo w biosie, ale najpierw spróbowałbym odinstalować i zainstalować na nowo:)

 

How to Disable the Onboard Graphics in BIOS
  1. Enter BIOS Setup.
  2. Go to Advanced Menu.
  3. Go to Chipset Configuration Menu.
  4. Go to Internal Graphics Menu.
  5. Set the Internal Graphics Mode to Disable or choose PEG/PCI instead of Auto or IGFX. (IGFX means the onboard graphics).
  6. If you also have a Multi Monitors option set this to disable.
Edytowane przez Lifi91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Kiedy zrobicie coś w sprawie znikających żyłek z wędek, problem się powtarza i jest mocno wkurzający, miałem branie na trzech wędkach i ciągnąłem sporą rybę na jednej z nich i raptem znikła żyłka z wszystkich wędek a rybki uciekły. LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...