Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością donoszę że nie jestem wstanie w 100% skorzystać z zakupionego premium konta oraz w 100% uczestnictwa w zawodach drużynowych ponieważ po odpaleniu gry i próbie zalogowania się wyskakuje komunikat: Mam także nadzieję iż czas który został mi pobrany z czasu premium zostanie mi zwrócony o czas problemu logowania się do gry oraz czas zawodów zostanie o ten czas wydłużony . Pozdrawiam 

Zrzut ekranu 2023-04-29 034948.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MultiGizmo1 napisał:

Witam od ponad 4 godzin nie mogę się zalogować do gry i trace Premium coś z tym zrobicie?? Ja płacę a wy olewacie graczy

 

3 godziny temu, Krajanek napisał:

Z przykrością donoszę że nie jestem wstanie w 100% skorzystać z zakupionego premium konta oraz w 100% uczestnictwa w zawodach drużynowych ponieważ po odpaleniu gry i próbie zalogowania się wyskakuje komunikat: Mam także nadzieję iż czas który został mi pobrany z czasu premium zostanie mi zwrócony o czas problemu logowania się do gry oraz czas zawodów zostanie o ten czas wydłużony . Pozdrawiam 

Spoiler

Zrzut ekranu 2023-04-29 034948.png

 

 

 

Witam

Dziękujemy za zgłoszenie. Mielismy mały problem z serwerem gry, ale został on już wyeliminowany. 

Co do premium - proszę zapoznać się z https://rf4.pl/eula/

Zawody nie zostaną wydłużone, gdyż przerwa w działaniu serwera nie była długa.

Levo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawa wygląda tak. Bierze jakaś tam duża ryba, zaczynam ją holować. odpuszczam kółko a następnie je domykam, niechcąco do końca i rozwala mi mechanizm (kończy mi się myszka i czasem się zdarza niestety) ale to nie ważne, ważne jest to, że nie urywa się żyłka ani nic z zestawu i mogę wyciągnąć rybę na brzeg. I tu pojawia się chyba błąd bo ryba czy na brzegu czy jeszcze w wodzie (w zasięgu podbieraka) a ja nie mogę jej ani wziąć podbierakiem ani zebrać dotykając jej - a ona nadal na haczyku. Mam taki przypadek już trzeci raz. Mało tego po odcięciu linki ryba pozostaje na brzegu i nadal nie można z nią nic zrobić. W normalnej sytuacji ryba wyciągnięta na brzeg daje się zebrać a tu nie można nic. 

Edytowane przez Abrakadabur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Abrakadabur napisał:

Bierze jakaś tam duża ryba, zaczynam ją holować. odpuszczam kółko a następnie je domykam, niechcąco do końca i rozwala mi mechanizm (kończy mi się myszka i czasem się zdarza niestety)

Musisz nauczyć się składać sprzęt by twoim najsłabszy element zestawu był przypon.
 

 

3 godziny temu, Abrakadabur napisał:

I tu pojawia się chyba błąd bo ryba czy na brzegu czy jeszcze w wodzie (w zasięgu podbieraka) a ja nie mogę jej ani wziąć podbierakiem ani zebrać dotykając jej - a ona nadal na haczyku. Mam taki przypadek już trzeci raz. Mało tego po odcięciu linki ryba pozostaje na brzegu i nadal nie można z nią nic zrobić. W normalnej sytuacji ryba wyciągnięta na brzeg daje się zebrać a tu nie można nic. 

Taka mechanika gry i zarazem kara za źle złożony zestaw tak było zawsze i to raczej się nie zmieni.

Pozdrawam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 17:53, Jopkowsky napisał:

Taka mechanika gry i zarazem kara za źle złożony zestaw tak było zawsze i to raczej się nie zmieni.

Pozdrawam.

Karą jest zepsuty mechanizm (zarówno w grze jak i w realu :) ). To zdecydowanie błąd gry. W grze nie przewidziano sytuacji oczywistej i zdarzającej się  na łowiskach, kiedy ryba (nawet duża), po uszkodzeniu kołowrotka, wyciągana jest na brzeg czy pokład łódki. 

Edytowane przez Zolgreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem z bardzo dużą intensywnością ucieczek ryb ! problemu nie ma z drobnicą tylko z rybami +10kg . Niszczą nam sprzęt i po 20 min potrafią się zerwać. Problem jest irytujący i ma zbyt częste występowanie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, opcja jest aktywna. Tylko zazwyczaj w poniedziałki nie wyświetlają się złapane rekordy przez innych graczy. Jestem sam na czacie i zazwyczaj widzę co inni wyciągają, zarówno na polskim Regionie jak i na pozostałych. Czat zaskoczył po godzinie od umieszczenia informacji.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli to są niewidoczne zaczepy, a są one od dawna, to dlaczego RF4 tego nie naprawiło?    Inna sprawa, że to jednego dnia się dzieje a innego nie. W środę wydarzyło się to chyba 9 razy, a od czwartku do soboty ani razu, mimo, że łowie w tych samych miejscach. Dzięki za informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2023 o 08:42, kwanga napisał:

Jeżeli to są niewidoczne zaczepy, a są one od dawna, to dlaczego RF4 tego nie naprawiło?    Inna sprawa, że to jednego dnia się dzieje a innego nie. W środę wydarzyło się to chyba 9 razy, a od czwartku do soboty ani razu, mimo, że łowie w tych samych miejscach. Dzięki za informację. 

Nieszczęśliwie trafiłeś w pixel gdzie pojawia się niewidzialny zaczep, następnym razem przy zgłoszeniu podaj dokładnie klips i zaznacz na ss gdzie rzucałeś, wiele niewidzialnych zaczepów znikło z gry...
Pozdrawiam.

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...