Skocz do zawartości

Temat ogólny o RF4


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pan Prezes
To teraz ty posłuchaj.
Po 1.
Nie będziesz mi mówił czy mogę czy nie sie wypowiadać w temacie publicznym, czy nie.
Po 2. 
Jeśli chcesz pogadać zE staffem prywatnie to możesz zadać pytanie przez email lub przez PM na forum.
Po 3.
Co to dla Ciebie zmienia czy taka czy taka wersja jak obowiązuje cię nadal EULA którą zaakceptowałeś.
Po 4.
Zawsze możesz mnie dodać do ignorowanych.
POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan Prezes  Może to coś ci wytłumaczy
1.thumb.JPG.766885e822cec7afc744341d240be7aa.JPG
Wiec na moje jeżeli gra opuszcza wczesny dostęp automatycznie przechodzi na pełna wersje gry i jest to obojętnie czy na steam czy na luncher 
bo to ta sama gra różnią się tylko platformy.

Więcej info pod tym linkiem jak to wygląda z grami na steam bo to bez róznicy:
https://partner.steamgames.com/doc/store/earlyaccess?l=polish

A po wpisie Administracji można wywnioskować ze mamy pełna wersje gry...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, HANPL napisał:

@Pan Prezes
To teraz ty posłuchaj.
Po 1.
Nie będziesz mi mówił czy mogę czy nie sie wypowiadać w temacie publicznym, czy nie.
Po 2. 
Jeśli chcesz pogadać zE staffem prywatnie to możesz zadać pytanie przez email lub przez PM na forum.
Po 3.
Co to dla Ciebie zmienia czy taka czy taka wersja jak obowiązuje cię nadal EULA którą zaakceptowałeś.
Po 4.
Zawsze możesz mnie dodać do ignorowanych.
POZDRAWIAM 

Han umiesz czytac to nie bylo pytanie do ciebie tylko Adminstratorow chcem moze nie tylko ja wiedziec ale innni gracze  tez w jaka wersje gry gramy czy warto inwestowac.jJak narazie nie wiem tytul jest wczesny dostep dalej czytam, Gra opuszcza teraz status wczesnego dostępu.Widze ze takimi odpowiedziami  NIE W TEMACIEnabijasz licznik HAN MOZE POWINNI CI SKASOWAC WETERAN I DAC POCZATKUJACY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jopkowsky napisał:

@Pan Prezes  Może to coś ci wytłumaczy
1.thumb.JPG.766885e822cec7afc744341d240be7aa.JPG
Wiec na moje jeżeli gra opuszcza wczesny dostęp automatycznie przechodzi na pełna wersje gry i jest to obojętnie czy na steam czy na luncher 
bo to ta sama gra różnią się tylko platformy.

Więcej info pod tym linkiem jak to wygląda z grami na steam bo to bez róznicy:
https://partner.steamgames.com/doc/store/earlyaccess?l=polish

A po wpisie Administracji można wywnioskować ze mamy pełna wersje gry...

Pozdrawiam

Zgadzam sie tylko czemu nie napisza zdniem 11..11.2021mamy pelnawersje gry otwieramy szampany gramy w pelna wersje gry.A po wpisie Administracji można wywnioskować ze mamy pełna wersje gry...Toniech napisza albo sie wypowiedza w temacie  JAKA GRE MAMY KONIEC TEMATU

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan Prezes
hmm wydaje mi się, wręcz jestem tego pewien, że cała reszta graczy już wie jaka jest wersja gry. 
Parę godzin temu bym powiedział że wszyscy wiedzą i tu mnie zaskoczyłeś.
Weterana nie dostałem za ilość postów, lecz za pomoc innym, ale dziś znów uświadomiłeś mi, że nie każdemu da sie pomóc 
Pozdrawiam
 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
23 godziny temu, robertmmm11 napisał:

Widzę że zadania nie dla wszystkich na mniejszych poziomach można zapomnieć o złowieniu bassa bo nie masz dostępu do łowisk pozdrawiam tego kto to wymyśla

Dzisiaj masz już szanse 
Pozdrawiam
:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ronix1 napisał:

Chodzi mi o ostatni konkurs na starym grodzie.

 

image.thumb.png.b86e773dbd35b7160cf5aa0691e12150.png

Możesz powiedzieć kogo masz na myśli ?
i czy wiesz na jakiej zasadzie wyłaniany jest zwycięzca w zawodach na trzy ryby?
Proszę tu masz rozwiązanie-
image.thumb.png.e0be0807d733f2835188ab0f721d1274.png 

Pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przeniosłem się ze steam na orginalnego ruska i mam problem z pobieraniem pobieram to drugi dzień i to nie wina Internetu normalnie plik 11gb pobieraw w 2 godziny a tu coś takiego czego to może być wina? 

image.thumb.png.146974ac7c702c6f3eebdc23b88a618d.png

Edytowane przez kubsus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, p_system napisał:

a macie wbite do 100 w metodzie??

Jeśli chodzi o mnie to mam 80,1% i max ilość punktów w kołowrotku, spinningu i obrotówce. Miesiąc  i więcej temu miałem jeszcze mniej i "%" i punktów oraz znacznie mniej przypadków spinania ryby. Mam dopiero 31 lvl ale nigdy do tej pory nie miałem sytuacji spinania ryby 2 lub więcej razy z rzędu. Bardzo często ryba się spina i nie jest to odnotowane na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maciekk napisał:

Jeśli chodzi o mnie to mam 80,1% i max ilość punktów w kołowrotku, spinningu i obrotówce. Miesiąc  i więcej temu miałem jeszcze mniej i "%" i punktów oraz znacznie mniej przypadków spinania ryby. Mam dopiero 31 lvl ale nigdy do tej pory nie miałem sytuacji spinania ryby 2 lub więcej razy z rzędu. Bardzo często ryba się spina i nie jest to odnotowane na czacie.

to dobij do 100% to wtedy porozmawiamy
mi tez kiedyś sporo ryb uciekało jak nie miałem 100%

a w czasie dobijania do tych 100% będziesz miał jeszcze czas na uczenie się kontroli nad rybą bo to niestety przychodzi najczęściej z czasem

  • Haha 1
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, p_system napisał:

to dobij do 100% to wtedy porozmawiamy
mi tez kiedyś sporo ryb uciekało jak nie miałem 100%

a w czasie dobijania do tych 100% będziesz miał jeszcze czas na uczenie się kontroli nad rybą bo to niestety przychodzi najczęściej z czasem

Nie zrozumiałeś mnie, ale cóż ...peace

  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, p_system napisał:

to dobij do 100% to wtedy porozmawiamy
mi tez kiedyś sporo ryb uciekało jak nie miałem 100%

a w czasie dobijania do tych 100% będziesz miał jeszcze czas na uczenie się kontroli nad rybą bo to niestety przychodzi najczęściej z czasem

Odezwał się kozak. Dajcie spokój z takimi wypowiedziami, żałosne to. Kontrola nad rybą - post roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może tak. Popatrz w lusterko, zobaczysz tam jakim jesteś graczem. Dla porównania zobacz ile i co osiągnęli wspaniali wędkarze na niższym niż twój poziomie, do których ty niestety się nie zaliczasz. Dla mnie np. nie jesteś weteranem tego forum, no może ostatnio ......zrzędą. A Ci których prywatnie doceniłem za wyniki, osiągnięcia i nagrody które za to mogli lub otrzymali wielki szacunek. Na tym polega gra, aby czerpać z niej fun a nie kopiować spoty i chwalić się - nie wiem czym,............................ bez przeklinania, 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, HANPL napisał:

a te lipienie po 20kg to ty już znalazłeś  😄 

niestety dzisiejsze dzieci chcą mieć wszystko już natychmiast bo zostały tak wychowane a to niestety ma pewne wady bo amputuje myślenie i zdolność do dociekania czemu i jak to rozwiązać

 

50 minut temu, Aci-WKS napisał:

Odezwał się kozak. Dajcie spokój z takimi wypowiedziami, żałosne to. Kontrola nad rybą - post roku.

nie kozak tylko tez to przeszedł swoje w tej grze i też kiedyś chciał lowić sumy i zaczynałem na tagarze (nie polecam tego) i większość tych wikszych ryb mi uciekała nie miałem 100% w spingu i z czasem elminowałem swoje błędy i zdobywałem % i dorobiłem się sprzętu - efekt sumy prawie mi nie uciekają więc cierpliwośći

a jak nie macie jej to może ta gra nie jest dla was...

ps jesiotr na 40lvl ważacy 35kg po przegraniu 3822h w ta gre no potwór... złów coś powyżej 80kg


spinanie ryb nie zawsze musi być winą gry za nasze zachowania co mają na to wpływ


a w ramach nauki ktoś stworzył fajne poradniki a kto i gdzie to sami znajdźcie w ramach nauki szukania wiadomości bo kiedyś google nie było i ludzie żyli i sobie radzili a jak nie znajdziecie czyli wam nie zależy ot i tyle w temacie

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Aci-WKS napisał:

No może tak. Popatrz w lusterko, zobaczysz tam jakim jesteś graczem. Dla porównania zobacz ile i co osiągnęli wspaniali wędkarze na niższym niż twój poziomie, do których ty niestety się nie zaliczasz. Dla mnie np. nie jesteś weteranem tego forum, no może ostatnio ......zrzędą. A Ci których prywatnie doceniłem za wyniki, osiągnięcia i nagrody które za to mogli lub otrzymali wielki szacunek. Na tym polega gra, aby czerpać z niej fun a nie kopiować spoty i chwalić się - nie wiem czym,............................ bez przeklinania, 🙂

To co ty o mnie myślisz i jak mnie oceniasz lub do kogo mnie porównujesz mnie osobiści nie obchodzi, a dokładniej mi wisi. Jeżeli taki autorytet jak ty, pisze pod moim poradnikiem na yt, że jestem taki mądry bo mam najlepszy sprzęt w grze i mam sobie spróbować złapać lipienia 20kg na alfę. No cóż tylko ktoś taki jak ty może pomyśleć o tym, że wszystko dostałem po pierwszym zalogowaniu się do gry. No ale u niektórych logiczne myślenie jest trudniejsze od pozostanie trzeźwym dłuższy czas.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za cyrk powyzej? Co to ma byc? Wstawilem post z sugestia skierowana do administratorow/deweloperow. Do sugestii dolaczyl sie uzytkownik Maciekk jak najbardziej w temacie. Uzytkowniku psystem czy ktos prosil Cie o porade? To nie jest temat przeznaczony do udzielania porad. Do tego jest inny temat. Nikogo nie obchodzi co, jak i czym Ty lowisz. Jezeli chcesz udzielac porad to rob to w odpowiednim do tego temacie i wtedy kiedy ktos o porade prosi. Wciskanie komus porad na sile i kiedy o to nie prosi nazywa sie upierdliwosc. Nie masz problemu z nadmierna iloscia uciekajacych ryb, to sie ciesz byc moze Ciebie ten problem jeszcze nie dotyczy. Byc moze za krotko grasz i nie wiesz ze kiedys spinajacych sie ryb bylo duzo mniej. Co do wypowiedzi innych uzytkownikow powyzej to moim zdaniem powinny zostac usuniete bo sa kompletnie nie na temat i tylko pokazuja na jak niskim poziomie NIESTETY jest to forum. Pozdro

  • Lubie to RF4PL 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...